Spotřebitelské testy

Test sonického zubního kartáčku TrueLife SonicBrush UV

V naší redakci jsme testovali sonický zubní kartáček TrueLife SonicBrush UV. Značka TrueLife nabízí řadu produktů pečující o čistotu domácnosti, o zdraví a v neposlední řadě se věnuje péči o chrup.

Read More

Mobilní telefon Sony Xperia 10 III

Do naší redakce jsme dostali ke krátkodobému testování, což znamená po dobu dvou týdnů, mobilní telefon od renomovaného výrobce Sony. Jednalo se o telefon střední třídy s kvalitním fotoaparátem.

Read More

Zvlhčovač vzduchu TrueLife model Air Humidifier H5 touch osvěží a zpříjemní prostředí v bytě

Naše redakce testovala zvlhčovač vzduchu značky TrueLife model Air Humidifier H5 touch. Značka TrueLife  nabízí produkty zaměřené na péči o zdraví. Předpokládali jsme, že zvlhčovač vzduchu nalezne svoje uplatnění v topné sezoně, kdy se vzduch v místnosti vlivem topení vysušuje. Velmi příjemně nás překvapilo, že jsme jeho služeb využili velmi dobře i v období letním.

Read More

Videokamera SONY FDR-AX 100E

Do naší redakce jsme dostali na test videokameru od renomovaného výrobce SONY typ SONY FDR-AX 100E.Jelikož většinu videí natáčíme mobilním telefonem, mohli jsme zde porovnat rozdíly ve snímání této kamery.

Read More

Čistička vzduchu TrueLife Air Purifier P3 WIFI vám zpříjemní prostředí v bytě

Naše redakce testovala čističku vzduchu značky TrueLife model Air Purifier P3 WIFI. Značka TrueLife  nabízí produkty zaměřené na péči o zdraví. Než jsme testovali tento výrobek, neměli jsme potřebu umístit do bytu čističku vzduchu, protože jsme se domnívali, že je to zbytečné a byli jsme přesvědčeni, že by se člověk postupně stal „skleníkovou květinkou“. Během […]

Read More
YouTube
Share