Top news

Renault

Prototyp Renault 5, mrknutí oka s plně rozsvícenými světly

Kultovní auto 70. let, mrknutí oka s plně rozsvícenými světly, říká vám to něco? Samozřejmě R5! Jeho šibalský pohled je součástí našeho dědictví a prototyp Renaultu 5 představený v lednu nemůže zapřít svého předchůdce.

Read More

Nový Renault MÉGANE GrandCoupé získává elegantnější a vytříbenější vzhled.

Interiér je modernizován 10,2palcovým přístrojovým štítem a 9,3palcovou obrazovkou multimediálního systému Renault EASY LINK. Je vybaven nejnovějšími technologiemi, novými asistenty řízení pro klidnější jízdu a účinným zážehovým motorem 1,0 TCe (k dispozici později). Nový Renault MÉGANE GrandCoupé je součástí obnovy rodiny MEGANE. V Turecku, kde se vyrábí, zaznamenal skutečný úspěch a od začátku roku 2021 […]

Read More

Renault CLIO E-TECH Hybrid spolehlivý vůz pro městský a příměstský provoz se sportovním duchem

Naše redakce po delší době testovala vozidlo od francouzské automobilky Renault. Jednalo se automobil Renault CLIO E-TECH Hybrid určený  pro o městský a příměstský provoz se dvěma motory: elektrickým a benzínovým.

Read More

RENAULT a jeho „Nová vlna“

Značka Renault vstupuje do nové éry a uvádí na trh svou vlastní ,,Nouvelle Vague”, která do evropského automobilového průmyslu vnáší modernost a stává se značkou definovanou technologií, službami a čistou energií. Do roku 2025 představí Renault 14 vlajkových vozů. 7 bude plně elektrických, 7 bude spadat do segmentu C/D. Všechny naše nové modely budou mít […]

Read More

Alpine na špičce inovací skupiny Renault s exkluzivními sportovními automobily

Alpine Cars, Renault Sport Cars (RSC) a Renault Sport Racing (RSR) spojí své síly pod značkou Alpine Nový subjekt Alpine bude spojovat technologickou suverenitu a vášeň pro závody s cílem vyvíjet výkonné, autentické a exkluzivní sportovní automobily Zcela samostatný subjekt „nové generace“ spojující jedinečné zkušenosti v oblasti vývoje RSC a RSR, výrobní závod v Dieppe, […]

Read More

Nový Renault Koleos přichází na český trh

V těchto dnech přichází na český trh model Nový Renault Koleos.

Read More

Renault vede v prodeji elektrických automobilů na evropském trhu

Renault ZOE – nejprodávnější elektrický automobil v Evropě Renault Kangoo Z.E. – nejprodávanější elektrická dodávka v Evropě Ke konci listopadu 2020 prodal Renault více než 95 000 elektrických automobilů.

Read More

Renault odhaluje model KOLEOS 2021

Nový světelný podpis vpředu i vzadu využívající 100 % LED technologii. U verzí 4WD je k dispozici asistent pro jízdu z kopce. Nová barva karoserie Higland Grey. Nové kožené čalounění Riviera Camel.

Read More

Renault Kiger show-car: zcela nové SUV pro Indii

Představením prototypu Kiger nechává Renault nahlédnout do budoucnosti zcela nového modelu v indické nabídce: originálního SUV, vystihujícího očekávání a potřeby zákazníků, kteří projevují stále větší zálibu ve stylu, dynamice, inovaci a originalitě.

Read More

Renault Vitality konzistentní v řadě F1 ESPORTS PRO

Renault Vitality si udržel  pozici v sérii F1 Esports Pro 2020 s třemi pěti nejlepšími umístěními ve druhém kole vysoce konkurenčního šampionátu. Výsledky udržují Renault Vitality na třetím místě v šampionátu týmů, což odráží jeho sesterský tým Renault DP World F1 Team na mistrovství světa FIA Formula One.

Read More
YouTube
Share
%d bloggers like this: