StarDance

Dvanáctou řadu soutěže StarDance rozzáří tančící hvězdy. Které to budou? Česká televize odtajnila kompletní sestavu

Deset osobností, herci, olympijští medailisté, hudebníci, modelka i cukrář budou po osm měsíců čelit výzvě, které se postaví ve svých životech úplně poprvé. Na parketu se v nové řadě StarDance představí herečky Ivana Chýlková a Darija Pavlovičová, zpěváci Tereza Mašková a Richard Krajčo, kajakář Vavřinec Hradilek, modelka Iva Kubelková, herec David Prachař, cukrář Josef Maršálek […]

Read More

Rozhovor s Martinou Viktorií Kopeckou a Markem Dědíkem po finálovém večeru StarDance

Taneční pár Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík překvapil ve StarDance stále lepšími tanečními výkony a zajímavými choreografiemi. Martina s Markem se stali finalisty závěrečného večera XI. řady StarDance a skončili na druhém místě. Po skončení finálového tanečního večera jsem je požádala o krátký rozhovor.

Read More

StarDance XI. řada – 10. finálový večer

Poslední finálový večer XI. řady StarDance tři taneční páry, které postoupily do finále, předvedly svůj nejlepší standardní tanec, nejlepší latinsko-americký tanec, svůj vůbec nejlepší tanec a tanec free-style. Tento večer se také na tanečním parketu sešly všechny páry a každý z nich zatančil jeden ze svých tanců a společně potom na parketu předvedly závěrečný tanec […]

Read More

Rozhovor o tanci a o StarDance s Janem Cinou a Adrianou Maškovou

Během krátkého setkání s tanečním párem 6 taneční soutěže StarDance hercem Janem Cinou a tanečnicí Adrianou Maškovou, v jejichž podání jsme na parketu mohli vidět cha-chu, slowfox, waltz, paso doble a valčík, jsme využili příležitosti položit dvojici několik otázek.

Read More

StarDance XI. řada – devátý semifinálový taneční večer

Devátý semifinálový večer StarDance otevřelo vystoupení členů poroty. Nebylo tomu tak náhodou, protože záměrem pro tento semifinálový večer bylo, aby každý ze členů poroty se stal mentorem jednoho tanečního páru. Protože však zůstaly pouze tři taneční páry, v roli mentorů působili pouze Tatiana Drexler, Jan Tománek a Zdeněk Chlopčík.

Read More

Rozhovor s Terezou Černochovou a Dominikem Vodičkou o pěti měsících na parketu ve StarDance

Tereza Černochová s Dominikem Vodičkou předváděli na tanečním parketu ve StarDance po osm večerů stále lepší a lepší vystoupení a několikrát získali od poroty velmi vysoké hodnocení. Po posledním tanečním večeru jsme se sešli ke krátkému rozhovoru, ve kterém přiblížili svoje pocity z pěti společně prožitých měsíců ve StarDance. 

Read More

StarDance XI. řada – osmý taneční večer

Tento večer jsme na tanečním parketu neviděli pár Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková. Z důvodu Miraiovy nemoci pár v soutěži končí. Nemoc si vyžádala také změny mezi sólisty Moondance Orchestra Martina Kumžáka. Místo Nadi Veperové zpívala Kateřina Korbelová a Michala Cermana zastoupil Adam Koubek. Čtyři  páry zatančili jive, paso doble a valčík. Ve druhé […]

Read More

Mirai Navrátil onemocněl Covid-19 , končí ve StarDance

A dle pravidel danými majitelem licence britskou BBC musí soutěž  Mirai Navrátil opustit.

Read More

StarDance XI. řada – 7. večer  – benefiční večer pro Centrum Paraple

Benefiční večer zahájilo vystoupení Heleny Kašické a Petera Vidasice – mistrů světa i Evropy v Paradance. Jejich taneční vystoupení bylo plné dechberoucích zvedaček, včetně té, kdy Peter zvedl tanečnici i s vozíčkem.

Read More