Top news

Film

Favoritka

Na královském dvoře nešťastné a slabé britské panovnice Anny Stuartovny dochází ke každodennímu boji o její vrtkavou přízeň. Usilují o ni nejen ministři a vojevůdci, ale především její dvě společnice, Lady Sarah a komorná Abigail. Tyto dvě dámy se v dramatu plném černého humoru nezastaví před ničím.

Read More

TOP 20 ČR návštěvnost filmů – leden 2019 – 3. týden

Statistika návštěvnosti čekých kin a úspěšnost filmů , řazeno podle tržeb

Read More

V televizi i na internetu: Dycky Most!

Nový komediální seriál Most!, tvůrčího dua Jan Prušinovský, Petr Kolečko, odstartoval s nejvyšší odloženou a internetovou sledovaností ze všech pořadů vlastní tvorby na českém televizním trhu. Odložená a internetová sledovanost navýšila živou o 44 %.

Read More

Úhoři vyplouvají s trailerem

Do kin vplují 21.února, ale již nyní nabízí nová černá komedie Vladimíra Michálka ÚHOŘI MAJÍ NABITO první ochutnávku v podobě traileru.

Read More

Schindlerův seznam slaví čtvrtstoletí a vrací se do kin

Před dvaceti pěti lety vznikl Schindlerův seznam, jeden z nejzásadnějších filmů všech dob.

Read More

TOP 20 ČR návštěvnost filmů – leden 2019

Statistika návštěvnosti čekých kin a úspěšnost filmů , řazeno podle tržeb 

Read More

Zákulisí předvolební kampaně odkrývá film „Máme na víc“

Film odkrývá zákulisí předvolební kampaně kandidáta na prezidenta Michala Horáčka.

Read More

První výroční filmové ceny TRILOBIT 2019 budou rozdány již tuto neděli; večerem provede Martin Myšička s hudebníky Vladimírem Mertou a Jitkou Šuranskou

Nejlepší počiny ve filmu a v televizi za loňský rok se v neděli 20. ledna dočkají prvních ocenění. Vítězové budou vyhlášeni během slavnostního večera 32. audiovizuálních cen TRILOBIT 2019 v Kulturním domě Plzeňka v Berouně.

Read More

Marie Terezie ovládla i Francii. Vidělo ji přes milion diváků

Koprodukční velkofilm České televize o životním osudu Marie Terezie zabodoval loni v lednu nejen u diváků v Česku, Rakousku, v Maďarsku a na Slovensku, ale nově i ve Francii. Práva na vysílání koupila stanice Arte, která dvoudílný velkofilm hollywoodského režiséra Roberta Dornhelma, natočený podle českého námětu, odvysílala v rámci svého letošního vánočního vysílání.

Read More

Malé případy ve velkém stylu. Strážmistr Topinka vyráží do boje se zločinem

Když se bojí – tak pořádně. Když je odvážný – tak jako superhrdina. Strážmistr Topinka, ochránce pořádku v beskydském městečku Protějov, svou práci bere jako poslání a žádný případ pro něj není dost malý na to, aby si nezasloužil velké pátrání. Hrdinové známí ze seriálu Doktor Martin se vracejí ve třináctidílném seriálu Strážmistr Topinka, jehož první díl uvedla ČT1 v pátek 11. ledna […]

Read More