Testy automobilů

Nové Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 4×4 – velký rozměrem i výkonem, ale mrštný jako lev

Do naší redakce jsme po delší době dostali k testování vůz japonského výrobce Mitsubishi typ Eclipse Cross PHEV 4×4.  Tento výrobce automobilů má trochu jinou filosofii elektromobility a proto jsme byli zvědavi, jakým způsobem postoupil vývoj ve vozech této kategorie SUV u zmíněného výrobce. 

Read More

S Renault Captur E-tech plug-in s hybridním pohonem dojedete levně k moři či za jiným snem

Testování elektrických a hybridních automobilů jsme zahájili s automobile Renault Zoe. Nyní mohli po více než roce v naší redakci vyzkoušet něco trochu jiného avšak s technologií využívající poznatků z vozů Formule 1  u francouzského výrobce Renault . Na úvod této recenze můžeme napsat, že vývoj u tohoto výrobce pokročil dále.

Read More

Elektrizující zážitek s Opelem Mokka-e

Do naší době jsme dostali k testování po delším čase plně elektrický automobil od výrobce značky Opel. Jednalo se o model Mokka-e. Podrobili jsme tento automobil klasickým testovacím jízdám po České republice s důrazem na delší vzdálenost našich cílů.

Read More

Srovnávací test Peugeot 3008 Hybrid a 3008 GT se spalovacím motorem

Do naší redakce jsme dostali na srovnávací test dvě vozidla od francouzského výrobce Peugeot, a to SUV model 3008 GT 1.6 PureTech 180 S&S EAT8 benzínový a 3008 GT PACK HYBRID4 300 e-EAT8 s hybridním pohonem.

Read More

Peugeot e-Traveller vyzývá k dalekým cestám

Elektromobilem může být také dodávka nebo mikrobus :  elektrický velkoprostorový vůz PEUGEOT e-Traveller pojme 7 + 1 pasažérů a vyzývá k zajímavých dalekým cestám

Read More

S VW ID.4 nepoznáme, jaký motor nás veze, dojedeme k cíli bez problémů či krize

Do naší redakce jsme dostali k testování vůz od koncernu VW – ID.4. Po předchozí zkušenosti s modelem ID.3 jsme byli překvapeni kontinuální prací tohoto koncernu a povýšení elektromobility ještě o další stupeň dál. Je vidět, že proklamace tohoto koncernu v oblasti elektromobility jsou pravdivé. Důkazem toho je tento automobil.

Read More

KIA e-Niro nové dimenze elektromobility

Do naší redakce jsme dostali k redakčnímu testu plně elektrický automobil od korejské automobilky KIA a to e-Niro. Jelikož se nejednalo o první typ od zmíněného výrobce poskytnutý k testování, věděli jsme, že nás čeká kvalitní vůz a stejně tak jsme znali z předešlých testovacích dní jiná plně elektrická vozidla. Přesto úvodem musíme konstatovat, že tento typ elektromobilu nás velice mile překvapil svými jízdními vlastnostmi a také spotřebou energie během celého testu.

Read More

FORD KUGA HEV vás doveze za zábavou či na hrad bez starostí a rád

Do naší redakce  k redakčnímu testu se po delší době dostal automobil od výrobce Ford a to model  Ford KUGA HEV. U tohoto modelu je využíván systém bez dobíjení baterií, avšak dle informací výrobce je již na trhu model PHEV (Plug-in hybrid). U vozidel tohoto typu je velkou nevýhodou, že nejsou ještě zařazeny do elektromobility […]

Read More

Kia Sorento HEV – hbitý obr na silnicích

Do naší redakce jsme dostali k testování druhý vůz korejského výrobce Kia a to přímo jeho největší automobil Sorento. Jednalo se o hybridní vůz s pohonem všech čtyř kol a skutečně úctyhodnými rozměry, který na silnici působil nepřehlédnutelným dojmem.

Read More

Citröen ëC4 – s tímto elektrickým elegánem dosáhneme hravě svých cílů

Naše redakce se zaměřuje při testování automobilů především na automobily s hybridním pohonem a s důrazem na elektromobilitu. Proto nás velmi potěšilo, že jsme mohli v nedávné době otestovat plně elektrický vůz od renomované francouzské automobilky Citroën.

Read More
YouTube
Share