Epson

Epson rozšiřuje řadu laserových projektorů EpiqVision Ultra o nový model EH-LS650B/W

 Společnost Epson rozšířila řadu EpiqVision o nový domácí a cenově dostupný model EH-LS650. Tento nejnovější inteligentní laserový televizní projektor s obrazem 4K PRO-UHD je nabitý luxusními zvukovýmia obrazovými funkcemi, poskytuje široké možnosti připojení a snadnou instalaci pro bezproblémové sledování všemi členy rodiny. Jeho elegantní zjednodušená konstrukce a moderní provedení jsou vhodné i do malých domácností a snadno tak nahradí běžnou televizi.

Read More

Společnost Epson na veletrhu Labelexpo 2023 představí řešení pro tisk štítků SurePress a ColorWorks

Na stánku bude mít premiéru tiskárna Epson SurePress L-4733AW spolu s tiskárnou ColorWorks CW-C4000 s cloudovou technologií Loftware, která umožňuje tisk barevných štítků podle potřeby, a robotem Epson, který předvede automatické označování.  

Read More

Epson představuje nové univerzální stolní skenery A4 s nejmenším instalačním prostorem ve své třídě

Společnost Epson představuje čtyři nové stolní skenery DS-C330, DS-C490, ES-C320W a ES-C380W, které vychází vstříc potřebám digitalizace, reagují na nové kancelářské výzvy vzniklé rozšířením hybridní práce a cílí především na sdílené pracovní prostory, menší kanceláře a pracoviště s omezeným místem.

Read More

Proč bude svět nadále tisknout

Marcel Divín, National Sales Manager ve společnosti Epson se zaměřuje na trendy, které utvářejí způsob, jakým tiskneme, a vývoje vytvářející nové příležitosti. Není překvapením, že firma známá svými tiskárnami říká, že svět bude tisknout i nadále. Stojí ale za to probrat, proč jsme o tom tak přesvědčeni, když digitalizace neustále revolucionalizuje každý sektor v oboru.

Read More

Test tiskárny – EPSON Ecotank L4266

Dostali tiskárnu Od výrobce Epson. Tento výrobce v poslední době vyrábí tiskárny, které již nemají tonery. Tedy inkoust doplňujete do nádržek a vidíte, kolik jste její spotřebovali. Odpadl tak velký problém inkoustových tiskáren které, bylo nutné hlídat, aby nedošly barvy. Nyní se ocitáme v neomezeném tisku a také v pohodovém vydávání dokumentů v barvě.

Read More

Test tiskárna Epson L5590

Do naší redakce jsme dostali možnost otestovat novou tiskárnu od renomovaného výrobce Epson. Tento výrobce si udržuje trvale špičkovou kvalitu v inkoustovém tisku a díky současnému trendu doplňování inkoustů pomocí Eco Tanku také neomezený tisk.

Read More

Test : Tiskárna Epson Workforce PRO WF-C 5890

Do naší redakce jsme dostali k otestování tiskárnu od renomovaného výrobce tiskáren Epson model Workforce PRO WF-C 5890. Pokud máme hledat ve světě tiskového řešení v oblasti inkoustových tiskáren, tak musíme konstatovat, že firma Epson je v této oblasti nejlepší. Tímto modelem pokračuje ve své dlouho nastavené cestě k úspornosti a vysoce kvalitnímu tisku, který se v některých parametrech přibližuje k tisku laserových tiskáren.

Read More

Tiskárna Epson M3170 EcoTank mono 4 v 1 pro malou firmu idealní pomocník

Do naší redakce jsme dostali k otestování inkoustovou tiskárnu Epson M 3170 s vestavěným faxem. Tato tiskárna disponuje možností doplňování inkoustu a na jedno naplnění je schopna vytisknout až 11 tisíc stránek. Podrobili jsme ji redakčnímu testu.

Read More

Tiskárna EPSON EcoTank L 3250 s nekonečnou výdrží váš život kvalitním tiskem doplní

Celou dobu od vzniku inkoustových tiskáren byla vždy velkým problémem výdrž náplní.  Bylo nutné mít doma či v kanceláři po ruce do zásoby minimálně jednu černou a jednu barevnou náplň připravenu, aby v případě nutnosti výměny mohl být tisk kontinuální. Tento problém je tiskárnou EPSON EcoTank L 3250 vyřešen.

Read More