Top news

BMW

Registrace nových vozů BMW Group v České republice za rok 2020

BMW Group v roce 2020 v České republice registrovalo 5272 nových vozidel (–8,9 %) +++ Meziroční pokles celého trhu činil 18,8 %, takže BMW Group zvýšilo svůj tržní podíl +++ Registrace elektrifikovaných vozidel vzrostly o pětinu (+19,4 %) +++ Úspěchy slavily X modely: nejprodávanějším modelem na českém trhu bylo BMW X5, BMW X1 a BMW X3 skončily na třetím a čtvrtém místě

Read More

Úspěchy BMW v roce 2020 : vyhrálo mnoho anket.

Národní a mezinárodní ocenění potvrzují přitažlivost nabídky současných modelů prémiové automobilky, jejího designového stylu i nejnovějších technologických inovací. Zmínit je třeba i zisk titulu Auto roku 2020 v České republice pro BMW řady 3.

Read More

„Držíme spolu“ – BMW AG a Mercedes-Benz Mnichov ve společné reklamní kampani poukazují na solidaritu v těžkých časech.

Automobilová výměna mezi dvěma konkurenty v prémiovém segmentu má za cíl podpořit iniciativu „Nakupujte lokálně“, která chce pomoci lokálním podnikatelům – BMW iX3 se nachází za okénkem adventního kalendáře mnichovského prodejce Mercedes-Benz a součástí vánoční výzdoby v prostorách BMW Welt je model Mercedes-Benz EQC 400.

Read More

Nový film „The Drop“ opět láká celosvětovou BMW M komunitu do města M Town.

Úspěšná digitální kampaň točící se kolem virtuálního Eldorada emotivních BMW M momentů představuje unikátní i budoucí modely.

Read More

BMW Group pokračuje s podporou Sokolovska

Výstavba BMW Group Vývojového centra ČR severně od Sokolova je v plném proudu. Protože BMW Group aktivně přistupuje k řešení společenských výzev ve všech regionech a místech, kde podniká, pokračuje ve spolupráci v oblasti kultury, kvalitního vzdělání pro děti i dospívající, bezpečnosti dopravy a zodpovědného využívání zdrojů také severně od Sokolova, kde právě vzniká BMW […]

Read More

Továrna BMW Group v Lipsku se připravuje na výrobu budoucího crossoveru MINI.

Od roku 2023 se v továrně BMW Group Lipsko rozběhne výroba nástupce aktuálního MINI Countryman. Nový model bude k dispozici se spalovacími motory i s elektrickým pohonem. Aktuální investiční program do saské továrny významně zvětší výrobní kapacity a umožní montáž komponentů elektrického pohonu.

Read More

Nové sféry elektrické mobility: první let s elektrifikovaným wingsuitem za podpory BMW i.

Ve spolupráci s BMW i a Designworks plní rakouský profesionální base jumper a skydiver Peter Sulzmann sen o nejinovativnějším způsobu létání – elektrický pohon nově navrženého létajícího obleku zvyšuje rychlost a prodlužuje dobu letu – působivé video dokumentující první let v elektrifikovaném wingsuitu od BMW i bude mít premiéru na letošní události #NEXTGen 2020.

Read More

Čtyři nové exkluzivní designy pro BMW M4 GT4.

BMW M Motorsport dodává oblíbenému modelu GT4 v jeho čtvrté sezóně velmi speciální a vzrušující vzhled prostřednictvím limitované verze.

Read More

Digitální, inovativní a jiné: BMW Group bude digitálně prezentovat platformu #NEXTGen 2020

Platforma #NEXTGen 2020 ukáže populárně naučnou formou vývoj nového BMW iNEXT až k jeho světové premiéře. Další světové premiéry od MINI a BMW Motorrad. Nekonvenční pohledy na technologie, produkty a spolupráce BMW Group.

Read More

Mimořádný výkon a maximální exkluzivita: varianty First Edition BMW X5 M Competition a BMW X6 M Competition.

Vzhledově sladěné prvky vizuálně podtrhují expresivní charakter dvojice vysokovýkonných modelů segmentů Sports Activity Vehicle a Sports Activity Coupé – objednávkový systém na speciální edice je spuštěn.

Read More
YouTube
Share
%d bloggers like this: