Mitsubishi

Mitsubishi nový ECLIPSE CROSS PHEV – uvedení ČR

Evropští zákazníci jednoznačně definovali konkrétní důvody k nákupu Eclipse Cross: design exteriéru, výbava, nový model a technologie pohonu 4WD, to vše ve větší míře než u konkurence. Zpětná vazba od zákazníků v Evropě nicméně rovněž poukazovala na několik oblastí vyžadujících zlepšení: design zádi vozu, objem zavazadelníku a spotřebu paliva. Souběžně s tím se zvažovalo případné […]

Read More

MITSUBISHI připravuje uvedení nového ECLIPSE CROSS PHEV

Už za měsíc představí české zastoupení značky Mitsubishi na trh očekávanou novinku.

Read More

MITSUBISHI přecezme pro EVROPU některé modely RENAULT

Vedení Aliance oznamuje, že společnost MITSUBISHI MOTORS CORPORATION (MMC) rozhodla o využití dvou modelů svého aliančního partnera Renault pro evropský trh. Mitsubishi tyto modely představí v rámci své dealerské sítě na vybraných trzích v Evropě od roku 2023. O které modely a trhy se jedná je stále předmětem diskusí.

Read More

MITSUBISHI OUTLANDER PHEV byl v roce 2020 nejprodávanějším plug-in hybridním SUV na evropském trhu

Společnost MITSUBISHI MOTORS CORPORATION (MMC) oznámila, že OUTLANDER PHEV byl v roce 2020 nejprodávanějším plug-in hybridním SUV na evropském trhu. V roce 2020 se v Evropě prodalo celkem 26 673 těchto vozů, čímž se OUTLANDER PHEV stal druhým nejprodávanějším plug-in hybridem napříč všemi automobilovými segmenty1.

Read More

MITSUBISHI uvádí  L200 PLUS a záruku na 7 let

M Motors CZ představuje pro český trh dvě novinky v podobě druhé výkonové varianty modelu L200 a prodloužené záruky. Verze L200 Plus zákazníkům nabídne špičkový výkon 173 k a 502 Nm. Současně také od 17.února přichází rozšíření tovární záruky na 7 let / 150 000 km.

Read More

Mitsubishi ASX 4WD benzín+LPG na silnicích vás nezklame a doveze vždy za každého počasí k cíli

Naše redakce měla možnost testovat automobil ASX 4WD benzín+LPG. Po velmi dlouhé době jsme testovali automobil na jiný hybridní pohon než elektrický, a to LPG pohon.   Zde na rozdíl od elektrických hybridních vozidel je již řadu let využíván systém, kdy motor je poháněn buď benzínem nebo LPG. Naše první setkání s výrobkem na stejném principu od […]

Read More

Mitubishi Outlander PHEV 4×4 -automobil velikosti slona s hbitostí šelmy

Naše redakce dostala k testování první automobil od japonského výrobce Mitsubishi. Jednalo se o Outlander PHEV 4×4 hybrid. Tento vůz na rozdíl od předchozích námi testovaných plug-in hybridů nabízí zcela jiný koncept elektromobility.

Read More

Mitsubishi Motors nový ECLIPSE CROSS PLUG-IN HYBRID

Mitsubishi Eclipse Cross je sportovní SUV, jehož výrazný design, vytříbená japonská kvalita, jízdní dynamika, promyšlené uspořádání a pokrokové prvky výbavy měly k Mitsubishi Motors přilákat nové zákazníky na neustále se rozvíjejícím globálním trhu SUV a kde se kategorie ‚kompaktů‘ těší nejvýraznějšímu růstu, nicméně kde pravověrné značky SUV tvoří jen malý klub, jehož je Mitsubishi Motors klíčovým členem.

Read More

MITSUBISHI fandí mladým výtvarníkům a pokračuje ve spolupráci

Spolupráce značky Mitsubishi se Střední školou grafickou Brno dodávkou ochranných a hygienických prostředků pro žáky i učitelský sbor.

Read More

MITSUBISHI v Evropě představí Eclipse Cross Plug in Hybrid

Aby plně využili dosavadní úspěch technologie PHEV v Evropě, rozhodlo Mitsubishi Motors Corporation  že představí nový Eclipse Cross PHEV v evropském regionu.

Read More
YouTube
Share