Spotřebitelské testy

Sluchátka Lamax HighComfort ANC – luxus a pohoda

Rozmazli svoje uši parádním zvukem a špičkovým zpracováním. LAMAX HighComfort ANC jsou nejluxusnější sluchátka s aktivním potlačováním hluku. Kdykoliv chcete vypnout, mít absolutní klid na práci nebo načerpat energii, nasaďte si jejich ergonomickou konstrukci s extra pohodlnými náušníky a dejte play. S technologií aptX HD uslyšíte svou hudbu jako nikdy dřív. Ve vlaku, v letadle […]

Read More

Digitalní chůvička pohlídá dítě, vchod i třeba psa či kočku

Chcete mít své miminko pod dohledem a reagovat na jeho potřeby, i když zrovna spinká v jiné místnosti? Digitální audio chůvička TrueLife NannyTone VM Lite se spolehlivým přenosem a praktickými funkcemi pohlídá miminko za vás. Díky možnosti provozu na dobíjecí tužkové baterie se stane vaším pomocníkem nejenom v domácnosti, ale i na cestách. Pomocí micro USB pak snadno chůvičku dobijete ať už ze zásuvky nebo pomocí powerbanky. Díky spolehlivému přenosu signálu s dosahem až 700 metrů máte své dítě vždy pod dohledem a neunikne vám jediné škytnutí. V případě ztráty signálu nebo slabé baterie vás signalizací upozorní pouze rodičovská jednotka, aby miminko nebylo rušeno.

Read More

Ve zmrzlinovači Klarstein Vanilla Sky rychle připravíte zmrzlinu na jakou máte zrovna chuť.

Dostali jsme k testování zmrzlinovač od firmy Klarstein Vanilla Sky. Zmrzlinovač nás zaujal na první pohled svým designem a díky červené barvě se příjemně vyjímal na kuchyňské lince.

Read More

Autokamera TrueCam M9 GPS 2.5K sleduje vaši cestu autem

Naše redakce testovala autokameru Truecam M9 GPS 2.5K .  Instalace kamery  je velmi rychlá díky magnetickému držáku, do kterého velmi rychle malou nenápadnou krabičku s kamerou jen „zacvaknete“. Stejně rychle ji po dojetí do cíle zase rychle „vycvaknete“. Tato kamera během jízdy pořizuje 3 minutový videozáznam z cesty. Upozorňuje také na blížící se radar.

Read More

Robotický vysavač Mamibot EXVAC 880 Wisor rychlý a spolehlivý pomocník nejen při povánočním úklidu

Naše redakce testovala robotický vysavač Mamibot EXVAC 880 Wisor. Velmi jsme ocenili tohoto pomocníka, který během krátké doby dokázal dokonale vyčistit celý byt.

Read More

Televize SONY XR-55X93J vás vtáhne do světa filmu, sportu a přírody i v době vánoční pohody

Do naší redakce jsme dostali k redakčnímu testování televizor od renomovaného výrobce SONY a to typ XR-55X93J. Tento televizor nás mile překvapil a potěšil a rozšířil náš pohled na možnosti využívání těchto klasických přístrojů.

Read More

Spotřebitelský test rychlovarné konvice Lauben Vacuum Thermo Kettle VTK01S

V naší redakci jsme testovali rychlovarnou konvici Lauben Vacuum Thermo Kettle VTK01S. Tato konvice je zvláštní tím, že zároveň slouží také jako termoska a nápoj uchová teplý po několik hodin.

Read More

Spotřebitelský test rýžovaru Lauben Low Sugar Rice Cooker 1500AT

Naše redakce testovala rýžovar Lauben Low Sugar Rice Cooker 1500 AT. Hlavní součástí přístroje je nádoba o obsahu 1,5 l. Její povrch je nepřilnavý, proto není třeba při vaření používat tuk. Přestože rýžovar, jak již název napovídá, je určen k přípravě rýže, vyzkoušeli jsme více možností využití. Z funkcí můžete kromě rychlého či pomalého vaření  […]

Read More

Test – Multifunkční hodinky TicWatch Pro 3:

Do naší redakce jsme k testování v poslední době velice populární chytré hodinky od výrobce TicWatch Pro 3:.

Read More

Test – NannyWatch A15 – Dětská chůvička v hodinkách

 TrueLife NannyWatch A15 je revoluční dětská chůvička, kterou máte stále po ruce.

Read More