LIFESTYLE

Velikonoční klasika: Šťavnaté bylinkové kuře s křupavou kůrčičkou

Ještě za první republiky se pečené kuře objevovalo jen v luxusních restauracích, občas v neděli v měšťanských domácnostech a na stole šlechty. Teď by se dalo říct, že kuře je víkendová klasika, kterou připravuje většina domácností. Každý peče kuře svým oblíbeným způsobem a podává ho s jinou přílohou. Všichni se ale shodnou, že nejdůležitější je kůrčička. Recept plný bylinek od Vitany přímo vybízí, abyste si tohle kuřátko připravili na letošní Velikonoce!

Read More

České vypínače a zásuvky Levit slaví prodejní úspěch

Od uvedení na trh v roce 2014 prodala společnost ABB více než 10 milionů kusů produktů z designové řady vypínačů a zásuvek Levit® Ryze české vypínače a zásuvky pocházejí z výrobního závodu v Jablonci nad Nisou Autorem designové řady Levit® je český designér Jan Čapek a tým jabloneckých konstruktérů.

Read More

Vodní elektrárnu Střekov si prohlédlo 865 lidí !

Na prohlídku vodní elektrárny Střekov, která je sedmým v řadě a zároveň na české straně i posledním vodním dílem provozovaným na řece Labi Skupinou ČEZ, zavítalo úctyhodných 865 osob. Stalo se tak v sobotu 25. března, na kterou energetici připravili den otevřených dveří u příležitosti Světového dne vody (22.3.). Ve spolupráci s Povodím Labe byl […]

Read More

Rodina vozů Alpine se znovu setkává v Dieppe, aby oslavila 50. výročí svého titulu v rallye

Ve dnech 19., 20. a 21. května 2023 bude svátek značky Alpine v Dieppe. V Dieppe se bude slavit 50. výročí titulu mistra světa v rallye, který Alpine získala v roce 1973. Stejně jako v roce 2022 bude i letos značka Alpine připravena nabídnout nová překvapení. V Dieppe, rodném městě značky Alpine, se letos opět […]

Read More

První televizory Sony modelového roku 2023 jsou již v prodeji

Společnost Sony Europe B.V. oznámila zahájení prodeje televizoru BRAVIA X80L – prvního z nových televizorů, které se v obchodech objeví v roce 2023. Tyto 4K HDR televizory se dodávají v šesti různých velikostech, které se hodí do různých interiérů, a představují vstupenku do vzrušujícího světa filmových trháků a napínavých her.

Read More

Zpěvák Ondřej Bábor sebral odvahu a chce být Mužem roku

Muzikálový zpěvák Ondřej Bábor překvapil, když se objevil na castingu soutěže Muž roku 2023. Minulé ročníky sledoval pouze okrajově a nikdy by ho nenapadlo, že by to takové soutěže šel. Vše je ale jinak!

Read More

Test: Kamera Lamax X9.2

Do naší redakce jsme dostali k otestování Kameru Lamax X9.2. Kamera je primárně určena k outdoorovému využití, při sportu a dalších aktivitách a například i k natáčení pod vodou.

Read More

Sauna Fest ovládl po čtyři dny Aquapalace Praha v Čestlicích

Během čtyř březnových dnů měli návštěvníci Aquapalace Praha v Čestlicích možnost sledovat soutěžní vystoupení nejlepších saunérů a týmů v rámci Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech. Tato soutěžní klání doplnily také saunové show a divadelní ceremoniály saunérů ze zahraničí. Nechyběly ani různé saunové procedury, peelingové procedury a metličkování.

Read More

Začíná 11. ročník oblíbeného festivalu SaunaFest 2023.

 Saunový svět Aquapalace Praha od čtvrtka 23. března do neděle 26. března hostí v pořadí 11. ročník oblíbeného evropského festivalu zážitkového saunování, který opět nabídne to nejlepší pro všechny fanoušky pravidelného prohřívání. Hlavním bodem programu SaunaFestu 2023 je tradičně Mistrovství České republiky v saunových ceremoniálech, kde se letos představí rekordní počet domácích mistrů v kategorii jednotlivců a týmů. Program doplní špičkoví saunéři z celého světa. Chybět nebude saunové divadlo i oblíbené metličkování.

Read More

Veletrh FOR BEAUTY nabídne novinky a trendy pro letošní rok, hvězdná setkání i atraktivní doprovodný program

Jarní veletrh krásy a zdraví FOR BEAUTY, který se koná ve dnech 24.–25. března v PVA EXPO PRAHA, se blíží! Na jednom místě najdete mnoho profesionálních značek ze světa kosmetiky, nail designu, pedikúry a vlasové péče. Kromě výhodných nákupů za veletržní ceny se návštěvníci mohou těšit i na bohatý doprovodný program. Tváří veletrhu se pro rok 2023 stala modelka a Česká Miss roku 2015 Nikol Švantnerová. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Read More