Tanec

Dance at the River – nová letní tančírna na břehu Vltavy vás zve na večer s tancem

Přijďte si zatančit do letní tančírny na novém místě, které mělo svou premiéru tanečního večera 13.06. 2020. Tančila se salsa, bachata a kizomba

Read More

Přijďte si zatančit Rock n´Roll do tančírny na Šesťáku

Tento čtvrtek 25. 6. 2020 se koná první R’n’R tančírna v kavárně Šesťák pod vedením The Devil’s Jivers.

Read More

Přijďte si zatančit tango na Střeše Lucerny

Caminito.Cz®  škola argentiského tanga založená v roce 2000 uspořádala  se Střecha Lucerny   řadu zajímavých projektů pro veřejnost na různých místech po Praze. Loni to byla milonga – tančírna argentinského tanga s ochutnávkovou lekcí, na kterou jste zváni i letos.

Read More

Přijďte si zatančit do letní tančírny ve Stromovce

Přijměte pozvání na pravidelné úterní  letní open air latino tančírny, které jsme pořádali už loni na Gauči. Můžete se opět těšit na krásný prostor na Výstavišti, hned na kraji Stromovky, novou letní scénu pražského kulturního a společenského života.

Read More

Letní tančírny na Střeláku

Každý rok pořádá Art4People letní kulturní program plný tance a zábavy přímo v centru Prahyna Střeleckém ostrově . Naučíte se zcela ZDARMA vaše oblíbené tance jako například latinsko-americké a standardní tance, bachatu, salsu, swing, argentinské tango a mnohem dalších tanečních žánrů.

Read More

Laterna open air – zakončení sezony

Laterna magika jde open air! Nemůžeme pozvat diváky na Novou scénu, ale venku se potkat můžeme a jdeme na to ve velkém. V sobotu 13. června se na vás těšíme večer na piazzettě / náměstí Václava Havla s hudebním a tanečním programem pod širým nebem. Laterna magika & friends! Užijme si alespoň zakončení naší divadelní […]

Read More

TANEC PRAHA tančí dál

32. ročník Mezinárodního festivalu současného tance a pohybového divadla probíhá ve dnech  4. – 29. 6. 2020 v Praze a dalších 17 městech a obcích ČR.

Read More

Brasil Fest Brno – to nejlepší z Brazílie

Česko-brazilské vztahy letos oslaví 100 let existence, a to si zaslouží oslavu. Příležitosti se ujalo město Brno, které vystrojí třídenní víkendový Brasil Fest Brno. Právě s Brnem jsou totiž úzce spjati tanečnice Veronika Lálová a hudebník Jakub Škrha – historicky jediní Češi, kteří se kvalifikovali na karneval v Riu jako interpreti.

Read More

Roztančené divadlo Praha – aneb když herci tančí

Roztančené divadlo Praha, III. ročník –  Autorský projekt Tanečních kurzů Martina Šimka & Terezy Řípové byl odstartován v roce 2016 v Městském divadle Mladá Boleslav, kde proběhl první ročník projektu Roztančené divadlo aneb když herci tančí.

Read More

Taneční studio Moving World zve děti na Dětský den

V pondělí 1.6.2020 pro děti bude taneční a pohybové studio Moving World volně přístupné po celý den.

Read More