Top news

Auto-moto

Volkswagen rozšiřuje portfolio modelové řady ID.3 na českém trhu

Nové varianty City a Style o výkonu 110 kW nabízejí na jedno nabití dojezd cca 350 km podle metodiky WLTP. Verze City s nejmenší sadou akumulátorů (45 kWh) stojí méně než 900 000 Kč. Novinkou je také pětimístná verze Tour 5* s největší akumulátorovou baterií (77 kWh).

Read More

Vozy Peugeot 208 a 2008 v čele svých kategorií v anketě Women´s World Car of the Year.

V 11. ročníku ankety „Women’s World Car of the Year“ představila porota složená výhradně z motoristických novinářek výsledky v každé z 9 kategorií.

Read More

S Peugeotem 508 SW GT HYBRID 225 e-EAT8 dojedeme levně až na druhý konec naší země

Naše redakce dostala k testování hybridní automobil Peugeot 508 SW GT HYBRID 225 e-EAT8 . Při našem testu jsme chtěli vyvrátit pověst o vysoké spotřebě u těchto hybridních vozů. Proto našim cílem bylo ve vozidle při výjezdu mít vždy plně nabitou baterii. 

Read More

Zahájení 7. sezóny Formule E: DS Automobiles je připraven obhájit svůj dvojnásobný titul!

První dvě kola mistrovství světa ABB FIA Formule E se uskuteční v Rijádu v Saudské Arábii ve dnech 26. a 27. února 2021. Podnik určený pro 100% elektrické vozy získal nový status a značka DS Automobiles je se svým partnerem Techeetah připravena obhájit tituly pilotů i týmů, které získala v posledních dvou sezónách.

Read More

Ženským světovým autem roku mezi luxusními vozy byl zvolen LEXUS LC 500 CONVERTIBLE

Titul Ženského světového auta roku v kategorii luxusních vozů letos získal kabriolet Lexus LC 500 Convertible. O vítězi jedenáctého ročníku Women’s World Car of the Year hlasovala porota složená výhradně z ženských motoristických novinářek.

Read More

Skupina Renault & Plug Power spojují své síly v oblasti vozidel na vodíkový pohon

Podpis protokolu o dohodě s cílem vytvořit do konce prvního pololetí roku 2021 ve Francii společný podnik v poměru 50/50 a dosáhnout 30 % podílu na trhu s lehkými užitkovými vozidly (LUV) s vodíkovým pohonem v Evropě. Joint-venture umístí do Francie špičkové činnosti v oblasti výzkumu a vývoje, výroby systémů palivových článků a jejich začlenění […]

Read More

Zlatý volant ovládli jezdci dálkové rallye, osobnostmi Břetislav Enge a pilot F 1 Robert Kubica 

Prestižní anketa Zlatý volant zná své vítěze. Nejlepší tuzemské sportovce sezony 2020 vybíralo na 67 tisíc fanoušků z řad veřejnosti, na konečném verdiktu se stejnou měrou podílela odborná porota složená z motoristických novinářů. Nejvíce hlasů v kategorii automobilový jezdec a ocenění Zlatý volant získal Martin Macík. Kategorii motocyklový jezdec opanoval Martin Michek, který po zásluze […]

Read More

Kia e-Niro vyhlášena vítězem kategorie nové studie organizace J.D. Power  se zaměřením na zákaznické zkušenosti s elektromobily

Nejnovější vyznamenání pro e-Niro dokládá kvalitu modelové nabídky elektromobilů Kia v rámci naplňování strategického ‚Plánu S‘ se zaměřením na budoucnost automobilového průmyslu První příčku v kategorii neprémiových vozů obsadilo e-Niro v modelových provedeních 2019 a 2020 Hospodárný crossover dosáhl nejvyššího skóre celkové spokojenosti majitelů elektromobilů

Read More

MITSUBISHI uvádí  L200 PLUS a záruku na 7 let

M Motors CZ představuje pro český trh dvě novinky v podobě druhé výkonové varianty modelu L200 a prodloužené záruky. Verze L200 Plus zákazníkům nabídne špičkový výkon 173 k a 502 Nm. Současně také od 17.února přichází rozšíření tovární záruky na 7 let / 150 000 km.

Read More

Nový Peugeot e-Rifter : READY FOR FULL ELECTRIC

Značka Peugeot pokračuje v ofenzívě elektrifikace své řady osobních vozů. Peugeot e-Rifter je po modelech e-208, e-2008 a e-Traveller dalším zástupcem osobní modelové řady se 100 % elektrickým pohonem.

Read More
YouTube
Share
%d bloggers like this: