Film

Minuta věčnosti

Režisér a scenárista Rudolf Havlík na Islandu v extrémních podmínkách divoké přírody natočil komorní dobrodružné drama Minuta věčnosti. V hlavních rolích otce a dcery se představují Jiří Langmajer a Martina Babišová.

Read More

Festival Film a architektura zavítá ve dnech 30. září – 4. října do sedmnácti měst.

FILMY, PANELOVÉ DISKUZE I TANEČNÍ PERFORMANCE NABÍDNE LETOŠNÍ FESTIVAL FILM A ARCHITEKTURA

Pět dnů, dvacet mezinárodních a tuzemských snímků, diskuze s režiséry a odborníky nebo taneční performance. Festival Film a architektura zavítá ve dnech 30. září – 4. října do sedmnácti měst. Desátý ročník svým programem zcela naplňuje letošní téma “Spojení”, poukazující na nezastupitelnou roli architektury nejen coby pojítka lidí, míst a kultur, ale také uměleckých a společenských disciplín.

Read More

Daniel Craig po páté a naposledy oblékne smoking Jamese Bonda

Na jaře vtrhne do kin v pořadí již dvacátý pátý film ze série Jamese Bonda. V hlavní roli agenta 007 se opět představí Daniel Craig. Podle Craigových slov se jedná o jeho poslední bondovský film. Padoucha ztvární diváky oblíbený Rami Malek. Chystaná bondovka s název Není čas zemřít se v kinech objeví 30. září.

Read More

Do kin přichází český film Jedině Tereza

Příběh lásky, která se ocitla v nejkritičtějším bodě. Co udělá zamilovaný člověk, aby ji zachránil? Úplně všechno. Navzdory tomu, že ho čekají četné nástrahy, omyly a fatální nedorozumění. Láska prostě bolí.

Read More

Film Atlas ptáků v hlavních rolích s Alenou Mihulovou a Miroslavem Donutilem v kinech od 2. září

Už tento čtvrtek 2. září 2021 vstoupí do kin nový film Olma Omerzu Atlas ptáků, který měl světovou premiéru na letošním Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. Hrají v něm Alena Mihulová, Miroslav Donutil, Eliška Křenková, Vojtěch Kotek, Pavla Beretová a Martin Pechlát.

Read More

ZÁTOPEK – Příběh slavného běžce na filmovém plátně je přesvědčivý zážitek

Film režiséra Davida Ondříčka nás vytáhl ze sedadel v kině na tribuny atletických stadionů.  Zažívali jsme jedinečnou atmosféru Olympijských her v Helsinkách v roce 1952.

Read More

Začalo natáčení nového filmu BUKO režisérky Alice Nellis

Duševní roadmovie s nadhledem a humorem, tak označuje svůj nový film Buko scenáristka a režisérka Alice Nellis (Výlet, Tajnosti, Revival), V průběhu srpna a září jej se svým štábem natáčí v malebné krajině severního Kokořínska, v takzvaném Máchově kraji. Autorský snímek vypráví o Jarmile (Anna Cónová), která se ocitne v bodě, kdy se musí rozhodnout, […]

Read More

Destination Paradise: Premiéra filmu o strastech ilegálního přistěhovalce z Indie

White Silhouette Production uvedla nový indicko-česko-německo-italský film s názvem Destination Paradise. V jedné z hlavních rolí se objeví populární český herec Hynek Čermák. Ukrajinského pracovníka ztvárnil německý herec Arndt Schwering-Sohnrey, který se objevil například ve filmech Hanebný pancharti nebo Good bye, Lenin. O soundtrack se postaral Jan Drábek, člen hudební skupiny MYDY. Příběh vypráví o […]

Read More

Film MINUTA VĚČNOSTI představuje trailer a alternativní plakáty

Režisér a scenárista Rudolf Havlík natočil s Jiřím Langmajerem a Martinou Babišovou celovečerní drama Minuta věčnosti v kulisách divoké krajiny na Islandu. Nyní se tento film divákům představuje v traileru i na alternativních plakátech. Minuta věčnosti bude mít premiéru na festivalu Febiofest a do kin poté vstoupí 30. září 2021.

Read More

Na Vivaldiho je unikátní koncertní a divadelní pořad, kde se hudebníci stávají herci a herečka hudebníkem

Antonio Vivaldi, fenomenální houslista, nadčasový skladatel, výstřední duchovní nebo i život milující muž….?

Read More
YouTube
Share