Mitsubishi

MITSUBISHI ASX nové generace – nabídka spalovacích motorů i elektrifikovaných pohonů

Pro nové ASX bude k dispozici pět benzínových motorů a elektrifikovaných pohonů vyvinutých pro evropské trhy Široké rozpětí výkonů s nízkou spotřebou paliva a emisemi CO2 v souladu s požadavky zákazníků ASX nové generace bude odhaleno v září 2022 – zahájení prodeje je naplánováno na jaro 2023

Read More

Mitsubishi expediční L200 Rock Proof EVO 02 vás doveze po světě bez hotelu a bez kompromisů

Do naší redakce jsme dostali k testování automobil od japonského výrobce Mitsubishi – unikátní expediční vůz. Tento vůz má mnoho úprav od sériového typu. Jednalo se o unikátní a s námi dříve testovanými automobily neporovnatelný automobil, který přinesl do naší redakce nový rozměr automobilismu.

Read More

Mitsubishi COLT noví generace v roce 2023 vrací do evropské třídy malých vozů

Společnost Mitsubishi Motors Europe dnes oznámila, že se po bezmála 10 letech vrací do evropské třídy malých vozů (segment B) s pětidveřovým hatchbackem COLT nové generace, jehož uvedení do prodeje je naplánováno na podzim 2023.

Read More

MITSUBISHI RALLIART 2022

Společnost Mitsubishi Motors Corporation oznámila, že Team Mitsubishi Ralliart s technickou podporou společnosti Mitsubishi Motors se zúčastní rallyové soutěže Asia Cross Country Rally (AXCR), která se uskuteční od 6. do 12. srpna 2022. Závodní tým do soutěže nasadí globální strategický model – jednotunový pick-up Triton (L200). Team Mitsubishi Ralliart je soukromý závodní tým ve vlastnictví thajské společnosti TANT SPORTS; ředitelem týmu byl jmenován Hiroši Masuoka, dvojnásobný vítěz Dakarské rallye v letech 2002 a 2003.

Read More

Team MITSUBISHI RALLIART  se zapojí do soutěže Asia Cross Country Rally

Společnost Mitsubishi Motors Corporation oznámila, že Team Mitsubishi Ralliart s technickou podporou společnosti Mitsubishi Motors se zúčastní rallyové soutěže Asia Cross Country Rally (AXCR), která se uskuteční od 6. do 12. srpna 2022. Závodní tým do soutěže nasadí globální strategický model – jednotunový pick-up Triton (L200). Team Mitsubishi Ralliart je soukromý závodní tým ve vlastnictví […]

Read More

MITSUBISHI MOTORS uvede v roce 2023 na evropské trhy nové ASX

Mitsubishi na jaře 2023 uvede na evropské trhy nové ASX ze segmentu kompaktních SUV Nový model bude vybaven nejmodernějšími technologiemi a pohonnými jednotkami včetně plug-in hybridního (PHEV) a hybridního (HEV) ústrojí Bude se tak jednat o třetí plug-in hybridní SUV značky Mitsubishi vedle modelů Outlander PHEV a Eclipse Cross PHEV

Read More

Mitsubishi L200 Mountain Sherpa – nový off-roadový speciál

Slovenské zastoupení Mitsubishi Motors navázalo na úspěšné projekty „EXPEDITION“ a „ROCK PROOF“ z uplynulých let a představilo nový off-roadový speciál s názvem MOUNTAIN SHERPA určený pro cestovatelské zážitky. Tento je nyní vůz k dispozici i u nás.

Read More

Mitsubishi Space Star Vás doveze ke hvězdám a možná i dál …

Do naší redakce jsme dostali k testování  jeden z nejmenších modelů renomovaného japonského výrobce Mitsubishi a to model Space Star. Jednalo se o klasický, malý vůz s benzínovým motorem. Snažili jsme se při tomto testu zohlednit jeho nízkou pořizovací cenu a malé rozměry zvláště vhodné do města.

Read More

MITSUBISHI na e-Salonu 2021: ECLIPSE CROSS PHEV s wallboxem zdarma

Mitsubishi přichází s exkluzivní nabídkou v průběhu odborné výstavy e-SALON 2021, která se bude konat od 11. do 14. listopadu 2021 na výstavišti v Letňanech.

Read More

Nové Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 4×4 – velký rozměrem i výkonem, ale mrštný jako lev

Do naší redakce jsme po delší době dostali k testování vůz japonského výrobce Mitsubishi typ Eclipse Cross PHEV 4×4.  Tento výrobce automobilů má trochu jinou filosofii elektromobility a proto jsme byli zvědavi, jakým způsobem postoupil vývoj ve vozech této kategorie SUV u zmíněného výrobce. 

Read More