Mitsubishi

Test: Mitsubishi ASX HEV

Do naší redakce jsme dostali k testu nové Mitsubishi ASX HEV. Jednalo se o vůz s klasickým benzínovým motorem doplněný o rekuperační zařízení z baterií bez nutnosti dobíjet u nabíjecích stanic kabelem.  

Read More

Nové vozy Mitsubishi ještě výhodněji během akce mitsunami

Značka Mitsubishi si pro své zákazníky připravila velmi atraktivní speciální nabídku akčních cen, kterou lze využít v týdnu 14. – 21. 2. u všech autorizovaných prodejců Mitsubishi. Nabídka se vztahuje na kompletní produktovou řadu značky s nejvyšší slevou až 200 000 Kč.

Read More

Test Mitsubishi ASX PHEV

Elektromobilita pokračuje mílovými kroky a není tomu jinak ani u renomovaného japonského výrobce automobilů Mitsubishi. A tak jsme uvítali možnost v naší redakci otestovat nový plug-in hybrid Mitsubishi ASX PHEV.

Read More

Mitsubishi Nový Colt – 2023 – Evropská premiéra

Mitsubishi Motors odhaluje zcela nový COLT, který staví na úspěchu šesti předchozích generací v srdci segmentu B, který je pro Evropu klíčový Zcela nový COLT byl navržen pro evropské trhy a přináší nejnovější technologie pohonu (včetně hybridního ústrojí – HEV), vyspělé bezpečnostní systémy a komfortní prvky výbavy Nejmodernější systém palubního infotainmentu dovoluje uživateli přenést své […]

Read More

MITSUBISHI MOTORS představuje nové ASX

Nová generace modelu ASX od Mitsubishi Motors, řazeného do segmentu malých SUV, staví na úspěších předchozího modelu a přináší do této modelové řady novou úroveň technologií a možností přizpůsobení ASX nové generace od Mitsubishi Motors spojuje ucelenou sestavu technologií ADAS ve prospěch vyšší jízdní bezpečnosti a pohodlí pro příjemnější cestování v souladu s požadavky dnešních […]

Read More

Zcela nové MITSUBISHI COLT  se představí 8 června 2023

Mitsubishi Motors se vrátí do evropského segmentu B se zcela novým modelem COLT Po uvedení nového ASX na trh se COLT vrací do srdce evropského segmentu B a staví na úspěchu předchozích generací Vyvinutý pro Evropu bude Colt vybavený nejnovějšími technologiemi a hnacím ústrojím, včetně hybridu (HEV)

Read More

Mitsubishi Motors představilo TRITON CONCEPT XRT

Mitsubishi Motors představilo Concept XRT – koncept zbrusu nového pickupu Triton (na některých trzích L200), jehož uvedení na trh je naplánováno na fiskální rok 2023. Koncept XRT je nyní představován na 44. mezinárodním autosalonu v Bangkoku, který se koná od 21. března do 2. dubna 2023.

Read More

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS PHEV RALLIART

Společnost Mitsubishi Motors v listopadu 2021 obnovila svoji značku Ralliart a zahájila prodej speciálních edicí, resp. dílů a příslušenství na japonském trhu. Účast v motoristických soutěžích formou technické podpory pro Team Mitsubishi Ralliart je z pohledu Mitsubishi Motors příležitostí ukázat konstrukční um a zážitky spojované s vozy Mitsubishi.

Read More

MITSUBISHI MOTORS  obnovuje svůj závazek pro Evropu představením nového vlajkového modelu

Mitsubishi Motors dále rozšíří svou modelovou řadu tak, aby pokryla klíčové segmenty elektrifikovanými modely na důležitém evropském trhu. Vlajková loď Outlander PHEV bude vyvinuta pro Evropu a uvedena na trh v evropském segmentu D-SUV v roce 2024 Základem vozu bude druhá generace pokročilého EV plug-in hybridního systému Mitsubishi Motors se dvěma elektromotory pro pohon 4×4 […]

Read More

MG a MITSUBISHi představí novinky na E-SALONU 2022

Značky MG a MITSUBISHI ukáží novinky pro rok 2023 na E-SALONu , který se bude konat v Letňanech od 10. do 13. listopadu.

Read More