Lifestyle

Ugo očista jak a co Vás čeká ?

Zdraví je výsledkem rovnováhy mezi tělem, myslí a duší, a proto je pro každého člověka čas od času důležité na pár dní zpomalit a uvést tyto složky života do souladu. Právě na to se v posledních letech specializuje devítidenní program UGO Očista, který s pomocí šťáv, meditací a každodenních inspirací pomáhá lidem tuto rovnováhu nastolit.

Read More

Tváří reklamní kampaně značky televizorů TCL se stal Alexander Hemala

Legenda televizní obrazovky Alexander Hemala zazáří v desetidílné reklamní kampani na televizory značky TCL.

Read More

Další Tarzan se oženil

Jeden z hlavních představitelů Tarzana ve stejnojmenném muzikálu Peter Pecha a Kateřina Sedláková se konečně vzali. Sňatek uzavřeli po osmi letech ve slovenských Kopčanech. Již letos v červnu se přitom oženil také David Gránský, další ze čtyř Tarzanů v Divadle Hybernia. Zbývají tak už jen dva svobodní Tarzani Vojtěch Drahokoupil a Robert Urban známý ze seriálu První republika.

Read More

Když věříte a nepochybujete, můžete si splnit cokoli aneb Na tříkolce z Brna do Malagy

Nesportovec Tomáš Matula se loni v létě vydal se svou elektrotříkolkou bez jakékoli speciální přípravy na cestu z Brna do španělské Malagy. Na protest proti sobě samému.

Read More

Jogurt slaví 100 let! Lidé si nejvíce oblíbili jahodový

Přestože můžeme dohledat původ jogurtu až zhruba do 3 000 let př. n. l., jeho průmyslová výroba začala teprve před 100 lety v Barceloně. Díky svým příznivým účinkům na zdraví se zpočátku prodával v lékárnách coby lék. V roce 1933 byl v pražské Radlické mlékárně poprvé vyroben a také patentován jogurt s ovocnou složkou. Spotřebitelé […]

Read More

Epidemie civilizačních chorob v České republice?

Alarmující statistiky poukazují na smutnou skutečnost. Žijeme sice déle, ale kvalita našich životů je značně zhoršená. Je spojena s bolestí a chronickými chorobami. Každý třetí Čech onemocní rakovinou a každý čtvrtý na ni umírá.

Read More

12. ročník putovní výstavy Každý svého zdraví strůjcem

Liga proti rakovině Praha se i letos v září a začátkem října vydává na putování po českých i moravských městech s cílem obrátit pozornost veřejnosti k zdravému životnímu stylu a prevenci nádorových onemocnění. Ve dnech 11. září až 3. října navštíví osm měst: Frýdek-Místek, Jablunkov, Prahu 4, Benešov, Bílinu, Jičín, Vimperk a Sušici.

Read More

Nevlídný podzim klepe na dveře. Kam vyrazit o víkendu, když nám počasí nepřeje?

Posledních pár uplynulých dnů přineslo vydatné deště a lezavá rána, která nevyhnutelně signalizují přicházející podzim. A přestože nás pravděpodobně ještě čeká babí léto, je na čase začít hledat způsoby, jak strávit volný čas někde jinde než v přírodě. Pro tuto chvíli si s tím však nemusíte lámat hlavu. My pro vás totiž máme tip na […]

Read More

Kdo sežral Mahuleně Bočanové výplatu?

Počtvrté se Centrální park Lužiny zaplnil milovníky pejsků a jejich čtyřnohými svěřenci. V sobotu 7. 9. se na tomto místě již tradičně konala akce s názvem Psí den s Prahou 13. Kromě soutěží, bohaté tomboly či koncertu se návštěvníci dozvěděli o první pomoci pro pejska a samozřejmě mohli podpořit přítomné útulky, což je jeden z […]

Read More