Televize

Dobový Obchodní dům, extraktor Štáfek, zlatá éra Ivety Bartošové, Mozaika Alice Nellis, skutečné případy sadistických vrahů a návrat Kriminálky Anděl

Televize Nova a Voyo představují projekty hrané tvorby připravované pro sezony roku 2023 a dále. Diváci se mohou těšit například na výpravný Obchodní dům, zasazený do období těsně před druhou světovou válkou, příběh jedné skoro obyčejné rodiny podle scénáře Alice Nellis nebo seriál o tom, jak Martin Pechlát jako Táta v nesnázích zkouší znovu nalézt lásku navzdory třem dcerám, které se mu rozhodly nastěhovat zpět do života. Projekty z dílny Voyo Originál se v nejbližších sezonách rozšíří o minisérii Hojer, mapujicí případy legendy československé kriminalistiky Jiřího Markoviče, pokračování veleúspěšné série Iveta nebo špionážní thriller Extraktoři. Připravuje se také návrat legendární Kriminálky Anděl.

Read More

Co se stalo se ztracenými miliony Grace Kelly?

Grace Kelly svoji kariéru začala jako obyčejná, ale neobyčejně krásná dívka, která se stala oceňovanou hollywoodskou herečkou a módní ikonou, jejíž kariéra ale skončila stejně rychle, jako začala. Její pohádkové mění navíc dodnes halí závoj tajemství.

Read More

Tajemství civilizací ve světle moderní vědy

Jaké dopady na prastaré civilizace měly klimatické změny? Co způsobily pandemie? A byla zásadní pro zánik civilizaci vulkanická činnost? Ať už se jednalo o starověký Egypt nebo Římskou říši, jedno měly všechny tyto civilizace společné – v průběhu času nakonec zkolabovaly, a ačkoliv jejich kultura tu naši ovlivňuje dodnes, samotné říše zmizely v propadlišti dějin.

Read More

Televize Kuki na zkoušku zařazuje kanál o autech Volant.TV HD

Testy a recenze aut, rozhovory s osobnostmi ze světa motorismu nebo příběhy unikátních vozů. Diváci internetové televize Kuki mohou celý červen zdarma sledovat slovenský kanál Volant.TV HD, který nabízí originální obsah zaměřený na automobilovou tématiku. Kuki zatím stanici zařazuje na zkoušku jako promo kanál, a to v HD rozlišení.

Read More

Vstávate s nimi a přesto toho o nich tolik nevíte! Největší trapasy, pokuty a nevšední záliby moderátorů Lenky Špillarové a Jaroslava Brousila!

Nato, že se moderátoři TV Prima Lenka Špillarová a Jaroslav Brousil společně objevují na obrazovce teprve půl roku, vědí toho na sebe hodně. Při ranním vysílání Nový den zažili trapasy i přeřeky, pojí je přátelství a koníčky, znají své zvyky i zlozvyky.

Read More

Jak se v Kanadě těží dřevo

Na úspěšnou dokumentární reality show Záchranáři na dálnici 401 navazuje seriál Těžaři z Mud Mountain, jehož první řadu budou mít diváci možnost zhlédnout již brzy na kanále Viasat Explore.

Read More

Pět věcí, které jste nevěděli o Juliu Caesarovi

 Gaius Julius Caesar byl jedním z nejznámějších římských císařů, jenže co o něm jen tak z hlavy víme? Možná nás napadne jen něco o jeho pletkách s Kleopatrou nebo o spiknutí, jehož se nakonec stal obětí. Jeho život byl ovšem ještě mnohem zajímavější.

Read More

TV Kuki dává zákazníkům na květen zdarma herní kanál Gametoon HD

Velkolepé esportové turnaje, streamy známých gamerů nebo tipy, jak hrát nejnovější počítačové hry. Internetová televize Kuki zařazuje na celý květen do programové nabídky stanici Gametoon HD, a to na zkoušku (tzv. promo kanál). Gametoon vysílá v anglickém jazyce a všichni zákazníci Kuki ho mohou sledovat zdarma.

Read More

ČT veze novinky z Cannes: divákům nabídne premiérové seriály, oscarové velkofilmy i pokračování kultovního Trainspottingu

Nejnovější řada divácky oblíbeného seriálu Na krok od nebe, britská dobová série Byl by to hřích, oscarové velkofilmy Příchozí a Blade Runner 2049 či dokumentární portrét Volodymyra Zelenského představují jen zlomek titulů, které Česká televize pro své diváky veze z francouzského veletrhu audiovizuální tvorby. Současně ČT v Cannes vystupovala také v roli producenta, zahraniční vysílatele […]

Read More

Kuki zařadila 4 nové kanály. Stanici FightBox HD dává na měsíc zdarma

Teprve nedávno internetová televize Kuki rozšířila svou programovou nabídku na 160 TV kanálů, teď přidává další 4 stanice. Součástí televizních tarifů Kuki M, Kuki L a Kuki XL jsou nově polské programy TVP1, TVP2, Polsat a Super Polsat. Všichni zákazníci navíc mohou celý duben zdarma koukat na promo kanál FightBox HD, zaměřený na bojové sporty.

Read More