Tanec

Moving World – oáza tance a pohody přímo v centru Prahy

Přijďte objevovat rozmanitosti tance i radost z pohybu do nového tanečního a pohybového studia Moving World přímo v centru Prahy.  Zajímá vás, jak budou vypadat kurzy?  Navštivte Moving World o víkendu 1.-2. února 2020. ukázkové lekce zdarma  Je jen na vás, jestli se jen podíváte, nebo si s lektory rovnou zatančíte.

Read More

Herci a diváci se setkali na taneční parketu. V Lidových sadech proběhl ples Divadla F. X. Šaldy

V sobotu 18. ledna se v Lidových sadech uskutečnila již tradičně velká společenská událost – divadelní ples. Nabitému sálu hrál k tanci Big´O´Band Marka Ottla.  Během večera se představily všechny tři soubory divadla, ale i ostatní zaměstnanci.

Read More

20. února 2020 se koná vídeňský Ples v Opeře – oslava opery a umění.

Vídeňský Ples v Opeře je po celém světě znám jako tradiční rakouský ples. Jedná se o hudební slavnost na konci masopustu, která se nese v duchu propojení vysoké kultury a zábavy. Vídeňský Ples v Opeře je příležitost pro setkání zahraničních hostů, umělců, politiků, podnikatelů a fanoušků plesu v jednom z nejkrásnějších plesových sálů na světě: ve Vídeňské státní opeře.

Read More

Roztančené divadlo Praha, III. ročník

Autorský projekt Tanečních kurzů Martina Šimka & Terezy Řípové byl odstartován v roce 2016 v Městském divadle Mladá Boleslav, kde proběhl první ročník projektu Roztančené divadlo aneb když herci tančí. Po tamním úspěchu proběhl na sklonku roku 2019 již čtvrtý ročník v Mladé Boleslavi. V roce 2018 se dvojice tanečníků rozhodla připravit podobný koncept i pro Prahu, Roztančené divadlo […]

Read More

Mistrovství ČR 2020 v latinskoamerických tancích

Mistrovství České republiky 2020 v latinskoamerických tancích se uskuteční v sobotu 1. února 2020 ve Velkém sále Paláce Lucerna, Štěpánská 61, Praha 1. Více než 200 nejlepších párů tanečního sportu z celé České republiky bude soutěžit o prestižní titul Mistra České republiky v kategoriích Junioři I a II, do 13 a 15 let, Mládež do […]

Read More

Hvězdami Reprezentačního plesu v Opavě budou Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička

Statutární město Opava připravuje další ročník Reprezentačního plesu. Uskuteční se v sobotu 22. února 2020 v Kulturním domě Na Rybníčku od 19 hodin.

Read More

Rudolfínský  ples na Novoměstské radnici s atmosférou renesanční slavnosti

V sobotu 1. února 2020 ve Velkém sále Novoměstské radnice se od 19h do 23h uskuteční desátý jubilejní ročník ojedinělého plesu s neopakovatelnou atmosférou renesanční slavnosti. Pobýt může každý, tanečník i netanečník. Stačí si obléci oděv ve stylu evropské renesance či raného baroka a vydat se na cestu časem.

Read More

Rakouský ples – elegance a jedinečná atmosféra vídeňských plesů

Přijďte si užít jedinečnou atmosféru jubilejního 20. Rakouského plesu na Žofín.

Read More
Ples v Opeře

Vídeňské bály – plesová sezona plná noblesy a tradice

Vídeň je světovým městem plesů. Každoročně se zde koná přibližně 450 plesových akcí. Ať už se jedná o vídeňskou valčíkovou hudbu nebo spíše soudobou hudbu, v plesové sezoně můžete protančit více než 2 000 hodin.

Read More

StarDance X. řada – 10. finálový večer

StarDance -Finálový večer X. řady  přinesl úžasné taneční výkony a několik překvapení.

Read More