Krimi

V Kozlanech shořel automobilový jeřáb

30. července 2020 – Při požáru jeřábu byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. Do Kozlan vyslalo operační středisko deset jednotek. Dva hasiči se zranili. Škoda se odhaduje v jednotkách miliónů korun

Read More

Po čelním střetu dvou vozidel nedaleko Slaného vyprošťovali hasiči oba řidiče

Informaci o vážné dopravní nehodě na silnici mezi Slaným a Řevničovem v okrese Kladno přijala tísňová linka středočeských hasičů ve čtvrtek 30. července pár minut před půl jedenáctou dopoledne.

Read More

Mimořádná událost v úseku: Telč – Sedlejov – Střet vlaku Sp 1902 s osobním automobilem.

Trať 227 | Kostelec u Jihlavy – Slavonice,V úseku: Telč – Sedlejov.Střet vlaku Sp 1902 s osobním automobilem.

Read More

V městě Tempe v Arizoně vykolejil vlak a hoří most

Tempe Policie hlásí – Tempe Hasiči  jsou na místě vykolejení vlaku a velkého ohně nad Tempe Town Lake. Několik silnic je omezeno poblíž Tempe Town Lake a západně od centra Tempe. Vyhněte se této oblasti

Read More

Strom spadl na jedoucí auto, v něm cestovali manželé

Varování meteorologů se naplnilo. Přes Pardubický kraj se v úterý ve večerních hodinách přehnala silná bouřka, která způsobila převážně pády stromů.

Read More

Následky bouřek v Olomouckém kraji

Hasiči vyjížděli v Olomouckém kraji  ke stovce událostí, nejvíce postiženou oblastí bylo Hranicko.

Read More

Tragická havárie traktoru na poli u Olešky s fatálním koncem

Informaci o převráceném traktoru v polích u obce Krymlov, která je součástí Olešky v okrese Praha-východ, převzalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje od Policie ČR v pondělí 27. července devět minut po jedenácté hodině.

Read More

Hasiči v Bruzovicích zachránili z jímky koně, pomohl jim vyprošťovací speciál Tatra

Čtyři jednotky hasičů se v sobotu 25. července 2020 dopoledne postupně zapojily do záchrany asi dvouletého koně, který se v Bruzovicích propadl přes plastový poklop do zhruba dva metry hluboké jímky u rodinného domu.

Read More

Hasiči pomohli s transportem pacienta – zraněného cyklisty

 V pátek v podvečer si záchranná služba vyžádala naši součinnost při transportu zraněného cyklisty z těžko přístupného terénu nedaleko Adamova.

Read More