cysnews
Výlety, Atletika, F1, Gastronomie, Zdraví, Kultura

Videomapping na Kačině rozehraje chotkovskou knihovnu

Muzejní noc na zámku Kačina opět přinese zajímavý program.

Číst více ...

Jak jsme chodívali do školy – 1880–1918–1980.

Výstava mapuje školství a výuku v období let 1880–1980.

Číst více ...

Jindřich Vybíral: Leopold Bauer. Heretik moderní architektury

Jindřich Vybíral představí publikaci Leopold Bauer. Heretik moderní architektury, jejíž německá verze nedávno vyšla v renomovaném mezinárodním nakladatelství Birkhäuser.

Číst více ...

Vystoupení Michaila Baryšnikova v rámci festivalu Pražské křižovatky

Největší událostí festivalu Pražské křižovatky bude bezpochyby exkluzivní živé vystoupení fenomenálního umělce Michaila Baryšnikova v sólové inscenaci lotyšského tvůrce Alvise Hermanise, uměleckého šéfa Nového divadla v Rize.

Číst více ...

Rakouský výlet na Zlín Film Festivalu

Zlín Film Festival je svým rozsahem, historií a tradicí zcela unikátní jak v ČR, tak i v Evropě.

Číst více ...

Pohoda křtila kalendář v kavárně Bílá vrána ve Smečkách s Mahulenou Bočanovou a Klárou Issovou

POHODA – společnost pro normální život lidí s postižením , o.p.s. slavnostně pokřtila výstavu a kalendář černobílých fotografií zachycujících jejich služby a práci pro osoby s mentálním postižením. Organizace POHODA slaví 20. výročí od založení, tak byl křest opravdu slavnostní.

Číst více ...

Town Hall Pass: Nejvýhodnější vstupenka na dvě nejstarší pražské radnice

Prague City Tourism a Novoměstská radnice nabízí návštěvníkům zbrusu novou kombinovanou vstupenku – Town Hall Pass. Cenově výhodná vstupenka zahrnuje návštěvu historických sálů Staroměstské radnice, výstup na věž Novoměstské radnice a hned dva výstupy na věž Staroměstské radnice. Town Hall […]

Číst více ...

Dva králové v O2 Areně – Elvis Presley 8. června a Karel Gott o 4 dny později

Tak to tady ještě nebylo! Během letošního června vystoupí v pražské O2 Areně krátce po sobě dva králové. Král rokenrolu a milostných balad Elvis Presley 8. června a král středoevropského popu Karel Gott 12. června.

Číst více ...

Textař Pavel Cmíral a jeho knížka Povídání o mamince a tatínkovi

Textař a scenárista Pavel Cmíral je ve své profesi aktivní 47 let. Vedle Evy Pilarové, Heleny Vondráčkové, Karla Gotta a Hanky Křížkové obohatily jeho texty např. repertoár Hany Hegerové (Krásně sis to vymyslel), Petra Kotvalda (Milujem se čím dál víc, […]

Číst více ...

Mělník na cestě k 28. říjnu 1918

Výstava ve Svatováclavské ulici iniciovaná a realizovaná muzeem ve spolupráci s Městem Mělník a Státním okresním archivem Mělník představí společensko-politický vývoj v zemi a život ve městě na soutoku před a během 1. světové války s důrazem na události roku 1918. Výstava je součástí oslav 100. výroční od založení ČSR.

Číst více ...