LIFESTYLE

Renault Scenic je jedním z finalistů Car of the Year 2024

Model Scenic E-Tech electrický je jedním ze sedmi finalistů soutěže Car of the Year 2024. S vozem Scenic rozšiřuje Renault svou elektrickou nabídku a potvrzuje svůj závazek zpřístupnit elektromobilitu.

Read More

Komplex rodinných domů nové generace ukazuje cestu k energeticky hospodárnému bydlení

Rezidenční komplex nedaleko Stockholmu, který aspiruje na zařazení mezi „nejchytřejší” na světě, bude vyrábět i sdílet energii a optimalizovat její spotřebu s cílem snižovat náklady na energii a nabízet udržitelné moderní bydlení. Obyvatelé rodinných domů budou mít jako první na světě k dispozici jednu jedinou aplikaci, jejíž pomocí budou moci ovládat ucelenou řadu chytrých domácích […]

Read More

Nový Peugeot 3008 ve finále Car Of The Year 2024

Dne 27. listopadu 2023 zvolila porota Car of the Year (Evropské auto roku) složená z 59 členů zastupujících 22 evropských zemí sedm finalistů, mezi nimi i nový Peugeot 3008. O titul se ucházelo celkem 28 modelů. Vůz značky Peugeot byl vybrán mezi finalisty této prestižní ankety posedmé za posledních deset let.

Read More

Kouzelné Vánoce na Kačině

Vánoce mají být především svátky klidu a pohody, svátky plné úsměvů a rodinných setkání. Pokud chcete zažít opravdu pravé české Vánoce, navštivte adventní prohlídky na zámku Kačina v období od 2. 12. 2023 do 2. 1. 2024.

Read More

Vánoční kouzlo v nealkoholických zdravých koktejlech od Mattoni

Když se pomalu snáší zimní večer a světla vánočních trhů začínají blikat, je čas přivítat sváteční období s něčím opravdu mimořádným. Mattoni letos oživuje vánoční kouzlo s exkluzivní kolekcí nealkoholických koktejlů, které jsou jako stvořené pro chvíle sdílené radosti a pohody. Tyto nápoje nejen osvěží, ale přenesou do světa vánočních tradic a moderní elegance. Ať už se těšíte na klidný večer u krbu nebo hledáte něco, co zpříjemní vánoční oslavy, naše koktejly jsou tou pravou volbou.

Read More

Ochucené paštiky od Hamé

Ochucené paštiky od Hamé přináší do trvanlivého segmentu pestrou symfonii chutí. Masové paštiky s příchutěmi známe – ale především jako chlazené produkty, které v lednici vydrží jen pár dnů. Hamé přichází na trh se zbrusu novou řadou trvanlivých ochucených paštik, upravených sterilizací. Vstupuje tak do rychle rostoucího segmentu výrobků s pěti zajímavými chutěmi: s brusinkami, […]

Read More

Vánoční tipy od HP: dárky nejen pro technologické nadšence

Blíží se období plné radosti a pohody, které je od nás vzdálené jen několik týdnů – Vánoce. S nimi přichází také čas hledání dárků pro ty, které máme nejraději. HP si zachovává zavedenou tradici, a i letos přináší tipy pod stromeček. V naší nabídce najdete skvěly All in One počítač HP Pavilion 27, který je ideálním […]

Read More

Test Kia Sportage HEV – bezpečné a pohodlné SÚV

Do naší redakce jsme dostali k testu automobil korejského výrobce Kia a to model Sportage HEV. Jedná se o velké SUV s pohonem všech čtyř kol.

Read More

Nervový kolaps Paní domu Terezy. Spolubydlící v Domě nechtějí Rolanda, Katrin, Zoe a Ellu.

V 17. epizodě show Big Brother Česko & Slovensko se před spaním zdržel Tarik v obýváku s Katrin a Ellou, které se pustily do pomlouvání Terezy. K jejich rozhovoru se přidají i Soňa a Barbara a Tarik. Ella se nechává slyšet, že Tereza je jednoduchý člověk. Vše utne až příchod Terezy, která je jako Paní domu prosí, aby šli všichni už spát.     

Read More

Příběhy z paddocku Mercedes AMG-Motorsport : Dvě velké události v Abú Dhabí

Když se sezóna F1 2023 chýlila ke konci velkolepým ohňostrojem v Abú Dhabí, Mercedes-AMG Customer Racing byl zaneprázdněn přípravami na 12hodinový závod na okruhu Yas Marina

Read More