Spotřebitelské testy

Test: Kamera Lamax X9.2

Do naší redakce jsme dostali k otestování Kameru Lamax X9.2. Kamera je primárně určena k outdoorovému využití, při sportu a dalších aktivitách a například i k natáčení pod vodou.

Read More

Test : Tiskárna Epson Workforce PRO WF-C 5890

Do naší redakce jsme dostali k otestování tiskárnu od renomovaného výrobce tiskáren Epson model Workforce PRO WF-C 5890. Pokud máme hledat ve světě tiskového řešení v oblasti inkoustových tiskáren, tak musíme konstatovat, že firma Epson je v této oblasti nejlepší. Tímto modelem pokračuje ve své dlouho nastavené cestě k úspornosti a vysoce kvalitnímu tisku, který se v některých parametrech přibližuje k tisku laserových tiskáren.

Read More

Test záložního zdroje CyberPower Battery Backup

Testovali jsme záložní zdroj CyberPower battery backup. Toto zařízení jsme využili pro stolní počítač a simulovali jsme vypnutí elektřiny a můžeme konstatovat, že při práci na počítači jsme tuto skutečnost při práci prakticky nezaznamenali, upozornil nás jen zvukový signál a na displeji umístěném na přední části záložního zdroje se objevila ikonka baterie, a odhadovaný čas, […]

Read More

Bezdrátová nabíjecí stanice Canyon WS-404

Do naší redakce jsme dostali k otestování bezdrátovou nabíjecí stanici Canyon WS -404. Umožnuje nabíjet 4 zařízení současně, včetně 2 chytrých telefonů, z toho jeden prostřednictvím magnetického bezdrátového modulu.

Read More

Spotřebitelský test: Chytrý IoT hub Tapo H100 s vyzváněním

V naší redakci jsme si mohli vyzkoušet drobného pomocníka, který nás dokázal nepřetržitě upozorňovat na nezavřená či pootevřená okna a dveře. 

Read More

Tiskárna Epson M3170 EcoTank mono 4 v 1 pro malou firmu idealní pomocník

Do naší redakce jsme dostali k otestování inkoustovou tiskárnu Epson M 3170 s vestavěným faxem. Tato tiskárna disponuje možností doplňování inkoustu a na jedno naplnění je schopna vytisknout až 11 tisíc stránek. Podrobili jsme ji redakčnímu testu.

Read More

Tapo C400S2 přinese klid s kamerovým bezdrátovým sytémem do Vaší rodiny

Dostali jsme do naší redakce k otestování kamerový systém Tapo C400S2. Celé balení v sobě skrývalo dvě kamery a krabičku, kterou jste se připojili do vnitřní sítě. Tedy jednoduchý univerzální sledovací systém pro váš dům byt či firmu.

Read More