Lifestyle

Nová ŠKODA KODIAQ GT: Oficiální světová premiéra na autosalonu Auto Guangzhou 2018

Mladá Boleslav/Kanton, 15. listopadu 2018 – Nová ŠKODA KODIAQ GT bude na autosalonu Auto Guangzhou v Číně (16. – 26. listopadu 2018) poprvé představena široké veřejnosti.První SUV-kupé české značky je díky výrazně dynamickému vzhledu, nejmodernější  konektivitě a inovativním asistenčním systémům novým vrcholným modelem značky na čínském trhu. Exkluzivně pro celosvětově největší trh značky ŠKODA je […]

Read More

ŠKODA AUTO DigiLab začíná v Praze testovat mobilní nabíjecí stanice pro elektromobily

Mladá Boleslav, 14. listopadu 2018 – ŠKODA AUTO DigiLab spustila v Praze pilotní fázi nového projektu mobilních nabíjecích stanic pro elektromobily. Cílem je usnadnit řidičům přechod k elektromobilitě. Služba bude zpočátku sloužit firemním vozovým parkům a carsharingovým platformám, které ve svých flotilách mají elektromobily. V budoucnu se počítá i s rozšířením pro soukromé uživatele elektromobilů. […]

Read More

Pomocí těchto dekorací vytvoříte pravý domov

Při zařizování bydlení se stále více pozornosti věnuje dekoracím. Právě ty mají nedílný podíl na tom, že se v interiéru cítíme mnohem lépe. Zútulní jej, zabydlí, vytvoří příjemnou atmosféru. Stejně tak je tomu v případě venkovních prostor, na které se také klade velký důraz. Užitkové zahrady jsou na ústupy a kolem rodinných domů můžeme častěji […]

Read More

Pro všechny ty, kteří si nelibují v chemických vůních, jsou tu přírodní vůně do domu. Jaké to jsou?

Když mluvíme o přírodních vůních, máme na mysli ty přímo ze zahrádky. Právě nenucené a jemné květinové vůně se hodí pro všechny, kteří mají rádi přirozenost.

Read More

Správná péče o kotě

Pokud se chystáte osvojit si malého kočičího kamaráda, je třeba se na nový přírůstek do rodiny pořádně připravit. Kotě by totiž k životu mělo mít ty správné podmínky včetně kvalitního stravování, aby z něj vyrostla silná zdravá kočka nebo statný kocour. Na co si dávat pozor?

Read More

Káva – povzbuzuje při sportu i v běžném životě

Ačkoliv se může zdát, že káva a sport k sobě zcela neladí, opak může být pravdou. Kofein je stimulační látka obsažená v kávě, čaji nebo čokoládě a říká se mu tzv. posilovač výdrže, který je schopný dodat potřebnou energii k výkonu. Je všeobecně známo, že kofein zvyšuje pohodu, bdělost, soustředěnost a v těle dokáže vyvolat […]

Read More

Nádherný ostrov, na němž život plyne pomalu, ale jezdit se tam smí rychle

 Kvízová otázka. Odkud lze za jasného dne vidět všechny čtyři země, které tvoří Spojené království? Odpověď zní Snaefell. Nejvyšší vrchol ostrova Man. Lze z něj zahlédnout Anglii, Skotsko, Wales i Severní Irsko.

Read More

Nový Ford GT Carbon Series 2019 kombinuje odlehčenou stavbu s nejnutnější komfortní výbavou

 Ford GT Carbon Series je nejlehčí ze všech homologovaných variant supersportovního Fordu GT. A na rozdíl od závodního protějšku může po projížďce na závodním okruhu zamířit domů po vlastní ose.

Read More

EXIM TOURS rostl i letos

Praha 6. 11. 2018 Největší česká cestovní kancelář EXIM TOURS očekává růst i v roce 2018. Po rekordní sezoně 2017, kdy zvýšila obrat o 41 % v porovnání s rokem 2016, očekává management společnosti růst i v tomto roce.

Read More

Vybíráme záclonu

Záclony a závěsy dodají domu či bytu teprve opravdové kouzlo domova. Interiér zútulní a na rozdíl od žaluzií šetří i naše nervy při úklidu. Na co se zaměřit při výběru záclon?

Read More