Sport

Nominace na mistrovství Evropy juniorů – 18. – 21. července Boras.

Předsednictvo Českého atletického svazu schválilo nominaci na mistrovství Evropy juniorů, které hostí ve dnech 18. – 21. července švédské Boras.

Read More

Sára Karasová vybojova stříbrnou medaili na Světovém poháru v Suhlu

Dne 14.7.2019 vybojova Sára Karasová stříbrnou medaili na Světovém poháru v Suhlu.Super výkon 627,6 bodů na desetiny .

Read More

Centrum individuálních sportů Ostrava (dále jen CISO) pořádá letos v pořadí již pátý kemp pro příznivce našeho spolku, ale i sportovce z jiných oddílů či klubů i sportovní veřejnost . 

Badmintonový kemp se koná ve dnech 7.-16.7. 2019 v Ostravě. Ubytování je zajištěno v hotelu Puls Ostrava, tréninky budou probíhat ve Sportovní atletické hale v Ostravě- Vítkovicích.

Read More

Stand up paddleboarding. Zábava nebo nový sport?

Stand up paddleboarding je anglický název pro vodní sport, který vzešel dávno v historii polynéských domorodých kmenů, kde bylo ježdění na dřevěných deskách vyjádřením sociálního statutu, zábavou i obživou. „Stand up“ = stát. Paddleboard – „paddle“ = pádlo nebo pádlovat a „board“ = prkno, deska.

Read More

Prague Paddle Fest ovládl Střelecký ostrov

Tři dny, více než 3500 návštěvníků a k tomu bouřlivá atmosféra závodů! Takový byl Prague Paddle Fest ze série Euro Tour 2019, který se letos vůbec poprvé a za velkého zájmu veřejnosti i známých osobností konal 5.‒7. 7. 2019 v Praze, na Střeleckém ostrově.

Read More