Hudba

Americký idol Maluma se 27. února 2020 vrátí do Prahy, jako předskokan vystoupí Mikolas Josef

Pražská O2 aréna se 27. února otřese v základech. Idol Maluma, jedna z největších hudebních hvězd pocházející z latinské Ameriky, vystoupí v rámci WORLD TOUR 11:11 na naší největší scéně. Fanoušci jsou nadšení. Hostem koncertu bude Mikolas Josef, který byl opravdu potěšen, když dostal nabídku, aby byl na pražské zastávce předskokanem právě Malumy.

Read More

JAMARON V LUCERNĚ!

Rocková hudební skupina JaMarOn vystoupí v Lucerna Music Baru u příležitosti křtu jejich nového alba “Doma”.

Read More

Štefan Margita si poprvé zahrál a zazpíval roli Aigisthose v opeře Richarda Strausse Elektra ve Valencii!!!

V Opeře ve Valencii, která se jmenuje Palau de les Arts Reina Sofia, Štefana Margitu po premiéře, která s velkým úspěchem proběhla v sobotu 18. ledna 2020 v tomto prestižním operním domě, čekají do 30. ledna letošního roku ještě 4 představení této opery.

Read More

Klasika zní skvěle všude!

Klasická hudba sluší nejen velkým pražským síním, ale také menším sálům kousek za Prahou. Dokladem toho je pozoruhodný sál českobrodské sokolovny, který bude již třetím rokem hostit hudební cyklus KLASIKA VIVA. Pod kazetovým stropem se na jaře vystřídají Doležalovo kvarteto, soubor Ensemble Inégal a Jiří Stivín spolu s Václavem Uhlířem.

Read More

Belfiato aneb Pěkný dech zahraje v únoru v Ostravě

Dalším hostem řady komorních koncertů v Ostravě bude 17. února v Domě kultury města Ostravy. Dechový soubor Belfiato Quintet neboli „Pěkný dech“. Soubor vznikl v roce 2005 a tvoří ho spolužáci a nyní již absolventi hudební fakulty Akademie múzických umění v Praze. Perfektní zvládnutí nástrojů, tvořivost, čirá radost ze hry, to jsou atributy, kterými si tato pětice […]

Read More

Složí hitmaker Michal David hit pro Two Weeks In Nashville?

Oblíbený skladatel a zpěvák Michal David byl jedním z hostů hudební party Nemoros, na níž vystoupilo několik českých a zahraničních kapel. Nejvýraznější z nich, Two Weeks In Nashville, hitmakera nadchla natolik, že mezi přítomnými letěly tipy na to, zda pro mladé britské muzikanty složí nějaký ten hit.

Read More

Zpěvačka a herečka LARA MORR přichází s novým singlem a videoklipem Múza, který srší vášní a sex-apealem.

Příběh Múzy volně navazuje na první singl Dýchaj, který LARA vydala v květnu minulého roku, tehdy ještě pod svým vlastním jménem Veronika Morávková. „Múza“ se však nese více v rytmu R´n´B, klade důraz na ženskost, sex-appeal a vášeň. Autorkou textu je sama zpěvačka, hudbu napsal Marek Marian Leždík.

Read More

Ve Frenštátě v lednu zazní světové operní árie a duety

Městské kulturní středisko ve Frenštátě pod Radhoštěm spolu s uměleckou agenturou GLOBART s. r. o. a partnery Vás zve na první abonentní koncert osmé koncertní sezóny. V úterý 21. ledna 2020 / v 19 hodin / Dům kultury, Dr. Parmy 254, Frenštát pod Radhoštěm.

Read More

Beethovenův rok zahájí Janáčkova filharmonie s Pierrem-Laurentem Aimardem

Dalším hostem cyklu klavírních recitálů Janáčkovy filharmonie Ostrava bude 20. Ledna v sále Domu kultury města Ostravy pozoruhodný francouzský pianista a matematik Pierre-Laurent Aimard. Není jistě náhodou, že do programu večera zařadil i „Hammerklaviersonátu“ letošního „jubilanta“ Ludwiga van Beethovena (v prosinci uplyne 250 let od narození tohoto velikána) a Janáčkova filharmonie se tak letos poprvé (a […]

Read More

Charitativní koncert pro projekt Život v kufříku. Vystoupí Ruppert, Brousek nebo Matásek.

Již po páté se ve čtvrtek 23. ledna uskuteční charitativní koncert na podporu projektu Život v kufříku, letos v Hard Rock Cafe Praha. Program pomáhá odloženým miminkům, které díky akci mají možnost dostat svůj „Kufřík vzpomínek“, jež jim pomáhá najít vlastní identitu a poznávat svůj životní příběh. Na akci vystoupí třeba Matěj Ruppert, Bára Basiková, […]

Read More