Bydlení

Jaro a jezírkový vysavač

Jak připravit jezírko na letní sezónu? Jezírko je samozřejmě nutné vyčistit a opět mu dodat život a vzhled. V článku vám prozradíme, jak pracovat s jezírkovým vysavače, abyste byli s výsledkem spokojeni.

Read More

Zahradní sedačky a pohovky Fieldmann: Venku jako v obýváku

Při plánování interiéru většinou přemýšlíme, jak přinést přírodu dovnitř. V letních měsících, kdy raději trávíme čas mimo dům, je ale chytřejší přenést pohodlí obýváku ven. Se zahradními pohovkami a sedacími soupravami Fieldmann si vytvoříte opravdu útulný venkovní obývací prostor pro odpočinek.

Read More

České vypínače a zásuvky Levit slaví prodejní úspěch

Od uvedení na trh v roce 2014 prodala společnost ABB více než 10 milionů kusů produktů z designové řady vypínačů a zásuvek Levit® Ryze české vypínače a zásuvky pocházejí z výrobního závodu v Jablonci nad Nisou Autorem designové řady Levit® je český designér Jan Čapek a tým jabloneckých konstruktérů.

Read More

Historicky největší veletrh FOR GARDEN 2023 nabídne produkty i inspiraci ze všech zahradních oborů

 Mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN proběhne ve dnech 30. března až 2. dubna na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Letošní šestnáctý ročník nabídne historicky nejširší portfolio produktů, firem i služeb. Návštěvníci si užijí inspirativní expozice i atraktivní program. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Read More

Lemování komínu vlastními silami: Těsnicí pás stačí správně nalepit

Česko dlouhodobě trápí nedostatek klempířů, na dobrého si musíte někdy počkat. Ale co když střecha nepočká? Lemování komínu, vikýře, stěny se dá realizovat i vlastními silami pomocí těsnicích samolepicích pásů. Pás je potřeba jen správně nařezat a nalepit. Těsnicí pásy nabízí například dodavatelé stavebního příslušenství, jedním z nejvýznamnějších u nás je společnost HPI-CZ.

Read More

Spolupráce radnice a investora: Praha 9 otevřela Komunitní centrum Colben

Představitelé radnice Prahy 9 dnes spolu se zástupci Skanska Residential a spolku Colben otevřeli nové komunitní centrum. Centrum Colben je výsledkem spolupráce Prahy 9 a investora, díky níž začala fungovat u stanice metra Kolbenova dočasná kontejnerová stavba, která slouží pro setkávání obyvatel rychle se rozvíjející čtvrti a trávení volného času.

Read More

FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER 2023: Nejvíce inspirace, novinek i rad pro úpravy bydlení

Největší souběh veletrhů bydlení, interiérového designu a bytové či zahradní architektury uvede na jaře tradiční přehled novinek a trendů pro proměny domovů a zahrad. Veletržní trojlístek FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER představí ve dnech 30. března až 2. dubna největší množství značek a produktů tuzemských i zahraničních vystavovatelů na jednom místě. Český veletržní fenomén proběhne na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Oficiálními vozy veletržního souběhu jsou automobily značky FORD.

Read More

Jak bude vypadat jaro i léto? Dekorační trendy pro naše domovy uvede veletrh FOR DECOR & HOME

Jarní ročník veletrhu dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME nastíní trendy pro letošní jaro a léto a nahlédne až do podoby příštích Vánoc. Ve dnech 19. a 21. ledna na výstavišti PVA EXPO PRAHA budou moci obchodníci vybírat z širokého sortimentu na více než padesáti expozicích. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Read More

Za moderní architekturou i historickými skvosty zve od zítřka s heslem „Nebourej, transformuj“ festival Den architektury

Prohlídky unikátních staveb, architektonické procházky a další bohatý program nabízí od tohoto pátku 30. září ve více jak 100 městech po celé České republice i na Slovensku festival Den architektury. Veřejnosti se během festivalu otevřou nejmodernější budovy, historické unikáty, nově zrekonstruované stavby i domy, které na obnovu teprve čekají, nebo nejrůznější industriální i sakrální objekty. […]

Read More

Mobilní klimatizace Sencor SAC MT7007C zpříjemní nejen horké letní dny

Do naší redakce jsme dostali  k testování mobilní klimatizaci Sencor SAC MT7007 C. Podmínky pro testování byly přímo ideální, protože tropická vedra vystřídala změna počasí spojená s vysokou vlhkostí. A tak jsme mohli vyzkoušet, že klimatizace dokáže v místnosti nejen příjemně snížit teplotu, ale poradí si také s vysokou vlhkostí.

Read More