atletika 2021

Čokoládová tretra – mezinárodní finále 22.9.2021

Tři slovenská a dvanáct moravských měst přivítalo letos na 5 000 dětí. V době, která je stále ještě velmi omezená, je to obrovský úspěch. Od června do září bojovali malí sportovci v bězích na 100 m, 200 m a 300 m a v hodu raketkou o možnost závodit v mezinárodním finále Čokoládové tretry 21. 9. v Ostravě. V jejich snaze je podporovali svou osobní přítomností olympionici, reprezentanti a rekordmani české a slovenské atletiky. Děti i jejich rodiče, jimž také patří velký díky za podporu a čas strávený na atletických stadionech Moravy a Slovenska, se v průběhu soutěže setkali s Jirkou Mužíkem, Šárkou Kašpárkovou, Stanislavem Sajdokem, Radkem Juškou, Imrichem Bugárem, Jánem Volkem, Jankou a Dankou Velďákovými, Lukášem Hodboděm a Zdenkem Stromšíkem.

Read More

Diamantová liga 2021

Přinášíme kalendář závodů Diamantové ligy 2021.

Read More

ČASOVÝ POŘAD – Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let – Plzeň

ČASOVÝ POŘAD – Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let – Plzeň 28.8. – 29.8.2021

Read More

Junioři jsou doma z MS U 20 – Nairobi

Česká výprava se dnes dopoledne vrátila z Nairobi, kde bojovala na mistrovství světa.

Read More

Pražská Juliska hostila druhé kolo extraligy mužů a žen – zvítězila Dukla muži a USK ženy

Pražská Juliska hostila druhé kolo extraligy mužů a žen. V soutěži mužů posbírali nejvíce bodů atleti pořádající Dukly. V soutěži žen ovládly toho kolo reprezentantky USK Praha.

Read More

První sportovci se v regionu připravují pod vedením nové krajské atletické akademie

Tři desítky atletů z Moravskoslezského kraje zahájí nadcházející atletickou halovou sezónu poprvé s podporou Krajské atletické akademie Ostrava (KAAO). KAAO doplňuje systém péče o talentovanou mládež. Nadaným sportovcům do 26 let nabízí komplexní zázemí pro rozvoj ve spojení se vzděláním. Funguje s podporou Českého atletického svazu, Moravskoslezského kraje a města Ostravy. Do akademie je zapojených osm největších atletických klubů v regionu, střední školy i Ostravská univerzita. Svým krajským rozměrem je jediná v republice.

Read More
YouTube
Share