Top news

Mitsubishi

MITSUBISHI uvádí  L200 PLUS a záruku na 7 let

M Motors CZ představuje pro český trh dvě novinky v podobě druhé výkonové varianty modelu L200 a prodloužené záruky. Verze L200 Plus zákazníkům nabídne špičkový výkon 173 k a 502 Nm. Současně také od 17.února přichází rozšíření tovární záruky na 7 let / 150 000 km.

Read More

Mitsubishi ASX 4WD benzín+LPG na silnicích vás nezklame a doveze vždy za každého počasí k cíli

Naše redakce měla možnost testovat automobil ASX 4WD benzín+LPG. Po velmi dlouhé době jsme testovali automobil na jiný hybridní pohon než elektrický, a to LPG pohon.   Zde na rozdíl od elektrických hybridních vozidel je již řadu let využíván systém, kdy motor je poháněn buď benzínem nebo LPG. Naše první setkání s výrobkem na stejném principu od […]

Read More

Mitubishi Outlander PHEV 4×4 -automobil velikosti slona s hbitostí šelmy

Naše redakce dostala k testování první automobil od japonského výrobce Mitsubishi. Jednalo se o Outlander PHEV 4×4 hybrid. Tento vůz na rozdíl od předchozích námi testovaných plug-in hybridů nabízí zcela jiný koncept elektromobility.

Read More

Mitsubishi Motors nový ECLIPSE CROSS PLUG-IN HYBRID

Mitsubishi Eclipse Cross je sportovní SUV, jehož výrazný design, vytříbená japonská kvalita, jízdní dynamika, promyšlené uspořádání a pokrokové prvky výbavy měly k Mitsubishi Motors přilákat nové zákazníky na neustále se rozvíjejícím globálním trhu SUV a kde se kategorie ‚kompaktů‘ těší nejvýraznějšímu růstu, nicméně kde pravověrné značky SUV tvoří jen malý klub, jehož je Mitsubishi Motors klíčovým členem.

Read More

MITSUBISHI fandí mladým výtvarníkům a pokračuje ve spolupráci

Spolupráce značky Mitsubishi se Střední školou grafickou Brno dodávkou ochranných a hygienických prostředků pro žáky i učitelský sbor.

Read More

MITSUBISHI v Evropě představí Eclipse Cross Plug in Hybrid

Aby plně využili dosavadní úspěch technologie PHEV v Evropě, rozhodlo Mitsubishi Motors Corporation  že představí nový Eclipse Cross PHEV v evropském regionu.

Read More
YouTube
Share
%d bloggers like this: