Epson

Test tiskárna Epson L5590

Do naší redakce jsme dostali možnost otestovat novou tiskárnu od renomovaného výrobce Epson. Tento výrobce si udržuje trvale špičkovou kvalitu v inkoustovém tisku a díky současnému trendu doplňování inkoustů pomocí Eco Tanku také neomezený tisk.

Read More

Test : Tiskárna Epson Workforce PRO WF-C 5890

Do naší redakce jsme dostali k otestování tiskárnu od renomovaného výrobce tiskáren Epson model Workforce PRO WF-C 5890. Pokud máme hledat ve světě tiskového řešení v oblasti inkoustových tiskáren, tak musíme konstatovat, že firma Epson je v této oblasti nejlepší. Tímto modelem pokračuje ve své dlouho nastavené cestě k úspornosti a vysoce kvalitnímu tisku, který se v některých parametrech přibližuje k tisku laserových tiskáren.

Read More

Tiskárna Epson M3170 EcoTank mono 4 v 1 pro malou firmu idealní pomocník

Do naší redakce jsme dostali k otestování inkoustovou tiskárnu Epson M 3170 s vestavěným faxem. Tato tiskárna disponuje možností doplňování inkoustu a na jedno naplnění je schopna vytisknout až 11 tisíc stránek. Podrobili jsme ji redakčnímu testu.

Read More

Tiskárna EPSON EcoTank L 3250 s nekonečnou výdrží váš život kvalitním tiskem doplní

Celou dobu od vzniku inkoustových tiskáren byla vždy velkým problémem výdrž náplní.  Bylo nutné mít doma či v kanceláři po ruce do zásoby minimálně jednu černou a jednu barevnou náplň připravenu, aby v případě nutnosti výměny mohl být tisk kontinuální. Tento problém je tiskárnou EPSON EcoTank L 3250 vyřešen.

Read More