Renault

Mobilize Limo: nový 100% elektrický sedan na objednání pro řidiče taxi služby

100 % elektrický sedan vhodný pro trh individuální veřejné dopravy osob (T3P), hlavně pro taxi a osobní vozidla pro přepravu osob s řidičem. Bude se prodávat se ve formě flexibilních paušálů, které budou zahrnovat vozidlo a služby pro profesionální řidiče, od druhého pololetí roku 2022. Prezentace jakožto světová premiéra na salónu IAA Mobility 2021 v […]

Read More

Světová premiéra: Nový Megane E-Tech 100% elektrický

Renault a elektřina, to je příběh revoluce, jež předběhla konkurenci. Více než 10 let zkušenosti a nesrovnatelného know-how, potvrzeného více než 10 miliardami „e-kilometrů“ najetých 400 000 prodanými vozy. Renault Group, průkopník elektromobility je dnes lídr tohoto trhu v Evropě. Tento příběh je stále na samém začátku.

Read More

Startuje 1. ročník E-Tech Tour Renault po českých městech

V osmi městech České republiky se uskuteční 1. ročník E-Tech Tour Renault, na kterém se představí novinky značky v oblasti alternativních pohonů.

Read More

Vydejte se na Renault E-Tech Tour 2021

Jste milovníkem aut a řízení? Fandíte inovativním technologiím? Přijďte ve dnech 7. 9. – 3. 10. na RENAULT E-Tech tour 2021 a vyzkoušejte vozy Renault E-Tech.

Read More

S Renault Captur E-tech plug-in s hybridním pohonem dojedete levně k moři či za jiným snem

Testování elektrických a hybridních automobilů jsme zahájili s automobile Renault Zoe. Nyní mohli po více než roce v naší redakci vyzkoušet něco trochu jiného avšak s technologií využívající poznatků z vozů Formule 1  u francouzského výrobce Renault . Na úvod této recenze můžeme napsat, že vývoj u tohoto výrobce pokročil dále.

Read More

Hippie Caviar Hotel: pětihvězdičková vize úniku ze všedních dnů

Netradiční koncept kombinuje útěk s pětihvězdičkovým hotelem: vybavená střešní terasa, výsuvná postel, doručování dronem atd. Tento dvoubarevný „happy“ koncept je inspirován hnutím 60. let a odkazuje na styl ikonického obytného vozu Renault Estafette. S konceptem HIPPIE CAVIAR HOTEL představuje Renault svou vizi řady VIP dodávek založenou na službách na míru a poukazuje na příchod elektrické […]

Read More

Renault : O zvuku automobilu

Směrovky, upozornění na to, že jsme si nezapnuli bezpečnostní pás, zvukový signál senzoru při couvání atd.: tyto zvuky doprovázejí cesty každého řidiče. Jsou součástí jeho každodenního života. I když se může zdát, že jsou bezvýznamné, tak ve skutečnosti jsou plodem pečlivé práce. William Rodriguez, který má na starosti řídící práce ve vedení designu Renaultu, nám […]

Read More

Renault sWays ElectroPop

Nevídaný rozmach strategie skupiny Renault v oblasti elektrických vozů nabídne konkurenceschopné, udržitelné a populární elektrické vozy.Skupina Renault zrychluje svou strategii v oblasti elektrických vozů (EV). Využívá své technologické a průmyslové prostředky spolu s desetiletou zkušeností v oblasti elektromobility, což skupině umožňuje činit odvážná rozhodnutí a nabízet konkurenceschopné, udržitelné a populární elektrické vozy.

Read More

Renault zbarvuje svět

Jakou mají barvy budoucnost? Značka Renault, věrná své filozofii, se rozhodla zaměřit se ještě více než kdykoliv předtím na barvy svých současných modelů. Podle Françoise Fariona: „Renault vždy hledal barvy pro život.“ Dále toto prohlášení doplňuje a vysvětluje, že jedním z cílů značky je „nechat proniknout barvy do ulic.“ Ale barvy se musejí změnit: „Uniformní […]

Read More

Od modelu Mégane eVISION až po nový elektrický Mégane E-TECH

Předváděcí vůz Mégane eVision, představený na konferenci Renault eWays: The Challenge towards Zero Emissions, ztělesňuje strategii Renaultu v oblasti elektromobilů v segmentu C. Tento nový model doplňuje již tak silnou nabídku značky Twingo E-TECH Electric v segmentu A a nejprodávanější ZOE v segmentu B.

Read More
YouTube
Share