LIFESTYLE

Toyota získala cenu v rámci Czech Top 100 za přínos k bezemisní dopravě

Toyota Central Europe – Czech získala v rámci slavnostního vyhlášení výsledků Czech Top 100 ocenění za iniciativu v oblasti bezemisní dopravy, kterou uděluje společnost Orlen Unipetrol. Ta hodnotila zejména přínos Toyoty v zavádění vodíkového pohonu v Česku.

Read More

Začalo natáčení nové české komedie Řekni to psem

Od poloviny června natáčí režisér Robert Sedláček  romantickou komedii  Řekni to psem. Autorkou původního scénáře je spisovatelka Irena Obermannová, která svůj pohled na film a obsazení režisérské židle přibližuje slovy: „Řekni to psem je film o nás všech, nevidím to jako film o pejskařích nebo jenom pro pejskaře. Ostatně já sama psa nemám.  Je příběh […]

Read More

V Praze platí od 18. do 22. června 2021 zákaz rozdělávání ohňů na rizikových místech

Na základě výstrahy před nebezpečím požáru, kterou dnes vydal Český hydrometeorologický ústav, platí od dnešních 12:00 hodin do 22. června (00:00 hodin) na území Prahy nařízení týkající se zákazu rozdělávání ohňů na místech zvýšeného nebezpečí vzniku požáru.

Read More

Přijeďte se s dětmi příjemně ochladit do nové Mamutíkovy louže na Dolní Moravě

Mamutík, patron Horského resortu Dolní Morava, neusíná na vavřínech. V jeho zážitkových parcích dokážou děti řádit celé dny. Přesto letos přidává jednu novinku, kterou si užijí malé i větší děti. Vodní park se rozrostl o Mamutíkovu louži.

Read More

Odborník radí: Jak na dovolenou autem s domácím mazlíčkem?

Do kempu, hotelu, penzionu, nebo na vlastní chalupu. Domácí mazlíčci mohou na dovolenou nejen v tuzemsku, ale i za hranice. Jak si poradit s jejich převozem, na co nezapomenout a na co si dát pozor v parných dnech? Poradí specialistka sítě PetCenter  Patrika Březinová.

Read More

Vyznání růžím v Olomouci – Svatební design, floristické show.

Expozice s monumentálními romantickými kyticemi od předních českých floristů, prezentace svatebního designu, floristické show, pánské střihy od barber shopu, gastrozóna, workshopy, hudba a také trhy. To vše spadá do programu letošního ročníku výstavy a festivalu Vyznání růžím, jenž s podtitulem „Romantické…“ od pátku 18. do neděle 20. června 2021 pořádá Výstaviště Flora v olomouckém Rozáriu.

Read More

Mezinárodní módní řetězec Primark otevřel první prodejnu v České republice

 Primark, mezinárodní řetězec proslavený skvělou módou za velmi nízké ceny, otevřel brány své první české prodejny ležící v ikonické lokalitě pražského Václavského náměstí. Otevřením této prodejny vzniklo pro místní ekonomiku více než 300 pracovních míst. Společnost Primark vstupuje na čtrnáctý trh, čímž rozšíří své působení v rámci celé Evropy a USA. Oblíbená značka přináší nejnovější trendy i ověřenou klasiku nejen v oblasti módy. K dostání je rovněž široká nabídka domácích potřeb, dětské módy či kosmetiky, a to vše za dostupné ceny. Společnost Primark zavedla v prodejně rozsáhlá opatření, aby mohli zákazníci i zaměstnanci nakupovat a pracovat bez obav.

Read More

Kia EV6 se chlubí vrcholnou praktickou využitelností

Vyhrazená platforma BEV přináší vnitřní prostornost na vrcholu třídy High-tech relaxační sedadla s praktickou funkcí úpravy sklonu pro maximálně pohodlné prostředí všech členů posádky Zaměřeno na ergonomii pro maximální požitek z intuitivního ovládání Promyšlené odkládací prostory a působivě velký zavazadelník – EV6 naplní všechny potřeby i jako jediný vůz v domácnosti Pokroková funkce V2L (Vehicle-to-Load) […]

Read More

Nová řada oblíbené soutěže má napečeno a míří do střižny. Na obrazovkách se objeví příští rok

Po loňském konkurzu, v němž bylo vybráno dvanáct nejlepších amatérských pekařů, se štáb České televize vydal na začátku května do areálu zámku Bon Repos, aby natočil záběry premiérové druhé série pořadu Peče celá země. Kromě nových soutěžících se v ní objeví také nová porotkyně, Míša Landová, která doplní diváky oblíbeného Josefa Maršálka. Moderace se znovu […]

Read More

Světový den ALS je za dveřmi, ALSA spouští registrace do charitativního plaveckého závodu na podporu pacientů

Světový den ALS byl stanoven na 21. června s ohledem na období letního slunovratu – jako symbolické vyjádření naděje k obratu a pokroku při hledání příčiny a léčby amyotrofické laterální sklerózy.

Read More
YouTube
Share