Televize

Katrinino mrazivé dětství z Big Brothera: Máma mi vyrazila zuby, tahala mě za vlasy a chtěla mě zabít sekerou

Hlad zasáhne spolubydlící v Domě Big Brothera a jídlo se stane tématem číslo jedna. Tento týden si naložili jen 20 % možného přídělu jídla, takže si musí dvakrát rozmyslet, co budou jíst. Období utahování opasků tvrdě prověří zejména jejich psychiku.

Read More

Katrin a Roland si nemohou vzájemně přijít na slovo. Do Domu zavítala Tarikova matka, aby Katrin domluvila.

V 15. epizodě show Big Brother Česko & Slovensko po vypadnutí Andreje spolubydlící řešili novou situaci v domě. Katrin je rozhádaná s Rolandem, který je podle jejích slov falešný. Dům je rozdělen na dvě skupiny. Tarik se snaží uklidnit Katrin, která se s Rolandem odmítá bavit. Vítek se následně ve Zpovědnici svěřuje, že je za odchod Andreje rád. 

Read More

Kráska a zvíře aneb Jak soutěžící MasterChef Česko připraví z nehezkého lákavé

V nejnovějším dílu populární televizní soutěže MasterChef Česko se soutěžící budou muset tentokrát vypořádat se zajímavými výzvami inspirovanými Kráskou a zvíře. Tento díl, který se zaměřil na nalezení estetické krásy v neobvyklých surovinách a otestoval schopnost pracovat se syrovým masem, nabídl divákům nejen zajímavý pohled do kuchařského umění, ale také zápletku plnou překvapení a napětí.

Read More

Strašidlo cantervillské, klasický příběh v moderním světle

Seriál Strašidlo cantervillské, představuje moderní přepracování oblíbeného příběhu od Oscara Wilda. Původní knižní dílo je klasickým příběhem plným duchů, humoru a britského vtipu, který Oscar Wilde publikoval v roce 1887. Nový seriál, jenž bude mít premiéru 29. listopadu ve 21:00 na kanálu Epic Drama, oživuje tuto klasiku s novým pohledem, zaměřeným na současné události a interakce mezi různými kulturami.

Read More

Diváci vystěhovali z Domu Big Brothera Andreje. Katrin je podle něj nejfalešnější hráč a démon.

Andrej se v sobotu stal druhým vystěhovaným spolubydlícím z Domu Big Brothera. Ostatní spolubydlící jej považovali za silného hráče, ale také manipulátora. S Andrejem byli do vyřazovacího souboje nominováni Katrin, Soňa a Karolína.

Read More

Výsledky Stardance 2023

Přinášíme výsledky taneční soutěže ČESKÉ TELEVIZE – Stardance 2023

Read More

Nominovaná Katrin propadá zoufalství a rozchází se s Tarikem. Spirituální Karolína bez skrupulí sdílí s ostatními nespirituální zážitek.

V 11. epizodě reality show Big Brother Česko & Slovensko spolubydlící řešili dopady nominací a atmosféra v Domě byla pořádně vypjatá. Zvláště těžce nesli své nominace Andrej a Katrin, která propadala zoufalství. Andrej se v rozhovoru se Standou nechal slyšet, že nevěří Elle a myslí si, že je chce rozdělit.

Read More

Peter Bebjak točí novou minisérii České televize Vedlejší produkt

Může být s pomocí nelegálních metod odhalený vrah stíhán? A jsme si před spravedlností skutečně všichni rovni? Odpovědět se snaží napínavé psychologické drama Vedlejší produkt, které natáčí štáb režiséra Petera Bebjaka v Ostravě a Praze. Do hlavních rolí tvůrci obsadili Tomáše Maštalíra, Martina Hofmanna, Zuzanu Stivínovou, Pavlu Beretovou, Alberta Čubu, Johanu Matouškovou, Magdalenu Borovou, Jana […]

Read More

Teď budou v Domě Big Brothera vládnout ženy. Roland chce kvůli své víře odstoupit ze soutěže.

Ve včerejší 9. epizodě reality show Big Brother Česko & Slovensko se podařilo Andrejovi při dovádění rozbít postel v pokoji pro Pána domu. Big Brother spolubydlícím následně oznámil zadání jejich nové týdenní mise. Ženy v Domě jsou pro násl. týden v pozici kněžen, muži se stávají jejich sluhy a musejí plnit veškerá jejich přání.

Read More

Katrin má za sebou těžké dětství, vlastní matka ji údajně chtěla zabít. Novým Pánem domu se stává Stanislav.

V osmé epizodě reality show Big Brother Česko & Slovensko jste mohli vidět: Tarik se bez blízkosti Katrin už téměř neobejde. Z její strany ovšem už stejné nadšení patrné není.

Read More