atletika 2021

ČAS požádal o možnost uspořádat halovou atletickou sezonu 2021

Dne 11. ledna 2021 schválilo Předsednictvo ČAS podání žádostí na níže uvedené závody prostřednictvím Národní sportovní agentury o udělení výjimky ze zákazu konání hromadných akcí.

Read More

ZRUŠENO – Hustopečské skákání i Beskydská laťka 2021

Organizátoři dvou našich elitních výškařských mítinků Hustopečské skákání a Beskydská laťka se rozhodli, že se letošní ročníky těchto závodů neuskuteční.

Read More

Barbora Malíková bude studovat na univerzitě ve Spojených státech amerických

Virginia Tech University bude pro Barboru Malíkovou místo kde bude studovat v USA a současně pokračovat v atletické karieře.

Read More

Brno žádá Národní agenturu sportu o dotaci 300 milionů korun.

Brno bude na plánovou stavbu atletické haly u univerzitního kampusu žádat Národní agenturu sportu o dotaci 300 milionů korun. Žádost podá v co nejkratší době. Hala má stát 800 milionů korun, získání dotace je podle radního podmínkou pro zahájení stavby.

Read More

Halové mistrovství světa v Nankingu se uskuteční až v březnu 2023

Halové mistrovství světa v Nankingu se uskuteční až v březnu 2023, dohodla se na tom Světová atletika s čínskými pořadateli. Jde již o druhé odložení šampionátu.

Read More

NSA vypsala klíčovou dotační výzvu Můj klub2021

Národní sportovní agentura vypsala výzvu „MŮJ KLUB 2021“, která představuje největší sportovní dotační podporu v České republice. Prostřednictvím této výzvy Národní sportovní agentura ročně financuje více než 6000 mládežnických sportovních organizací a patří tak mezi hlavní nástroje podpory a rozvoje mládežnického sportu v České republice. Lhůta pro podání žádostí do výzvy Můj klub2021bude od 15. […]

Read More

Prezident evropské atletiky Svein Arne Hansen zemřel dnes 20.6.2020

Evropská atletika s hlubokým zármutkem oznámila, že její prezident Svein Arne Hansen zemřel v sobotu 20. ve věku 74 let .

Read More

Limity na halové mistrovství Evropy v atletice 2021

Limity na halové mistrovství Evropy v atletice 2021dle Evropské atletické federace

Read More