Elektromobilita

Nové Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 4×4 – velký rozměrem i výkonem, ale mrštný jako lev

Do naší redakce jsme po delší době dostali k testování vůz japonského výrobce Mitsubishi typ Eclipse Cross PHEV 4×4.  Tento výrobce automobilů má trochu jinou filosofii elektromobility a proto jsme byli zvědavi, jakým způsobem postoupil vývoj ve vozech této kategorie SUV u zmíněného výrobce. 

Read More

Řidiči mohou využít již 25 rychlodobíjecích stanic v síti PREpoint u čerpacích stanic EuroOil

Společnost Pražská energetika systematicky rozvíjí svou síť veřejných dobíjecích stanic PREpoint nejen v Praze, ale na celém území České republiky. Síť čerpacích stanic EuroOil je u nás největším národním provozovatelem čerpacích stanic.

Read More

Mobilize Limo: nový 100% elektrický sedan na objednání pro řidiče taxi služby

100 % elektrický sedan vhodný pro trh individuální veřejné dopravy osob (T3P), hlavně pro taxi a osobní vozidla pro přepravu osob s řidičem. Bude se prodávat se ve formě flexibilních paušálů, které budou zahrnovat vozidlo a služby pro profesionální řidiče, od druhého pololetí roku 2022. Prezentace jakožto světová premiéra na salónu IAA Mobility 2021 v […]

Read More

Využijte skútry BeRider na stanicích PREpoint!

PREmobilita spojila síly se ŠKODA AUTO DigiLab a mezi 7. zářím a 3. říjnem nabízí u pěti pražských dobíjecích stanic zdarma zapůjčení skútrů BeRider. Díky tomu tak ani během dobíjení nepřijdete o možnost rychlého a pohodlného pohybu po městě. Připojíte auto k dobíjecí stanici a v aplikaci BeRider si odemknete skútr, který vás během dobíjení zaveze na blízká i vzdálená místa a pak zase zpět k vašemu autu.

Read More

Volkswagen zavádí bezdrátové aktualizace OTA pro všechny modely ID.

Volkswagen pokračuje v procesu transformace na softwarově orientovaného poskytovatele mobility Nyní jsou již k dispozici bezplatné aktualizace pro modely ID.31, ID.42 a ID.4 GTX3 První aktualizace přinese zákazníkům benefity v podobě optimalizovaného rozpoznávání okolí, intuitivnějšího ovládání informačního a zábavního systému a dalších nových funkcí Předseda představenstva značky Volkswagen Brandstätter: „Naše aktualizace ‚Over-the-Air‘ jsou klíčovým milníkem […]

Read More

Elektromobilita – vzpomínky na minulost přecházejí do budoucnosti

Dne 9. září oslavíme  Světový den elektromobilů a svět si tak připomíná provoz automobilů na baterie jako úplnou novinku a něco co nás dnes oslovuje. Ale elektromobil je s námi již mnoho let. Proto se zde chceme zamyslet nad elektromobilitou.

Read More

Výhled do světa elektromobility: Světová premiéra studie ID. LIFE

Volkswagen představuje na mezinárodním autosalonu IAA MOBILITY 2021 v Mnichově studii kompaktního crossoveru LIFE1 ztělesňuje trvalou udržitelnost, digitální technologie, nadčasový design a inovativní uspořádání interiéru Studie důsledně zohledňuje požadavky uživatelů a je výhledem na městskou mobilitu budoucnosti Volkswagen urychluje strategií ACCELERATE elektrickou ofenzivu: Rodina ID. bude od roku 2025 rozšířena o model v segmentu malých […]

Read More

Světová premiéra: Nový Megane E-Tech 100% elektrický

Renault a elektřina, to je příběh revoluce, jež předběhla konkurenci. Více než 10 let zkušenosti a nesrovnatelného know-how, potvrzeného více než 10 miliardami „e-kilometrů“ najetých 400 000 prodanými vozy. Renault Group, průkopník elektromobility je dnes lídr tohoto trhu v Evropě. Tento příběh je stále na samém začátku.

Read More

Volkswagen spouští novou informační platformu zaměřenou na budoucnost mobility

Nové mezinárodní webové stránky nabízejí reportáže, rozhovory a podrobné technické informace o budoucnosti mobility Spuštění u příležitosti autosalonu IAA MOBILITY v Mnichově včetně živých přenosů a podcastů Rychlejší a intuitivnější přístup k informacím na všech zařízeních Shaping Mobility Hub: www.shaping-mobility.volkswagen.com

Read More

Volkswagen živě a interaktivně na IAA MOBILITY 2021

Volkswagen ukáže od 6. září 2021 highlighty autosalonu IAA MOBILITY 2021 také digitálně. Živé přenosy zahájí světová premiéra studie z rodiny ID.

Read More
YouTube
Share