Pro ženy

Nákupní tip: Lodičky Shoedaism jako ten nejosobnější dar

Obuvní designérka Karin Onderková tvořící pod značkou Shoedaism přichází s výrobou střevíčků se vzkazem či věnováním. Boty značky Shoedaism jsou vyrobeny z nejkvalitnější italské kůže, zaujmou superfeminními tvary s důrazem na netradičně řešený podpatek a nyní nabízí i možnost stát se velice osobním předmětem.

Read More

Vlasy stárnou stejně jako tvář

Investujete nemalé prostředky do péče o pleť, ale myslíte si, že na vlasy nemají přibývající roky žádný zásadní vliv? Pokud za jediný znak jejich stárnutí považujete šediny, které stačí překrýt barvou na vlasy, je možné, že jste první varovné signály už přehlédly.

Read More

Nová metoda výběru spermií může významně zvýšit šance na otěhotnění

S problémem neplodnosti se v České republice v současnosti potýká téměř každý pátý pár a příčiny jsou dnes už mezi oběma pohlavími rozložené rovnoměrně. U mužů bývá nejčastějším důvodem nedostatečná kvalita a kvantita spermií, proto právě výběr „životaschopných“ spermií významně zvyšuje šanci na úspěšné otěhotnění během léčby IVF. Do popředí se v poslední době dostává zejména nová metoda mikrofluidní separace spermií, která je šetrnější a v laboratorních podmínkách dokáže imitovat přirozený mechanismus výběru spermií.

Read More

LIP love Barvy, které si zamilujete

Červené, oranžové a hnědavé odstíny sluší nejen spadanému listí, ale také rtům. Přesvědčí vás o tom nová kolekce ALCINA LIP love, která září právě v těchto tónech a proměňuje tak každý podzimní look v něco okouzlujícího. Vedle rtěnek a fluidů řada zahrnuje i pečující olej, aby rty byly i přes nepříznivé počasí vždy v kondici.

Read More

Objevte příběh čisté krásy v novém ateliéru TALABAYA v Praze!

Místo, kam můžete přijít a být sama sebou! Místo, kde vědí, že oděv je kulturou osobnosti. Místo, kde můžete přijít na to, jaký obraz nejvíce sedí právě k vaší osobnosti.

Read More

Značka Pampers věnovala 264 180 plenek Preemies pro předčasně narozená miminka

Světový den předčasně narozených dětí připadá na 17. listopad a do oslav se i letos zapojuje značka Pampers, která dlouhodobě spolupracuje s neonatologickými centry po celé České republice a prostřednictvím organizace Nedoklubko věnuje plenky Preemies pro předčasně narozená miminka. U příležitosti světového dne značka Pampers vyčíslila, kolik plenek předala od července 2019 do června 2020. […]

Read More

Připravte si netradiční recepty z kaki, ovoce které si zamilujete na první ochutnání

Ovoce kaki Persimon Bouquet je na první pohled nenápadný oranžový plod. Následující recepty na veganský chia puding, asijské nudle s kaki a trhaným masem, kandované kaki a kaki sušenky s čokoládou však dokazují, že je všestranně použitelný. Krom toho s ním v kuchyni nebudete mít žádné starosti, nemá pecky a nemusí se loupat. Lahodnou sladkou […]

Read More

V Globusu nově zákazníci zaplatí tisícikorunový nákup stravenkami

V patnácti hypermarketech Globus lze zaplatit nákup stravenkami. Přitom výše stravenek na jeden nákup, kterou nyní pokladny hypermarketů akceptují, je v ČR neobvykle vysoká – 1000 korun. Doposud zákazníci měli možnost hradit stravenkami jídlo v restauracích a kavárnách hypermarketů.

Read More

Nalaďte se na Brazilskou vlnu! Největší kulturní křižovatka – Brazilský stepařský festival online!

Věříme, že Brazilský temperament a celosvětová stepařská špička Vám zlepší nejen náladu, ale také přinese spoustu inspirace. Na programu jsou stepařské a taneční workshopy jak pro začátečníky, tak i pro profesionály.

Read More