Tanec

StarDance X. řada – 10. finálový večer

StarDance -Finálový večer X. řady  přinesl úžasné taneční výkony a několik překvapení.

Read More

StarDance X. řada -9. soutěžní večer

V semifinálovém večeru každý ze čtyř soutěžních párů zatančil dva tance – slow fox a paso doble. Ve druhé části se rozhodovalo, který ze dvou tanečních párů postoupí do finále. Tyto dva páry zatančili tanec dle vlastního výběru.

Read More

StarDance X. řada – 8.soutěžní večer

Soutěžní páry poprvé tančili dva tance. Někteří rumbu, jiní valčík a společným tancem druhé části večera byl scénický tanec. V něm tanečníci vyjádřili příběh a emoce.

Read More

StarDance X. řada – 7. soutěžní večer byl benefiční pro Centrum Paraple

V tomto kole naše páry tančily pro Centrum Paraple, a to ve speciálních choreografiích společně s těmi, kteří jsou odkázáni na invalidní vozík. Benefiční večer má zvláštní atmosféru. Letos jsme mohli vidět i osobnosti, které se účastnily minulých řad. Z tanců byly vybrány tango a cha-cha.  Kromě čtyř porotců se přidal  s hodnocením tanečních výkonů […]

Read More

Rozhovor se soutěžním párem StarDance Jakubem Vágnerem a Michaelou Novákovou

Jakub Vágner je český rybář a držitel několika světových rekordů v lovu  sladkovodních ryb. Proslul především díky rybářskému pořadu Fish Warrior, vysílaném televizní stanicí National Geographic Channel. V poslední době je ale pozornost upřena k jeho tanečním výkonům v pořadu České televize StarDance … aneb, když hvězdy tančí, kdy ho sledujeme na parketu s jeho taneční partnerkou, držitelkou nejvyšší mezinárodní třídy v latinsko- amerických i ve standardních tancích i titulu mistryně ČR družstev v latinsko-amerických tancích, finalistkou mistrovství ČR v kombinaci deseti tanců a semifinalistkou mistrovství ČR ve standardních tancích, Michaelou Novákovou. Požádali jsme tento sympatický taneční pár o krátký rozhovor.

Read More

Rozhovor se soutěžícím ze StarDance hercem a režisérem Miroslavem Hanušem

Herec Miroslav Hanuš vytvořil se svou taneční  partnerkou Adrianou Maškovou v X. řadě StarDance sympatický pár, který si diváci při soutěžních večerech oblíbili. Tentokrát však porota i diváci rozhodli, že v šestém soutěžním večeru z kola ven tentokrát půjdou oni. Ještě než se rozloučil se  StarDance,   jsme položili Miroslavu Hanušovi několik otázek :

Read More

StarDance X. řada – 6. soutěžní večer

  Tématem šestého soutěžního večera StarDance 2019 , který proběhl v převečer výročí sametové revoluce  byl pojem svoboda. Šest soutěžních párů předvedlo jive, cha-chu a jive.

Read More

Rozhovor s úspěšnou tanečnicí, trenérkou a porotkyní StarDance Tatianou Drexler

Tatiana Drexler je několikanásobnou mistryni Slovenska a semifinalistkou mistrovství světa profesionálů . Od roku 2007 je členkou poroty taneční soutěže StarDance . Požádali jsme paní Tatianu Drexler o rozhovor.

Read More

StarDance X. řada – 5. soutěžní večer

Zbývajících sedm soutěžních párů předvedlo jive, waltz a quickstep. Perličkou večera bylo úvodní speciální vystoupení profesionálních tanečních mistrů několikanásobných mistrů ČR v desetitancích Davida Odstrčila a Tary Bohak, kteří zatančili waltz a quickstep. Svým tanečním vystoupením inspirovali taneční páry, jelikož waltz i quickstep byly na programu 5. soutěžního večera.

Read More