Spotřebitelské testy

V čem vyniká fotoaparát na nových modelech iPhone 14 Pro?

Fotoaparáty nových iPhonů řady Pro a Pro Max prošly výraznou změnou. Jejich objektivy mají větší počet megapixelů a videa dokáží natáčet v kvalitě až 4K HDR. Zajímá tě, co všechno foťáky svedou? To a mnohem víc ti ukážeme v článku. 

Read More

Tiskárna HP Laser Jet Tank pro neomezený tisk

Do naší redakce jsme dostali k testu tiskárnu od renomovaného výrobce HP. Jedná se o první laserovou tiskárnu s možností doplňování toneru. Tento systém umožňuje pohodový tisk s neomezeným množstvím stránek díky tomu, že můžeme plynule doplňovat pomocí tankového systému.

Read More

Zubní kartáček TrueLife SonicBrush K150 UV

Testovali jsme zubní kartáček TrueLife SonicBrush K 150 UV při každodenním použití i na cestách.

Read More

Bezpečí a klid s venkovní bezpečnostní kamerou : TP-LINK Tapo C320WS

Venkovní bezpečnostní kamera: TP-LINK Tapo C320 WS – Chytrá. Bezpečná. Se snadnou instalací. Ochrání vás ve dne v noci. Právě taková je moderní kamera značky TP Link, která nabízí skvělé velmi vysoké rozlišení 4 megapixelů a pokročilé barevné noční vidění díky přísvitu na vzdálenost až 30 metrů.

Read More

Se sous vide SV1 tyčí objevíte nový způsob přípravy pokrmů

Metoda sous-vide je založena na vaření potravin, které jsou zavakuované bez přístupu vzduchu v sáčcích. Sáček poté vložíte na několik hodin do vodní lázně s nízkou konstantní teplotou. My jsme tento způsob vaření vyzkoušeli s tyčí AENO Sous Vide SV 1.

Read More

Naše zkušenost s plnoformátovým hybridním fotoaparátem  SONY Alpha 7 IV

V naší redakci jsme měli možnost otestovat fotoaparát SONY Alpha 7 IV. Náš první dojem byl, že přístroj je velmi příjemný do ruky a velmi dobře se ovládá.

Read More

Mercurys AX1800 – Wi-Fi po celem domě od sklepa až po půdu i na zahradu pro rodinu na dobrou náladu

Systém na pokrytí wi-fi Mercurys AX1800  sítě do bytu a rodinných domků jsme testovali po dobu jednoho týdne a uspěl. Pohodové a spolehlivé pokrytí po celou dobu testu .

Read More

Mobilní klimatizace Sencor SAC MT7007C zpříjemní nejen horké letní dny

Do naší redakce jsme dostali  k testování mobilní klimatizaci Sencor SAC MT7007 C. Podmínky pro testování byly přímo ideální, protože tropická vedra vystřídala změna počasí spojená s vysokou vlhkostí. A tak jsme mohli vyzkoušet, že klimatizace dokáže v místnosti nejen příjemně snížit teplotu, ale poradí si také s vysokou vlhkostí.

Read More

Autokamera TrueCam H25 GPS 4K se stane součástí vašeho motoristického života

Silnice se nezřídka stávají dějištěm zajímavých a mnohdy i dramatických událostí. Jejich zachycení poskytuje unikátní záběry sloužící nejčastěji k rozsouzení sporů při autonehodách či jako svědectví dopravních přestupků. Čím kvalitnější záběr je, tím lépe, a proto se vyplatí pořídit si spolehlivého pomocníka, který vás podrží za všech okolností a světelných podmínek.

Read More

Sluchátka Lamax HighComfort ANC – luxus a pohoda

Rozmazli svoje uši parádním zvukem a špičkovým zpracováním. LAMAX HighComfort ANC jsou nejluxusnější sluchátka s aktivním potlačováním hluku. Kdykoliv chcete vypnout, mít absolutní klid na práci nebo načerpat energii, nasaďte si jejich ergonomickou konstrukci s extra pohodlnými náušníky a dejte play. S technologií aptX HD uslyšíte svou hudbu jako nikdy dřív. Ve vlaku, v letadle […]

Read More