Zprávy

CISO sportovní střelkyně Sára Karasová a další úspěch

Členka CISO – sportovní střelkyně Sára Karasová, jejíž hlavní disciplínou je střelba ze sportovní malorážky, posouvá své hranice i ve vzduchovce.

Read More

Pěšky z Hlavního nádraží na metro A za pět minut. „Chodníček smrti“ je rozšířený, počet jízdních pruhů magistrály zůstal stejný

Pražané i turisté mají od dnešního dne bezpečnou cestu na Vinohrady nebo pěšky na metro A. Místy jen 30 centimetrů široká obruba chodníku přiléhající k magistrále byla rozšířena na plnohodnotný chodník bez ubrání jízdních pruhů. Technická správa komunikací hl. m. Prahy dokončila stavbu dříve, předpokládaný termín dokončení prací byl konec listopadu.

Read More

Nehody na železničních přejezdech

V posledních letech zaznamenává Drážní inspekce velmi vysoký počet smrtelných nehod na železničních přejezdech. Zatímco dříve lidé umírali při každé desáté nehodě na přejezdu, nyní je to již při každé šesté nehodě.

Read More

Týdenní předpověď počasí 2019

Vývoj situace a počasí pro ČR od úterý 19.11. do úterý 26.11.2019

Read More

Zahrada ZŠ Jeremenkova změní svou podobu na „přátelskou“

Dlouho očekávaná úprava areálu bývalé školní zahrady Základní školy Jeremenkova byla zahájena. Na pozemku, kde se nachází již několik let nefunkční zahradnictví, vyroste „přátelská zahrada“, výukový a odpočinkový areál nejen pro žáky přilehlé školy, ale i k odpočinku místních obyvatel.

Read More

Informace o změnách v dopravě – výluka tramvají v úseku Malostranská – Chotkovy sady (od 18. 11. 2019 do 22. 11. 2019)

Z důvodu opravy tramvajové trati v Chotkově ulici bude od pondělí 18. 11. 2019 (cca 4:30 hod.) do pátku 22. 11. 2019 (cca 4:30 hod.) přerušen provoz tramvají v úseku Malostranská – Chotkovy sady, v uvedeném směru.

Read More

Dopravní opatření v souvislosti se sobotním shromážděním a oslavami 17. listopadu

Nadcházející víkend čeká Prahu řada významných událostí, které budou mít vliv na dopravu i bezpečnost. V sobotu se na Letné uskuteční Demonstrace pro demokracii, při níž není plánována dopravní uzavírka, policie však může operativně uzavřít či omezit komunikace v okolí. V neděli 17. listopadu 2019 se budou v Praze konat hlavní oslavy 30. výročí Sametové revoluce. V […]

Read More