Doprava Praha

Pražská doprava

Požár v tunelu Blanka 16.1.2020

Požár v tunelu Blanka 16.1.2020 . Hasičský vyšetřovatel na místě potvrdil, že příčinou požáru byla technická závada. Škoda přesáhne pět milionů korun.

Read More

DPP ode dneška informuje veřejnost o skutečném odjezdu svých autobusů ze zastávek

Informace o skutečném čase odjezdu všech autobusů Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) z jednotlivých zastávek jsou ode dneška k dispozici veřejnosti v pilotním provozu na webových stránkách kdymitojede.cz, které spravuje společnost ROPID. V následujících týdnech se tyto údaje postupně objeví ve vyhledávačích spojení a mapových serverech jak na webových stránkách DPP a ROPIDu, tak […]

Read More

Mimořádná událost Praha – Beroun 10.1.2020

Z důvodu nálezu sražené osoby v kolejišti je zastaven provoz vlaků v tomto úseku. Probíhá zjišťování podrobností.

Read More

Nové dopravní infocentrum na Černém Mostě

V autobusovém terminálu Černý Most otevřela počátkem ledna 2020 organizace ROPID nové dopravní infocentrum. Cestujícím poskytne aktuální informace o dopravní situaci, zdarma všechny potřebné informační materiály a také zde bude možné koupit jízdenku včetně místenky na vnitrostátní i mezinárodní autobusové spoje.

Read More

Nehoda na trati Neratovice – Praha 8.1.2020 – srážka s osobou

Z důvodu srážky vlaku s osobou v Neratovicích je zastaven provoz vlaků mezi Neratovicemi a Měšicemi.

Read More

Trvalé i dočasné změny PID v lednu a únoru 2020

Od 1., resp. 6. ledna 2020 dochází k několika trvalým změnám na autobusových linkách PID v Praze i ve Středočeském kraji.

Read More

Trvalé změny Pražské integrované dopravě od 1. ledna 2020

Od 1. ledna 2020 dochází v provozu PID k několika trvalým změnám a úpravám. K nejpodstatnějším na území hl. m. Prahy patří především následující změny v provozu autobusů.

Read More

Letošní program 2020 Muzea MHD bude nabitý.

 Muzeum městské hromadné dopravy letos zahájí již 28. sezónu. Na jeho návštěvu se zájemci o historii pražské dopravy budou moci vydat již v sobotu 4. ledna 2020 od 9:00 do 17:00 hodin.

Read More