Parní vlaky 2019

Postřižinský expres 25. 5. 2019

V sobotu 25. května vyjede již tradiční Postřižinský expres tentokrát do Posázaví. Během jízdy parním vlakem a při větších zastávkách bude hrát skupina Třehusk.

Read More

Jihočeské léto s párou

Udělejte si v neděli 2. června 2019 výlet zpestřený železniční nostalgií. První červnovou neděli se můžete svézt historickým vlakem taženým parní lokomotivou Všudybylkou po trase Protivín – Písek – Březnice – Rožmitál pod Třemšínem – Blatná.

Read More

Jihočeské léto s párou – Dětský den v Ražicích

První červnový den se v Ražicích koná Dětský den s pestrým programem. V rámci Jihočeského léta s párou se v sobotu 1. června 2019 můžete svézt parním vlakem.

Read More

Rodinný den v Lužné u Rakovníka s projížďkou parním vlakem

V sobotu 1. června 2019 se v ČD Muzeu v Lužné u Rakovníka koná Rodinný den. Přijeďte navštívit největší železniční expozici u nás a ještě si užít spoustu zábavy. Můžete se svézt i parním vlakem.

Read More

Den dětí na nádraží Praha-Braník 2019

Přijeďte s dětmi první červnovou sobotu 1. 6. 2019 na nádraží Praha-Braník. Těšit se můžete i na jízdy historickými dopravními prostředky.

Read More

Regionální den železnice v Jihlavě

První červnový den se tu koná v Jihlavě Regionální den železnice s jízdami zvláštních vlaků, výstavou vozidel a pestrým doprovodným programem.

Read More

Dva parní vlaky najednou nabízí Žitavská úzkokolejka

Máte-li chuť podniknout výlet parním vláčkem, doporučujeme vydat se do sousedního Německa do Žitavy.

Read More