Sport

Kvalifikační podmínky Doha 2019

 IAAF dnes oznamuje změnu v kvalifikačním systému pro šampionát v Doha 2019.

Read More

Formule 1 – 2018 – boj o titul mistra světa

Lewis Hamilton a Sebastian Vettel svádí souboj o titil mistra světa ve formuli1 v roce 2018

Read More

Formule 1 – 2018 GP FORMULA 1 – Brazil 11.11.2018

Předposledním závodem roku 2018 Formule 1 bude závod v Brasilii na okruhu Interlagos . O titulu mistra světa je rozhodnuto a tak se bude bojovat o další pořadí v poli jezdců a také o smlouvy na další sezonu .

Read More

Atlet roku 2018

V sobotu 10. listopadu proběhne v hotelu Ambassador – Zlatá Husa galavečer při příležitosti vyhlášení 56. ročníku ankety Českého atletického svazu „Atlet roku 2018“. mezi desítkou nominovaných atletů nechybí medailisté z Mistrovství Evropy v Berlíně , Nikola Ogrodníková , Eva Vrabcová a Anežka Drahotová . nejdeme zde i další úspěšné atlety a to především mistryni […]

Read More

Oštěpařka Špotáková se vrací po mateřské k tréninku

Oštěpařská světová rekordmanka Barbora Špotáková ukončuje mateřskou dovolenou, absolvovala pohovor s ředitelem ASC DUKLA plukovníkem Jaroslavem Priščákem a vrací se do práce – tréninkového procesu.

Read More

Setkání mistrů volantu v neděli 11.listopadu

Do konce roku zbývají ještě tři větší automobilové podniky, tím nejbližším bude v neděli 11. listopadu Setkání mistrů na okruhu v Sosnové. Tady se v paralelním slalomu utkají ve vzájemných soubojích zástupci z rally, autokrosu a rallycrosu.

Read More

Českou mládež rozhýbou sta miliony z programu Můj klub 2019

Praha, 2. listopadu 2018 –  Již počtvrté vyhlásilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy dotační program Můj klub s přímou podporou sportovních klubů a tělovýchovných jednot. Letošní počet žádostí „trhnul“ veškeré rekordy – o dotaci se přihlásilo bezmála šest tisíc klubů, ve kterých sportuje přes 700 tisíc dětí a mládeže. Celkové požadavky jsou 1,4 miliardy korun, což […]

Read More