Film

Do kin přichází film Očista navždy (The Forever Purge)

Očista má jasná a drsná pravidla. Jednou ročně na dvanáct hodin platí, že všechny zločiny jsou legální. Včetně těch nejbrutálnějších. Co když se někdo rozhodne, že si čas na běsnění trochu protáhne? Očista navždy je pokračováním mrazivé hororové série.

Read More

Začalo natáčení nové české komedie Řekni to psem

Od poloviny června natáčí režisér Robert Sedláček  romantickou komedii  Řekni to psem. Autorkou původního scénáře je spisovatelka Irena Obermannová, která svůj pohled na film a obsazení režisérské židle přibližuje slovy: „Řekni to psem je film o nás všech, nevidím to jako film o pejskařích nebo jenom pro pejskaře. Ostatně já sama psa nemám.  Je příběh […]

Read More

Do kin přichází film Divoký Spirit studia DreamWorks Animation

Holka jménem Lucky hledala tak dlouho spřízněnou duši, až našla koně. Divoký mustang Spirit jí dokáže, že přátelství na život a na smrt nemusí být jenom mezi lidmi. Studio DreamWorks Animation (Shrek, Jak vycvičit draka, Madagaskar), natočilo další pohádku, která chytne diváky za srdce.

Read More

ANIFILM  je jedním z prvních filmových festivalů roku 2021, kde můžete zajít do kina i potkat známé tvůrce

Mezinárodní festival animovaných filmů Anifilm začíná již za týden a na svém webu již zveřejnil svůj kompletní program. Vedle bohatého programu mezinárodních i národních soutěží nejnovějších animovaných filmů, virtuální reality a počítačových her se festivaloví návštěvníci můžou těšit i na bohatý nesoutěžní filmový program a další doprovodné akce, jako jsou výstavy, koncerty, prezentace, přednášky, workshopy, […]

Read More

Nenechte si ujít 28. Dny evropského filmu – zprostředkují vám výlet po Evropě

16. – 20. 6. 2021 | PRAHA | kina Lucerna, Světozor, Kino Pilotů a Přítomnost 17. – 20. 6. 2021 | OSTRAVA | kina Art a Minikino 18. – 20. 6. 2021 | BRNO | kina Scala a Art 19. – 23. 6. 2021 | Ozvěny v regionech: Hradec Králové | Bio Central, Jablonec nad […]

Read More

Do kin přichází akční film Nikdo (Nobody)

Že je někdo nenápadný, neznamená, že není nebezpečný. Zvlášť když mu ohrozíte rodinu a on se „rozpomene“ na speciální trénink, který kdysi absolvoval. Nikdo je filmová lahůdka Ilji Naishullera, režiséra originálního akčního thrilleru Hardcore Henry.

Read More

Do kin přichází film Rychle a zběsile 9

Ani ten nejrychlejší řidič na světě nedokáže ujet před svou minulostí. Zjistí to i drsňák Dominic Toretto, kterému osud přihrál do cesty nejzáludnějšího nepřítele. Vlastního bratra. Režisér Justin Lin, který má zásadní podíl na úspěchu benzínem vonící ságy, natočil další nadupaný díl, který opět posouvá hranice možného, platným fyzikálním zákonům navzdory.

Read More

Začíná 16. Pragueshorts Film Festival, nejdelší festival krátkých filmů

16. Pragueshorts Film Festival, pořádaný organizátory Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, se odehraje od 2. do 27. června 2021 v pražských kinech Aero, Bio Oko, Světozor, Pilotů, Edison, Dlabačov a v letních kinech Kasárna Karlín, Kinská, U Keplera nebo na Střeše Radost, ale také v regionech např. v Brně, Olomouci, Hradci Králové, Ostravě, Prostějově, Chomutově, Zábřehu, Uherském Hradišti, nebo Semilech. Letos se festival odehraje také online, a to na filmové platformě karlovarského festivalu www.kviff.tv, kde mohou diváci také hlasovat o Cenách diváků.

Read More

Do kin přichází film Tiché místo: Část II (A Quiet Place: Part II)

Přežijete, jen když budete potichu. Díky respektování jednoduchého, ale životně důležitého pravidla dokázali Abbottovi (tedy skoro všichni) přežít Tiché místo I. Pokračování úspěšného hororu jim do cesty postaví nové, mnohem náročnější výzvy.

Read More

Mezinárodní festival animovaných filmů Anifilm představuje program

Letošní Mezinárodní festival animovaných filmů ANIFILM proběhne v Liberci ve dnech  22.  až  27.  června  2021.  V loňském  roce  se  festival  musel  přesunout z května do října. Letos změna termínu festival zasáhla také, ale posouvá se jen o necelé dva měsíce. I to je určitý symbol toho, že situace se snad již postupně vrací do […]

Read More
YouTube
Share