Technika

Nová služba Moje Galaxy Express: Oprava telefonu do 48 hodin

Majitelé telefonů Samsung mohou nyní využít rychlejší opravu pro ještě větší pohodlí

Read More

Vesmírný průmysl v ČR je na světové špičce. Již tento pátek 8.11.2019 , startuje festival kosmické vědy a průmyslu CZECH SPACE WEEK

Ministerstvo dopravy společně s agenturou CzechInvest, kosmickým inkubátorem ESA BIC Prague a dalšími partnery připravilo již druhý ročník Czech Space Week – sérii akcí pro veřejnost, studenty, startupy i průmyslové podniky zaměřených na vesmírnou tematiku.

Read More

Samsung představuje nové notebooky Galaxy Book Flex a Galaxy Book Ion

 Společnost Samsung Electronics dnes na konferenci Samsung Developer Conference 2019 (SDC19) představila dva špičkové notebooky Galaxy Book Flex a Galaxy Book Ion, které nabízejí maximální přenosnost a mimořádný výpočetní výkon, jež uspokojí jedinečné potřeby moderních profesionálů, kteří jsou neustále v pohybu. Dnešní uživatelé na cestách potřebují počítače, které jim zajistí maximální produktivitu a které jsou […]

Read More

Hvězdná soustava: k nákupu Samsung Galaxy S10/S10+ dostanete druhý telefon

 Samsung dnes, 16. října, spouští akci na modely své výroční vlajkové lodi Galaxy S10+ a Galaxy S10. K nákupu těchto modelů získají zákazníci navíc smartphone Galaxy A40 v hodnotě 6 499 Kč a ještě mohou získat slevu 3 000 Kč. Akce platí do vyprodání zásob.

Read More

Umělá inteligence ve službách personalistiky. Budou roboty najímat roboti?

HR je jednou z oblastí, kam již v současné době začíná pronikat umělá inteligence. V současné praxi se využívá hlavně pro první selekci uchazečů o místo, uplatnění nacházejí i chatboti vyřizující komunikaci. Co se stane s oborem HR, až firmy začnou zaměstnávat místo lidí roboty?

Read More

Recenze monitoru – ColorEdge CS2410

Monitor ColorEdge CS2410 představuje cenově dostupný základní model z řady grafických monitorů EIZO. Tento 24palcový monitor cílí na tvůrčí pracovníky využívající barevný prostor sRGB. Šestnáctibitová tabulka LUT, technologie DUE pro homogenní reprodukci obrazu na celé zobrazovací ploše a možnost rychlé a jednoduché hardwarové kalibrace činí z modelu CS2410 nefalšovaného člena řady ColorEdge a zároveň přesný […]

Read More

Ultra tenká, bez rámečku. TCL rozšiřuje nabídku televizí o novou řadu EP68

Brzy po uvedení dvojice nových řad televizí (EP64 a EP66) představuje TCL na českém trhu další novinku, modelovou řadu televizí EP68. Atraktivní design, 4K HDR PRO, Android 9.0 a Dolby Atmos… EP68 podporuje také novou platformu umělé inteligence TCL AI-IN.

Read More

Konečně kvalitní a levný robotický vysavač s vytíráním

Konečně je na českém trhu kvalitní, a přitom levný robotický vysavač s vytíráním. V nepřeberném množství robotických produktů není lehké se orientovat, ale stálice na českém trhu CleanMate, přináší novinku, která opravdu stojí za to.

Read More