Film

Do kina v listopadu přijde hvězdně obsazená komedie Vlastníci představuje nový trailer a plakát

Nová komedie Vlastníci režiséra a scenáristy Jiřího Havelky, která míří do našich kin 21. listopadu 2019, představuje nový trailer a plakát. Film uvede do kin distribuční společnost CinemArt.

Read More

Nový film W. Allena Deštivý den v New Yorku

Nová romantická komedie Woodyho Allena vypráví příběh vysokoškoláků Gatsbyho (Timothée Chalamet) a Ashleigh (Elle Fanning), jejichž společný prosluněný víkend v New Yorku rozhodně nepůjde podle plánu. Dešťové kapky jim připraví nečekaná setkání a komická dobrodružství…

Read More

Městský quest na motivy filmů festivalu Nový ruský film

V Praze se v sobotu 21. září 2019 uskuteční jedinečný městský quest  s filmovou tematikou. U příležitosti konání festivalu Nový ruský film (http://novyruskyfilm.cz/) budete mít možnost poznat pražská zákoutí očima filmového diváka a blíže se seznámit s filmy, které zmíněný festival nabízí.

Read More

Rudolf Havlík začal natáčet film Bábovky podle knižního bestselleru Radky Třeštíkové

V druhé polovině srpna, v září a začátkem října bude režisér Rudolf Havlík natáčet celovečerní film Bábovky podle stejnojmenného knižního bestselleru Radky Třeštíkové. Producentem filmu je Petr Erben – Logline Production. Pod scénářem filmu je podepsána autorka knihy společně s režisérem filmu Rudolfem Havlíkem.

Read More

V září přichází do kin film Ad Astra

Brad Pitt putuje na vnější okraj sluneční soustavy, aby zastavil hrozbu pro veškerý život na Zemi. Objevuje zde tajemství, která zpochybňují povahu lidské existence a naše místo ve vesmíru.

Read More

V září přijde do kin film Panství Downton

Panství Downton, jeden z nejslavnějších televizních seriálů moderní éry, dospěl k velkolepé závěrečné kapitole, která se odehraje v kinech. Stejnojmenný film završuje často neuvěřitelné osudy příslušníků starobylého rodu Crawleyů a jejich služebnictva.

Read More

Titulní píseň ke komedii Petra Kolečka Přes prsty nazpívali Marcell a Lucie Bílá

Stejně jako byl pro úspěšného scenáristu Petra Kolečka snímek Přes prsty debutem na poli režie, stal se pro zpěváka Marcella debutem na poli filmové hudby. Píseň Tvůj svět, kterou složil, nazpívala s talentovaným hudebníkem Lucie Bílá.  

Read More

Koncem srpna přichází do kin komedie Petra Kolečka – Přes prsty

Nová komedie Petra Kolečka o lásce pod volejbalovou sítí a hlavně o tom, že člověk sice udělá hodně chyb, ale přesto vždycky přijde od života nová šance.

Read More

Film Pražské orgie představuje trailer

Pražské orgie podle stejnojmenné předlohy americké literární legendy, Philipa Rotha, jednoho z nejrespektovanějších světových spisovatelů,  držitele Pulitzerovy ceny za beletrii, Mezinárodní Man Bookerovy ceny a desítek dalších prestižních literárních ocenění, jsou sedmým celovečerním filmem režisérky Ireny Pavláskové, jejíž filmy získaly více než dvě desítky ocenění, včetně Zvláštní ceny na MFF v Cannes. Do českých kin vstoupí 10. října.

Read More