Pro ženy

Přivítejte léto s trendy novinkami od STOCKU – míchanými drinky v praktických plechovkách!

Patříte mezi milovníky míchaných alkoholických drinků, ale zároveň neradi trávíte dlouhé chvíle jejich přípravou? Právě vás potěší žhavé novinky od společnosti STOCK Plzeň-Božkov, která uvádí na trh „READY-TO-DRINK“ ve stylových plechovkách.  Na výběr jsou 4 příchutě – Božkov Originál & Cola s limetou, Fernet Stock Bavorák Citrus, Amundsen Vodka & Soda Bezinka a Máta a Dynybyl Violet Gin & Tonic. Díky praktickému a pohodlnému balení budete mít své oblíbené drinky vždy po ruce, ať už vyrazíte kamkoliv. Vychutnejte si je v pohodlí domova, na cestách nebo na party a naplno si užijte letní atmosféru!

Read More

Fit Fruit – chutná a vyvážená svačinka pro malé i velké

Červen je měsíc zaslíbený dětem. Prvního června slaví svůj svátek, po zbytek měsíce si užívají krásného počasí, koupání a venkovních aktivit. To vše s předzvěstí blížících se prázdnin. Aby náročný program v pohodě zvládly, nezapomeňte je vybavit pořádnou svačinou. Dlouhé sezení u jídla asi neuvítají, a tak dají přednost něčemu chutnému, co snadno strčí do kapsy nebo do batůžku. Co zkusit ovocnou tyčinku Fit Fruit?!

Read More

Přijďte si přivonět! Jubilejní 60. výstava léčivých rostlin Centra léčivých rostlin LF MU ve znamení vůní

Letošní ročník bude doprovázet unikátní panelová výstava Zahrada vůní – rostliny v parfémech. Návštěvníky provede celou historií používání parfémů od dávné minulosti až po dobu současnou. Seznámí je s mnoha používanými složkami. Dozví se o jejich původu či zpracování. Dokonce si budou moci sami vyzkoušet jejich vůni – součástí výstavy bude také čichová složka. U většiny popisovaných složek bude možné si přičichnout nejen k esencím získaných z rostlin, ale i k vůním, ve kterých se používají. Ukázky parfémů se budou každý týden obměňovat.

Read More

Ceviche a Sashimi v Sia Restaurant

Čerstvá ryba vám musí vonět, říká sushi master Tomáš Homůlka. Ceviche a Sashimi. Dva pokrmy ze dvou rozdílných kultur, a přesto si tak blízké. Jedno mají ale společné – připravují se z čerstvých ryb. Nejen milovníci raw stravy by si tak neměli nechat ujít akci v asijské restauraci Sia, kde se budou podávat různé varianty […]

Read More

5.narozeniny Kasíno Magic Planet Vestec. Koho jste mezi hosty mohli potkat?

Svoje páté narozeniny oslavilo Kasíno Magic Planet Gold Vestec ve velkém stylu. Nechyběli přátelé majitelů Mirka Vajdáka a Michala Lorence a mezi hosty se objevily též známé osobnosti. Vše doplňovali atraktivní účinkující, bohatá tombola, výborné pohoštění a výběr pití. Oddaly se také známé osobnosti hraní kasinových her?

Read More

Nový taneční projekt spojuje generace ve Vzletu

Umělecká skupina 8lidí přichází do vzletu s prodlouženou a vzdává hold tanečním

Read More

Festival Vyznání růžím přinese bohatý program i oslavy výročí olomouckého rozária

Bohatý program pro všechny generace, dílničky i zážitky pro děti,  koncerty, gastrozóny, degustace vín, trhy či floristické show a aranžmá. To vše je mimo jiné součástí festivalu a výstavy Vyznání růžím, jenž se od pátku 24. do neděle 26. června 2022 koná v olomouckém rozáriu na třídě 17. listopadu.

Read More

Víkend otevřených zahrad 11.-12. června 2022 ve středních Čechách

Do akce Víkend otevřených zahrad se ve středních Čechách letos přihlásilo přes třicet zahrad a parků, mnohé z nich běžně nepřístupné. Jejich skvosty si návštěvníci často mohou prohlédnout také v rámci komentovaných prohlídek a případných jiných doplňkových akcí, které se na víkend 11.-12. června chystají. Letos poprvé se zapojuje také soukromá anglická zahrada v Ráji […]

Read More

Nejlepší animované filmy pro děti ze ZLÍN FILM FESTIVALU v Divadle Spejbla a Hurvínka

Už jste někdy byli v divadle, které se přes noc změní v kino? A máte rádi animáky, ale nemohli jste přijet do Zlína na filmový festival? Divadlo Spejbla a Hurvínka má pro vás jedinečnou možnost zhlédnout ty nejlepší animované filmy, které pro vás připravili ve spolupráci se Zlínským filmovým festivalem pro děti a mládež.

Read More

Léto v Aquapalace Praha se ponese na vlnách Mexika.

Nejzábavnější aquapark ve střední Evropě přenese všechny návštěvníky do pestrobarevného Mexika a po celé léto nabídne bohatý animační program pro ratolesti každého věku. Aquapalace Praha si připravil také spoustu novinek, jako je zcela nový povrch Divoké řeky, hudba v tobogánu nebo zcela nové dětské brouzdaliště. Tematický program a speciální akce byly dnes slavnostně představeny ve Vodním světě za účasti velvyslankyně Spojených států mexických a řady známých osobností.

Read More