Formule 1 – 2024

Předsezonní testy v Bahrainu : Tým Scuderia Ferrari

Třídenní testování před Velkou cenou Bahrajnu, úvodním podnikem mistrovství světa Formule 1 2024, skončilo v pátek pod umělým osvětlením na Bahrain International Circuit. Čísla týmu Scuderia Ferrari za tři dny jsou 423 kol, což představuje 2 257 kilometrů a to odpovídá více než sedmi Velkým cenám, 149 kol (806,4 km) ode dneška.

Read More

Výstava Formule 1® ve Vídni připomíná narozeniny Nikiho Laudy kampaní 1+1

Zítra, 22. února 2024, by se Niki Lauda dožil 75 let. V novém roce si zároveň připomínáme 50. výročí jeho vstupu do Ferrari a 40 let od posledního titulu mistra světa pro Rakousko. Výstava Formule 1 ve vídeňském METAStadtu je od února místem setkání všech fanoušků a příznivců motoristického sportu, kde jsou k vidění také exponáty trojnásobného mistra světa Formule 1® včetně jeho závodní helmy. Včera výstavu navštívil i syn Nikiho Laudy Mathias a byl nadšený.

Read More

Od pit stopů k lidem: Businessolver uzavírá spolupráci s Alpine Motorsport

Společnost Alpine Motorsports dnes oznámila víceleté partnerství se společností BUSINESSOLVER® , předním  poskytovatelem technologií pro zaměstnanecké benefity a lidské zdroje (HR). Obě organizace, které spojují sdílené hodnoty inovací zaměřených na lidi, vstupují na nové území jako partnerství v sektoru benefitních technologií.

Read More

ORACLE RED BULL RACING  zahajuje 20. sezónu ve Formuli 1

Tým Oracle Red Bull Racing dnes zahájil svou 20. sezónu ve Formuli 1 s globálně živě přenášenou show, která odstartovala novou kampaň týmu „Forever Rebl“, oslavující dvě dekády kultury Red Bullu ve sportu.

Read More

Formule na Nova Sport: Reportéři na místě, novinky ve studiu, Staněk v akci – nová sezona královny motorsportu se blíží

 Skupina Nova představila novinky spojené s vysíláním královny motorsportu pro nadcházející rok. Formule 1 se po deseti letech vrací na obrazovky Skupiny Nova. Od letošní sezóny se fanoušci královny motorsportu mají na co těšit: všechny tréninky, kvalifikace a závody se objeví na stanici Nova Sport 5.

Read More

F1: Představení Mercedes-AMG F1 W15 E PERFORMANCE

Mercedes-AMG F1 W15 E PERFORMANCE staví na poznatcích z předchozích dvou sezón. Toto Wolff: „Víme, že musíme vylézt na horu, abychom mohli bojovat úplně vpředu. Mimosezóna proběhla dobře a celý tým je neuvěřitelně soustředěný a odhodlaný.“ James Allison: „Design každého vozu je iterativní proces. Tvrdě jsme pracovali na tom, abychom se zlepšili v oblastech slabých […]

Read More