Formule E – 2024

DS Automobiles na stupních vítězů v sezóně Formule E

Týmy DS Automobiles a PENSKE AUTOSPORT uzavřely minulý víkend 10. sezónu Formule E fantastickým třetím místem v hodnocení týmů Tým DS PENSKE si tak oproti loňskému výsledku polepšil o dvě místa K vrcholům letošní sezóny 2024 patřilo 50. umístění na stupních vítězů pro společnost DS Automobiles a nový rekord pole position pro Jeana-Erica Vergneho

Read More

Maserati ukončilo svou druhou sezónu v mistrovství světa ABB FIA Formule E

Po 16 závodech po celém světě skončila v neděli 21. července v Londýně 10. sezóna šampionátu Formule E. Tým Maserati MSG Racing skončil v Poháru konstruktérů na osmém místě. Týmoví jezdci Maximilian Günther ve své druhé sezóně u monackého týmu a Jehan Daruvala, letošní nováček, obsadili osmé a jednadvacáté místo v hodnocení jezdců.

Read More

Desátá sezóna Formule E: DS Automobiles skončila třetí v šampionátu týmů

Dvojitý zisk bodů ve finále seriálu na okruhu ExCel v Londýně umožnil týmu DS AUTOMOBILES a jeho partnerovi, týmu PENSKE AUTOSPORT, uzavřít 10. sezónu mistrovství světa ABB FIA Formule E na závěrečných stupních vítězů v šampionátu týmů

Read More

Pascal Wehrlein získal titul mistra světa Formule E, Oliver Rowland triumfoval v londýnském finále

Pascal Wehrlein z týmu TAG Heuer Porsche vyhrál v dramatickém finále závodu Hankook London E-Prix mistrovství světa jezdců ABB FIA Formule E 2023/24, když porazil soupeře Mitche Evanse a Nicka Cassidyho z týmu Jaguar TCS Racing. Tři uchazeči – Wehrlein, Evans a Cassidy – vstupovali do finálového kola s pouhými sedmi body, které je dělily, […]

Read More

2024 London E-Prix po nedělním závodě se šampionem 10. sezony stal Pascal Wehrlein

Z pole position startoval Nick Cassidy. Závod London E-Prix byl poslední se současnou třetí generací elektrických monopostů. Závod se jel na 34 kol.

Read More

Sportovní hvězdy se sjíždějí na HANKOOK LONDON E-PRIX 2024

Didier Drogba z Pobřeží slonoviny a bývalý profesionální fotbalista Chelsea se připojil k řadě dalších sportovních hvězd včetně Davida Haye, Richarda Whiteheada, Tommyho Furyho a Viddala Rileyho v elektrizujícím motoristickém víkendu před finále 10. sezóny, které rozhodne o dvojzávodě šampionátu, přičemž Ella Hendersonová rozzářila pódium svým předzávodním vystoupením.