Ústecký kraj

Požár osobního auta v Rumburku

Jednotka ze stanice Varnsdorf a dobrovolná jednotka z Rumburku zlikvidovaly v ranních hodinách požár zaparkovaného osobního auta v průmyslové zóně v Rumburku.

Read More

Železniční most mezi stanicemi Ústí nad Labem – Střekov a Ústí nad Labem západ čeká rekonstrukce

Správa železnic vypisuje zakázku na rekonstrukci mostu, který se nachází na trati mezi stanicemi Ústí nad Labem – Střekov a Ústí nad Labem západ. Jejím předmětem je kromě zpracování záměru projektu také příprava navazujících dokumentací pro vydání společného povolení, provádění stavby a výkon autorského dozoru.

Read More

Dopravní nehoda osobního auta a dvou dodávek u Nových Kopist

Hasiči vyprostili zraněného člověka z havarovaného vozu u dopravní nehody dvou dodávek a osobního auta na silnici mezi Lovosicemi a Terezínem u Nových Kopist.

Read More

V souvislosti s epidemií COVID-19 omezí ČD v koordinaci s kraji vybrané regionální spoje

Vzhledem k nižšímu počtu cestujících v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem a ochranným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR je v koordinaci s krajskými úřady dočasně omezena regionální vlaková doprava ČD. Provoz je aktuálně omezen v hlavním městě Praze, Středočeském, Pardubickém, Královéhradeckém, Moravskoslezském kraji a v Kraji Vysočina. Omezené jsou zejména vlaky, které jedou v přepravních sedlech, v okrajových částech dne, dále tzv. „školní“ vlaky a rekreační spoje. Zachována je naopak nabídka spojení pro cestující jedoucí do zaměstnání. Zavedená opatření budou platit do odvolání a v souvislosti s vývojem epidemiologické situace může dojít k dalším úpravám. 

Read More

Připravuje se rekonstrukce reprezentativní výpravní budovy v Teplicích

Správa železnic vyhlásila veřejnou zakázku na zhotovitele dokumentace pro společné povolení rekonstrukce výpravní budovy ve stanici Teplice v Čechách. Její součástí bude i projektová dokumentace pro provádění stavby. Nejvyšší přípustná nabídková cena činí 30 915 664 korun.

Read More

Hasiči se školili na odběr vzorků na testy na koronavirus

V úterý budou odebírat vzorky v Domově Alzheimer v Mostě. Profesionální hasiči Ústeckého kraje budou v úterý 27.10. 2020 provádět odběry na testy na koronavirus v Domově Alzheimer Most.

Read More

Dopravní nehoda kamionu na dálnici D8 u Brozan

Z převráceného kamionu se vysypalo obilí a zablokovalo dálnici ve směru do Německa.

Read More

Dopravní nehoda osobního auta u obce Hlinná

8. 10. 2020 Dvě hasičské jednotky zasahovaly u dopravní nehody osobního auta u obce Hlinná, okres Litoměřice.

Read More