Spotřebitelské testy

Podle nové studie společnosti Epson se děti učí lépe z tištěných materiálů než z obrazovek

Nový výzkum společnosti Epson ukazuje, že 51 % rodičů si myslí, že jejich děti se učí lépe interakcí s fyzickými předměty než z informací na digitálních obrazovkách.

Read More

Test – Dell KB700 bezdrátová klávesnice

Do naší redakce jsme dostali k otestování bezdrátovou klávesnici Dell KB700

Read More

Test – Smart snímač úniku vody Tapo T300

Do naší redakce jsme dostali k otestování snímač úniku vody Tapo T300. Jedná se o jednoduché, ale velice účinné zařízení do domácnosti

Read More

Test – Sony XPERIA 10 V

Do naší redakce jsme dostali k testování, , mobilní telefon od renomovaného výrobce Sony XPERIA 10 V. V cenové úrovni kolem deseti tisíc je to střední třída mobilních telefonů .

Read More

Tapo C212: Domácí Wi-Fi kamera, která hlídá ve dne v noci

Společnost TP-Link, přední dodavatel síťových produktů a chytrých řešení pro domácnost, představuje novinku v podobě kamery Tapo C212, kterou je možné připojit nejen přes Wi-Fi síť, ale také přes ethernetový port. Jedná se tedy o skutečně univerzální a efektivní řešení pro ochranu vnitřních prostor. Nový model nabízí velkorysé prostorové vidění, kvalitní obraz, noční režim nebo možnost obousměrné komunikace, což ocení nejen rodiny s dětmi, ale všichni, kteří hledají efektivní řešení domácího zabezpečení.

Read More

Společnost Epson získala ocenění DataMaster Lab GREEN Award 2023

Již třetí rok po sobě získané ocenění dále podtrhuje úsilí společnosti o udržitelnost. Společnost Epson získala již třetí rok po sobě ocenění DataMaster Lab GREEN Award za své inovace inkoustových tiskáren a celkové úsilí v oblasti udržitelnosti.

Read More

Test: S tiskárnou Epson Eco Tank L6270 vytisknete dokumenty a fotografie levně a rychle

Do naší redakce jsme dostali k otestování tiskárnu Epson Ecotank L 6270. Je další z řady inkoustových tiskáren, kde se nevyměňují náplně, ale dolévá se inkoust. Je to šetrný a ekonomický přístup, který šetří jak planetu, tak vaši peněženku. 

Read More

TP-Link vydává bezpečnostní opatření pro žárovky L530 a aplikaci Tapo

Společnost TP-Link reaguje na zprávu bezpečnostních expertů, kteří odhalili možnou zranitelnost v chytrých žárovkách Tapo L530 a v aplikaci Tapo.

Read More

Tapo C211: První Tapo kamera v černé barvě s horizontální a vertikální rotací ohlídá každý kout domova

Nová Wi-Fi kamera Tapo C211 od společnosti TP-Link, předního dodavatele síťových produktů a řešení pro chytrou domácnost, která je jako první z rodiny Tapo vyráběna v černém provedení, přinese úlevu nejen rodičům, ale všem, kteří hledají jednoduché řešení pro zabezpečení domova. Díky možnosti horizontální a vertikální rotace, obousměrné komunikaci nebo perfektnímu vidění i v noci, budou její majitelé stále „jednou nohou doma“.

Read More

Test: Robotický vysavač a mop Tapo RV30 Lidar navigation

Do naší redakce jsme dostali k testu robotický vysavač a mop s automatickým vyprazdňovačem Tapo RV30 Lidar navigation.

Read More