Pro ženy

Oslava Vánoc ve WESTFIELD CHODOV. Užijte si advent s bohatým vánočním programem pro celou rodinu

Vánoční kouzlo přichází do obchodního centra Westfield Chodov, které si pro své zákazníky v předvánočním období připravilo spoustu překvapení. Těšit se můžete na vánoční lounge s bohatým programem pro děti i dospělé. V rámci oslav 100 let Disneyho vznikla nová pohádka Přání, která ožije ve stejnojmenné zóně ve Westfield Chodov. Děti se mohou těšit na […]

Read More

 Dcera divočiny (The Marsh King’s Daughter) 

Helena žije idylický život. Má milujícího manžela, krásnou dcerku, domov, stabilní práci. Ale má i tajemství. Jako dítě vyrůstala v divočině, naprosto odříznutá od světa, vychovávána svým tvrdým otcem tak, aby byla schopná přežít i v nejdrsnějších podmínkách. Jenže právě otec, který ji byl nejbližší, ve skutečnosti držel v lesích ji i její matku násilím.

Read More

Nominovaná Katrin propadá zoufalství a rozchází se s Tarikem. Spirituální Karolína bez skrupulí sdílí s ostatními nespirituální zážitek.

V 11. epizodě reality show Big Brother Česko & Slovensko spolubydlící řešili dopady nominací a atmosféra v Domě byla pořádně vypjatá. Zvláště těžce nesli své nominace Andrej a Katrin, která propadala zoufalství. Andrej se v rozhovoru se Standou nechal slyšet, že nevěří Elle a myslí si, že je chce rozdělit.

Read More

Advent na Kačině – Kouzelné Vánoce a podivné tradice

Co vše přinese druhá adventní neděle na Kačině? Celodenní vánoční akce bude opět patřit vánočním tradicím, zvykům a řemeslům. Oproti loňskému roku se ovšem letos vypravíme za hranice Kačiny a podíváme se za zvyky nejen českými, ale i zahraničními. Víte, kdo nosí dárky v Itálii, jaká štědrovečerní večeře se podává v Japonsku nebo čím zdobí […]

Read More

Katrin má za sebou těžké dětství, vlastní matka ji údajně chtěla zabít. Novým Pánem domu se stává Stanislav.

V osmé epizodě reality show Big Brother Česko & Slovensko jste mohli vidět: Tarik se bez blízkosti Katrin už téměř neobejde. Z její strany ovšem už stejné nadšení patrné není.

Read More

Halina radí, jak na rande…!

V Café Cihelna se konal slavnostní křest nové knihy RANDE, známé spisovatelky, scénáristky, publicistky a vydavatelky Haliny Pawlowské. Touto knihou vtipně nastiňuje první zkušenosti při seznamování a trapasy či vtipné situace, které se na rande můžou stát a stávají. Událost moderoval Václav Šanda, a kmotrem byl známý herec, hudebník a moderátor Bořek Slezáček. Zahájení bylo v temperamentním duchu, Halině Pawlowské přišel zahrát český houslista Jaroslav Svěcený svižnou variaci na Ódu na radost. 

Read More

České jablíčko hvězda studené i teplé kuchyně – SOUTĚŽ O BALÍČKY S CEREÁLNÍMI TYČINKAMI FIT

Také milujete jablka? Tato hvězda mezi českým ovocem pod obyčejnou slupkou skrývá nejen mnoho chuti, ale i velké množství benefitů. Říká se, že každý z nás by měl pro dobrou kondici organismu sníst alespoň jedno jablko denně. Jablka prospívají našemu trávení, napomáhají detoxikaci a regeneraci organismu a mají v sobě velké množství prospěšných látek.

Read More

Na Saskii Burešovou dýchly Vánoce. Zahájila výstavu betlémů

Legendární moderátorka Saskia Burešová slavnostně zahájila letošní první pražskou výstavu betlémů v Rybné ulici. Hlasatelka, která za 53 let na obrazovce odsloužila hodně vánočních služeb, se na obrazovce většinou objevila o Boží hod a skoro vždy o Silvestra.

Read More

Kristýnu její vlastní chování v Domě Big Brothera šokovalo. Nediví se divákům, že ji poslali domů.

První vystěhovanou spolubydlící z Domu Big Brothera se stala sedmadvacetiletá Kristýna. V soutěži strávila celkem šest dní. V rozhovoru s Mírou Hejdou se nechala slyšet, že ji mrzí, že soutěž opouští jako první. Cítí, že teprve nyní se hra teprve pořádně rozjede.

Read More

Kam si jít v Praze zabruslit

V zimních měsících je možnost využít veřejných kluzišť v různých částech Prahy k bruslení  

Read More