Lifestyle

OZP připravena v souvislosti s možným výskytem nemoci Covid-19 v maximální míře vycházet vstříc klientům a lékařům

   V souvislosti s možným rozšířením nemoci Covid-19 do České republiky je správným postupem při podezření na nákazu novým typem koronaviru telefonicky kontaktovat svého praktického lékaře, případně lékařskou pohotovostní službu nebo příslušnou krajskou hygienickou stanici, lze se také obrátit na infolinku Státního zdravotního ústavu na čísle 724 810 106. Teplota přes 38°C a respirační potíže totiž provázejí celou řadu […]

Read More

Co je to coronavirus?

Co je to coronavirus?  Kde byl identifikován Koronavirus . Světová zdravotnická organizace (WHO) ve čtvrtek večer kvůli koronaviru vyhlásila globální stav zdravotní nouze. Koronavirus se objevil už ve 20 zemích. Onemocnění COVID-19, nový koronavirus SARS-CoV-2

Read More

Pihy a mateřská znaménka lze odstranit bezpečně i nechirurgicky

Pihy lze jednoduše definovat jako malé hnědé flíčky, tvořené shluky pigmentu. Buňky, které tvoří kožní barvivo melanin, ho prostě tvoří víc než obvykle. Větší a výraznější pigmentová znaménka jsou označována jako mateřská znaménka.

Read More

Předjaří na Pražském hradě – tématem bude obraz Petra Pavla Rubense Olympští bohové

Tématem již osmého ročníku Předjaří na Pražském hradě je obraz Olympští bohové od Petra Pavla Rubense. Výstava přiblíží mistrovské dílo ze sbírek Pražského hradu, které patří mezi nejhodnotnější obrazy u nás.

Read More

Molekulární vodík – nenápadná regenerační bomba

Pozitivní vliv molekulárního vodíku na lidský organismus byl vypozorován už před několika desetiletími. Přestože všechny možné účinky a mechanismy fungování vodíku jsou stále předmětem vědeckého výzkumu (zejména v asijských zemích), jeho regenerační schopnosti jsou nepopiratelné.

Read More

Svěží velikonoční speciality

Co by to bylo za Velikonoce bez mazance, králíka, nádivky či drobných sladkostí? Pokud byste však i vy chtěli tradiční kuchyň trochu odlehčit, připravili jsme pro vás originální recept na vegetariánskou nádivku z těch nejkvalitnějších surovin, po které se jen zapráší. Milovníky sladkého (a snad i všechny koledníky) pak jistě potěší jemné jidáše s citronovou kůrou, které […]

Read More

Tour svatého Patrika – Centrem oslav  bude MeetFactory. Nebude chybět ani již tradiční průvod Prahou

Svátek svatého Patrika se bude na mnoha místech v celé zemi. Praha však bude centrem oslav, vedle průvodu ulicemi metropole v úterý 17. března 2020 bude probíhat až do neděle tzv. Tour svatého Patrika, která vyvrcholí v sobotu 21. března 2020 v klubu MeetFactory.

Read More

Detox Absolu – Omlazující ošetření pleti

SPA & Wellness, které je součástí komplexu Aquapalace Praha, nabízí kompletní péči regenerace a relaxace nejen pro Vaše tělo, ale také pro Vaši mysl.

Read More

Veletrh FOR ARCH v září zahájí novou dekádu plnou novinek a přinese premiérový souběh

Již 31. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH se bude v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech odehrávat od 22. do 26. září 2020. Konat se budou i TECHNOLOGICKÉ FÓRUM a další odborné konference, prezentace Stavba roku, kontraktační den pro odborníky, techniky, řemeslníky a architekty. Návštěvníci poznají nejnovější technologie a trendy oboru. V souběhu s FOR ARCH […]

Read More

Češi se o zdraví bojí méně než o majetek

Z analýz pojistných produktů obvykle vyplynou zajímavá zjištění. Z nedávného průzkumu agentury STEM/MARK je zjevné, že se Češi bojí o svůj majetek více než o své zdraví. Potvrzuje to počet uzavřených majetkových pojištění oproti životnímu pojištění. Povinné ručení a pojištění domácnosti si sjednalo více lidí než úrazové a životní pojištění.

Read More