Tanec

One Step Before the Fall: Pusťte si tanec domů!

Ve čtvrtek 2. dubna 2020 můžete sledovat záznam představení Divadla Ponec One Step Before the Fall, užijte si taneční zážitek z bezpečí domova a podpořte umělce, kteři nyní nemohou hrát! Představení mělo derniéru v roce 2018, a proto půjde o jedinečnou příležitost je zhlédnout.

Read More

Moving World – oáza tance a pohody přímo v centru Prahy

Přijďte objevovat rozmanitosti tance i radost z pohybu do nového tanečního a pohybového studia Moving World přímo v centru Prahy.  

Read More

S kým si můžete v době uzavření divadel a tančíren on-line zatančit?

V době omezení a uzavření fitness a tančíren v souvislostí s pandemií koronaviru přichází řada tanečníků a souborů s on-line vysíláním na svých fcb nebo prostřednictvím You Tube.  Pokud se rádi protáhnete či zatančíte a pohyb vám chybí, níže uvádíme několik tipů s kým si můžete zatančit on-line:

Read More

Divadlo PONEC  – Pusťte si tanec domů!

Podívejte se tento týden na stream záznamy představení, užijte si taneční zážitek z bezpečí domova a podpořte umělce, kteří nyní nemohou hrát.

Read More

Tancem proti koronaviru! Yemi A.D. a jeho Dance Academy Prague pořádá unikátní online kurzy zdarma!

Dance Academy Prague se rozhodla přesunout své aktivity v době celostátní karantény do online prostoru. Jindy zcela zaplněné kurzy této prestižní školy tance zpřístupnila všem zájemcům zcela zdarma. Zapojit se do nich tak mohou nejen stávající studenti DAP, ale i široká veřejnost včetně dětí a mládeže, kteří jsou nyní nuceny trávit svůj volný čas především v domácím […]

Read More

Balet Národního divadla připravuje v sezoně 2020/2021 několik premiér

„Mám  radost  z  výhledu  na  novou  sezonu  Baletu,  jež  přinese  tři  premiéry,  devět  titulů  a  projekt  Dance  Laboratory. Zároveň s potěšením dodávám, že jsme dosáhli mezinárodního renomé, a to nejen díky hostování v mnoha zemích, kdy jsme šířili dobré jméno Baletu Národního divadla, ale také spektrem našeho repertoáru, který se  může  měřit  s  nejznámějšími  světovými  […]

Read More

Brno Open 2020 – jedna z největších evropských soutěží v tanečním sportu

V termínu 6. – 8. března 2020 se bude již po 18. konat v Brně jedna z největších evropských soutěží v tanečním sportu „Brno Open 2020″.

Read More

Dětský taneční svět 2020 v divadle Hybernia

K příležitosti světového dne divadla pro děti a mládež pořádá Taneční centrum Praha již 2.ročník festivalu Dětský taneční svět.

Read More

Reprezentační ples Prahy 5 podpoří projekt 1000 STATEČNÝCH

 3. Reprezentační ples Prahy 5 se uskuteční v pátek 13. 3. 2020 od 19:00 v Národním domě na Smíchově, nám. 14. října 86/16, Praha 5, Smíchov.

Read More