Testy automobilů

Kia Sorento HEV – hbitý obr na silnicích

Do naší redakce jsme dostali k testování druhý vůz korejského výrobce Kia a to přímo jeho největší automobil Sorento. Jednalo se o hybridní vůz s pohonem všech čtyř kol a skutečně úctyhodnými rozměry, který na silnici působil nepřehlédnutelným dojmem.

Read More

Citröen ëC4 – s tímto elektrickým elegánem dosáhneme hravě svých cílů

Naše redakce se zaměřuje při testování automobilů především na automobily s hybridním pohonem a s důrazem na elektromobilitu. Proto nás velmi potěšilo, že jsme mohli v nedávné době otestovat plně elektrický vůz od renomované francouzské automobilky Citroën.

Read More

Ford Focus Mild-hybrid ST line

V době, kdy celý svět řeší uhlíkovou stopu a co nejekologičtější automobil se i touto cestou vydává jeden z největších výrobců automobilů a to Ford. Kromě plně elektrických vozidel, které postupně zařazuje do své nabídky má automobily typu plug-in hybrid a také mikrohybrid (mHEV). Tato cesta umožnuje snížit spotřebu, a tedy snížit uhlíkovou stopu.

Read More

Kia XCeed PHEV automobil pro rodinu i mladé doveze vás k cíli snadno a levně

Do naší redakce jsme dostali k testování první vůz korejského výrobce automobilů KIA Motors Kia XCeed a to v provedení plug-in hybrid. Tento automobil nám přinesl mnoho zážitků z cest po naší republice.

Read More

Honda CR-V Sport Line- spolehlivý a výkonný partner na cestách

V dnešní uspěchané době oceníme mít jistoty zvláště v místech a zařízeních, která nás provázejí celým životem. A tento pocit nám hned při začátku testu poskytl automobil Honda CR-V Sport Line. Zvláště při jednom hektickém dni, kdy po dlouhé době bylo nutné navštívit několik obchodních partnerů a na závěr zahájit týdenní test vozidla byly první okamžiky s Hondou velice klidné a poskytly nám v tomto dni rovnováhu a pocit bezpečnosti.

Read More

Subaru je býk na silnici i v terénu. Nezklame vás v žádném ohledu

Do naší redakce jsme dostali k testování první vůz od japonského výrobce Subaru. Tato značka je pro mnohé synonymem pro vůz s pohonem všech čtyř kol. Tak tomu bylo i u nás. A tak jsme byli zvědaví na automobil s hybridním pohonem Subaru XV ES Executive Lineartonic- e-Boxer.

Read More

Honda Jazz Crosstar je hvězdou na dálnici i ve městě

Se začínající novou sezonou F1 dostala naše redakce k testování automobil Honda Jazz Crosstar využívající právě onu technologii vozu Formule 1 speciálně ve stáji Redbull. Tento systém byl dlouhá léta vyvíjen, a tak jsme měli možnost tyto poznat vyzkoušet na vlastní kůži.

Read More

Renault Mégane ETECH Plug- in – pohodlný a rychlý hybridní automobil

Do naší redakce jsme dostali k testování automobil Renault Mégane ETECH Plug-in od druhé největší automobilky v Evropě, a to v provedení hybridním tj. benzínový motor + elektromotor. 

Read More

Mazda MX-30 malý – velký vůz s elektrickým srdcem

Do naší redakce, kde se specializujeme na testování automobilů s hybridním pohonem či čistě elektrickým pohonem, jsme dostali na test první elektromobil od japonského výrobce Mazda.

Read More

Peugeot 508 SW GT BlueHDi 180 S&S EAT8 a srovnání s hybridním modelem 508 SW GT HYBRID 225 e-EAT8

Naše redakce testovala pro porovnání  Peugeot 508 SW GT BlueHDi 180 S&S EAT8 pro porovnání se stejným testovaným modelem v kombinaci benzín + elektrický pohon 508 SW GT HYBRID 225 e-EAT8. Naší snahou bylo objektivně zhodnotit výhody a nevýhody obou variant.

Read More
YouTube
Share