Renault

Nový Renault Espace: bezkonkurenčně velké panoramatické střešní okno

Renault pokračuje v odhalování budoucího modelu Espace a představuje pohled do interiéru jeho velkého panoramatického střešního okna. Obrovské panoramatické střešní okno propouští více než metr čtvereční světla, má délku 1,33 m a šířku 84 cm bez příčky. Světová premiéra nového Espace se uskuteční 28. března 2023 v 10 hodin.

Read More

Alpine oznamuje, že Zinedine Zidane je ambasadorem a sponzorem jejích programů pro rovné příležitosti

Alpine a Zinedine Zidane spojují své síly, aby dále rozvíjeli rovné příležitosti v průmyslu a v motoristickém sportu, protože rozmanitost je jedním z pilířů výkonnosti. Prostřednictvím Zinedinových zkušeností a jeho charisma chce společnost Alpine inspirovat mladou generaci talentů a šířit poselství, že každý, bez ohledu na pohlaví, původ či zázemí, má možnost se profesně rozvíjet […]

Read More

Nový Renault Espace: elegantní silueta a prostornost v jeho DNA

Renault odhaluje siluetu nového modelu Espace ve hře světel a stínů Boční pohled odhaluje atletický design s výraznými boky Zvenku kompaktnější (4,72 m) nový model Espace nabízí o něco více podélného prostoru než jeho předchůdce, aby hostil až sedm cestujících.

Read More

Renault Espace – šestá generace bude představena na jaře

Nové 5 a 7místné SUV značky Renault ponese název Espace Espace je ikonické jméno, které spojuje nové SUV s pěti předchozími generacemi V listopadu 2023 oslaví Renault 40 let konceptu Espace, který byl poprvé představen v roce 1983

Read More

Nový Renault Austral ambiciozní SUV

Renault obnovuje svou nabídku v kategorii SUV ambiciózním modelem: Nový Renault Austral. Bude jedním z pilířů při znovudobývání segmentu C, který je srdcem světového automobilového trhu. Nový Austral pokračuje v ofenzívě, kterou v tomto segmentu zahájily modely Arkana a Mégane E-Tech elektrický, v tradici „vozů pro život“, a to s rozhodným moderním přístupem. Cílem přístupu […]

Read More

Renault Austral se stává vítězem ankety „Best Buy Car of Europe 2023“

Nový Renault Austral byl zvolen „Best Buy Car of Europe 2023“ porotci mezinárodní ankety AUTOBEST Model Austral získal dvojnásobné ocenění v soutěži AUTOBEST 2023, když získal cenu SMARTBEST za multimediální systém OpenR link propojený se službami Google Automotive Services.

Read More

Alpine A110 R Fernando Alonso, exkluzivní a velmi limitovaná edice

Nový Alpine A110 R je dostupný v limitované edici Fernando Alonso pro zajištění ještě větší výjimečnosti a jedinečných zážitků na trati. Tato verze se inspirovala zkušenostmi a poznatky dvojnásobného mistra světa Formule 1.

Read More

Pařížský autosalón: znovuzrození ikony

Ve světové premiéře představi Renault novou interpretaci jednoho ze svých nejikoničtějších modelů – Renault 4.

Read More

Renault Megane E-tech electric- elegance v elektrickém provedení v tichu a pohodlí

S blížícím se veletrhem e-Salon v naší redakci preferujeme pro testy automobily s čistě elektrickým či hybridním pohonem. A proto jsme využili možnost testovat automobil Renault Megane E-tech electric, který v této sekci zastupuje renomovanou francouzskou automobilku.

Read More

Nová Alpine A110 R: radikální vyjádření výkonu

Jedná se o netrpělivě očekávanou verzi, která doplňuje řadu A110. Extrémní verze, lehčí, ostřejší, ještě více inspirovaná automobilovými závody, jedním slovem „radikálnější“, která se tak dostává na vrchol řady A110. Nový Alpine A110 R, který je dokonalým vyjádřením lehkosti a výkonu, je navržen pro jedinečné pocity na závodní trati a zároveň zůstává legální na silnici. 

Read More