DS

Pole position a druhé místo pro DS Automobiles a Jeana-Érica Vergne v Diriyah

Jean-Eric Vergne předvedl suverénní závod, když si vyjel pole position, vedl na startu a v napínavém závěru uhájil druhé místo. Stoffel Vandoorne byl v kvalifikaci brzděn provozem a poté bojoval uprostřed skupiny na trati, kde předjíždění není nikdy snadné. Skončil na 14. místě.

Read More

Diriyah E-Prix: DS Automobiles vyráží do boje o nové body

Po uspokojivém závodě v Mexico City se společnost DS Automobiles a její partner PENSKE AUTOSPORT připravují na to, aby postavily dva vozy DS E-TENSE FE23 na start závodu Diriyah E-Prix, který se uskuteční ve dnech 26. a 27. ledna.

Read More

DS 7 A DS 9, oficiální vozy Pařížského týdne módy

Společnost DS Automobiles přichází s exkluzivní flotilou modelů DS 7 E-TENSE a DS 9 E-TENSE s označením Paris Fashion Week®, které budou vozit novináře, influencery a tvůrce ulicemi Paříže, aby si užili stylovou jízdu s nulovými emisemi ve vozech vybavených systémem ChatGPT, který je součástí DS IRIS SYSTEM. Modely DS 7 a DS 9 vybavené plug-in hybridními motory E-TENSE ztělesňují dokonalou kombinaci francouzského luxusu a technologických inovací.

Read More

Ambasodor DS AUTOMOBILES JEAN-ERIC VERGNE překonal hranici 1 000 BODŮ ve FORMULI E!

Jean-Eric Vergne právě překonal další rekord. Jediný dvojnásobný šampion v historii Formule E se díky osmi bodům za šesté místo na Mexické E-Prix minulou sobotu stal teprve druhým jezdcem, který překonal hranici 1000 bodů získaných v čistě elektrickém seriálu

Read More

Test DS 3 E-Tense spolehlivé, ekologické městské auto s elegancí!

Do naší redakce jsme dostali k testu automobil DS 3 E-Tense. Jedná se o plně elektrický vůz určený především pro městský a příměstský provoz, jelikož je svými rozměry a minimální uhlíkovou stopou k tomu přímo předurčen.

Read More

Oba jezdci DS Automobiles na bodech v prvním závodě 10. sezóny Formule E

Společnost DS Automobiles získala na E-Prix v Mexico City dvojité body, Jean-Éric Vergne byl šestý a Stoffel Vandoorne osmý. JEV, francouzský jezdec, překročil symbolickou hranici 1000 bodů získaných v čistě elektrickém šampionátu Po úvodním podniku v Mexiku pokračuje 10. sezóna ABB FIA Formula E World Championship už od 26. do 27. ledna v Saúdské Arábii

Read More

František Jungvirt představuje kolekci Toy včetně limitované edice pro DS Automobiles

František Jungvirt v loňském roce navázal spolupráci se značkou DS Automobiles, s níž ho spojuje umělecký přesah, historický odkaz a řemeslné zpracování výrobků. Nyní se vzájemné vztahy ještě prohloubily a František Jungvirt pro automobilku vytvořil TOY v limitované sérii 15 kusů váz/ difuzérů z uranového skla a se signaturou DS. Díky obsaženému uranu získají charakteristické […]

Read More

Jean-Éric Vergne převzal vůz DS 7 E-TENSE 4×4 360  upravený jemu na míru

Mladý otec a dvojnásobný šampion Formule E Jean-Éric Vergne přechází z vozu DS 4 E-TENSE 225 na DS 7 E-TENSE 4×4 360. Tento vůz DS 7 E-TENSE 4×4 360 byl s pomocí designerského studia DS DESIGN STUDIO PARIS a divize DS Performance upraven přímo jemu na míru.

Read More

Muzeum Louvre ocenilo společnost DS Automobiles jako důležitého sponzora

Společnost DS Automobiles, která přispívá k financování muzea Louvre od roku 2015, se zařadila do velmi exkluzivní skupiny „velkých mecenášů“. Jméno „DS Automobiles“ je nyní vyryto do mramoru pod slavnou pyramidou Louvre.

Read More

DS7 Esprit De Voyage E-tense z pohledu ženy

Do redakce se nám opět dostal model DS7 Esprit De Voyage E-tense 300 4×4, což je luxusní SUV, které přináší špičkovou technologii a výkon do segmentu elektromobilů. Tento automobil kombinuje elegantní design, pohodlný interiér a ekologický pohon, čímž nabízí skvělou alternativu pro ty, kteří chtějí spojit luxus a udržitelnost. Tentokrát nabízíme recenzi z pohledu ženy.

Read More