Testy automobilů

SUV Citroën C3 Aircross -SERIES 1.2 PureTech 110 S&S MAN6

Do naší redakce jsme dostali po delší době automobil s klasickým motorem a to Citroën C3 Aircross. Tedy po delší době jsme mohli otestovat automobil bez systému dobíjení či baterie a porovnat tak dřívější zkušenosti s hybridními a elektrickými automobily.

Read More

DS 4 – elegantní šelma na silnici

Do naší redakce jsme dostali k testování nejnovější model francouzského výrobce elegantních vozidel DS 4.  Tento poslední typ byl uveden v nedávných měsících na český trh. Jako předchozí námi testované modely v sobě spojuje eleganci, pohodlí, rychlost a vysokou kvalitu s ohledem na bezpečnost.

Read More

Nová Dacia Duster 4×4 dojede do hor i na hrady !

Do naší redakce jsme dostali k testování zahraniční automobil nejčastěji se vyskytující na našich silnicích Dacia Duster. Na rozdíl od námi testovaného předchozího typu byl tento model s pohonem všech čtyř kol. Jednalo se o vylepšenou verzi. 

Read More

Nová Honda HR-V e:HEV – úsporné sportovní SUV

Do naší redakce jsme dostali k testování novou Hondu HR-V e:HEV. Jedná se o hybridní vozidlo s elektromobilem a bateriemi, kde však nepotřebujete dobíjecí stanice, jelikož celý systém je automatizovaný. Tímto směrem se zatím výrobce vozidel Honda ubírá, a tak kromě Honda e: nemá ve své nabídce jiný čistý elektromobil. Přesto musíme konstatovat, že tento systém představuje […]

Read More

Citroën C4 auto pro milovníky sportovní jízdy s ekonomickým přínosem

Do naší redakce jsme dostali k otestování Citroën C4 SHINE 1.2 PureTech 155 S&S EAT8 s klasickým benzínovým motorem.  Tento vůz splňuje svými parametry a jízdními vlastnostmi kategorii malých rodinných sportovních vozů. V dřívější době jsme měli možnost testovat stejný model v elektrickém provedení.

Read More

Mitsubishi expediční L200 Rock Proof EVO 02 vás doveze po světě bez hotelu a bez kompromisů

Do naší redakce jsme dostali k testování automobil od japonského výrobce Mitsubishi – unikátní expediční vůz. Tento vůz má mnoho úprav od sériového typu. Jednalo se o unikátní a s námi dříve testovanými automobily neporovnatelný automobil, který přinesl do naší redakce nový rozměr automobilismu.

Read More

DS 9- Luxusní a bezpečný vůz, který má francouzský vkus

Do naší redakce jsme dostali k otestování nedávno uvedenou novinku od renomovaného výrobce vozů DS a to model DS 9. Tento vůz představuje luxusní limuzínu určenou pro manažerské vozy vyšší kategorie s vysoce nastavenými bezpečnostními prvky.

Read More

Peugeot 5008 auto pro velkou rodinu na výlet a zábavu

Renomovaný francouzský výrobce automobilů Peugeot nám poskytl k testování léty prověřený typ 5008 v klasickém provedení s dieselovým motorem. Tento typ vozidla je již na trhu mnoho let a přesto se stále vyvíjí a zlepšuje a proto jsme se rozhodli jej otestovat.

Read More

Projížďka DS 7 Crossback limitovaná edice Louvre spojuje pohodlné cestování s návštěvou obrazárny

Do naší redakce jsme dostali k testování automobil DS 7 Crossback v limitované edici Louvre.  Motiv této proslulé pařížské obrazárny – pyramidu – jsme nalezli na několika místech interiéru i na vnějších částech automobilu. A bonus pohodlné, příjemné a bezpečné jízdy byla aplikace „Den v Louvre“, kdy jsme si mohli na displeji prohlédnout 182 exponátů […]

Read More

Honda Jazz Crosstar malý vůz s velkým prostorem a kola jako bonus

Do naší redakce jsme dostali k otestování model Honda Jazz Crosstar HEV využívající technologie z vozů Formule 1 a také řadu bezpečnostních prvků.

Read More