cysnews
Výlety, Atletika, F1, Gastronomie, Zdraví, Kultura

Rekonstrukce ulice Zhořelecká v úseku Cafourkova – Lodžská

Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a. s. provede v termínu od 23. července 2018 do 31. srpna 2018 první etapu rekonstrukce ulice Zhořelecká v MČ Praha 8 – Bohnice, v úseku ulic Cafourkova a Lodžská.

Číst více ...

Městská rada schválila projekt tramvaje do Zdib

Přípravu výstavby tramvajové trati z Vozovny Kobylisy do Zdib schválili tento týden pražští radní. Prodloužení trati k dálnici D8 a plánovanému velkému parkovacímu domu P+R by mělo výrazně snížit individuální automobilovou dopravu na severu Prahy. Dojezd na stanici metra Kobylisy bude činit […]

Číst více ...

Od září přinese provoz PID řadu zlepšení

Rada hl. m. Prahy schválila řadu důležitých zlepšení v provozu PID od začátku září 2018.

Číst více ...

Prahu čeká rekonstrukce čtyř ulic na Letné

Rada hl. m. Prahy by měla schválit koncepční studii rekonstrukce ulic Veletržní, Dukelských hrdinů, části ulice Strojnická a U Výstaviště.

Číst více ...

Nehoda směr Barrandov – 16.7.2018

Výluka je úseku Anděl – Smíchovské nádraží směr Barrandov a zpět

Číst více ...

Informace o dopravním opatření na komunikaci Vršovická

Od 12. do 27. července 2018 bude omezen provoz na komunikaci Vršovická v Praze 10. Uzavřen bude úsek mezi ulicemi Kišiněvská a Gruzínská, důvodem je pokládka plynovodu.

Číst více ...

Technická Správa Komunikací TSK urychluje opravy páteřních komunikací

Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a. s. (TSK, a. s.), v reakci na pondělní dopravní problémy v hlavním městě okamžitě ve spolupráci se svými dodavateli zahájila kroky ke zkrácení dopravních omezení na nejzatíženějších opravovaných komunikacích.

Číst více ...

Oprava vozovky v ulici K Barrandovu

V termínu od 10. července do 12. října 2018 dojde v MČ Praha 5 k plánované souvislé údržbě komunikace K Barrandovu v úseku K Holyni po Pražský okruh. Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a. s. zde kompletně vymění povrch vozovky.

Číst více ...

Výměna povrchu vozovky na Jiráskově mostě

Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a. s. provede v termínu od 4.7.2018 do 30.8.2018  obnovu živičných vrstev vozovky, a to z důvodu stávajícího havarijního  stavu povrchu. Při opravě budou realizovány i drobné opravy izolačního souvrství, aby se zamezilo možnému budoucímu zatékání […]

Číst více ...

Informace o dopravním opatření na komunikaci Křižovnická

Od 9. července do 13. srpna 2018 bude omezen provoz na komunikaci Křižovnická v prostoru křižovatky s komunikací Kaprova. Důvodem je oprava kanalizace.

Číst více ...

Informace o dopravních opatřeních v souvislosti s akcí 115. výročí založení značky Harley Davidson

Od 5. do 8. července se v Praze uskuteční celosvětové oslavy 115. výročí založení značky Harley Davidson. Hlavní program se bude konat na Výstavišti Praha v Holešovicích, v jehož okolí budou uzavřeny částečně nebo zcela některé komunikace. Dopravní opatření se budou týkat automobilové […]

Číst více ...

Uzavření stanice Dejvická na lince A

Z důvodu opravy je od zahájení provozu ve čtvrtek 5. července 2018 do ukončení provozu v neděli 8. července 2018 uzavřena stanice metra Dejvická na lince A.

Číst více ...

Informace o dopravních opatřeních v souvislosti s koncertem skupiny Rolling Stones

Ve středu 4. července 2018 od 01.00 do 24.00 hodin budou pro dopravu uzavřeny některé komunikace v Praze 18 a 19 v souvislosti s koncertem skupiny Rolling Stones na Letišti Letňany.

Číst více ...

Informace o dopravních opatřeních na komunikaci Kamýcká

Od 2. července do 28. srpna 2018 bude omezen provoz na komunikaci Kamýcká v Praze 6.

Číst více ...

Srážka tramvají v Praze

Ve 12.41 hodin se v Praze u Karlova náměstí v Praze srazily tramvaje linek 16 a 22 

Číst více ...