Top news

Peugeot

S Peugeotem 508 SW GT HYBRID 225 e-EAT8 dojedeme levně až na druhý konec naší země

Naše redakce dostala k testování hybridní automobil Peugeot 508 SW GT HYBRID 225 e-EAT8 . Při našem testu jsme chtěli vyvrátit pověst o vysoké spotřebě u těchto hybridních vozů. Proto našim cílem bylo ve vozidle při výjezdu mít vždy plně nabitou baterii. 

Read More

Nový Peugeot e-Rifter : READY FOR FULL ELECTRIC

Značka Peugeot pokračuje v ofenzívě elektrifikace své řady osobních vozů. Peugeot e-Rifter je po modelech e-208, e-2008 a e-Traveller dalším zástupcem osobní modelové řady se 100 % elektrickým pohonem.

Read More

Sedm pilotů, jeden tým – Peugeot Sport

Návrat značky Peugeot do vytrvalostních závodů získává konkrétní rysy. Poté, co divize Peugeot Sport zveřejnila první náčrty svého speciálu Le Mans Hypercar (LMH) a technické vlastnosti jeho hnacího ústrojí, dosáhla nyní třetího milníku a oficiálně oznamuje seznam sedmi pilotů, kteří budou hájit barvy značky Peugeot na světovém šampionátu FIA World Endurance Championship (FIA WEC) a v závodě 24 hodin Le Mans.

Read More

Linda Jackson generální ředitelkou značky Peugeot

Linda Jackson byla s účinností od 20. ledna 2021 jmenovaná generální ředitelkou značky Peugeot.

Read More

Obchodní výsledky Peugeot 2020: nezapomenutelný rok

Značka Peugeot v uplynulém roce potvrdila svou vynikající dynamiku:

Read More

PeugeotElektromobilita.cz průvodce světem elektromobilů

Elektrické a plug-in hybridní vozy si v rámci modelové řady Peugeot budují stále významnější pozici. Jen v uplynulém roce značka uvedla na český trh osm modelů poháněných elektromotorem. Rychlý rozvoj elektromobility s sebou přináší mnoho aspektů, které jsou pro klienty zcela nové. Pro snadnější orientaci v této oblasti značka Peugeot spustila v Česku internetovou platformu […]

Read More

Peugeot v ČR v roce 2020 postoupil do první čtveřice nejprodávanějších značek

nejvyšší umístění v žebříčku automobilek od roku 2004 nejprodávanější značka lehkých užitkových vozů jeden z nejlepších podílů na trhu v historii

Read More

Peugeot 106 Premium a nový Peugeot e-208 GT: luxus malých vozů

Proč by měl luxus být výhradní doménou nejvyšších segmentů a vozů se silnými motory? Před pětadvaceti lety představila značka Peugeot model 106 Premium, v té době nejmenší vůz své řady, ale s vybavením na úrovni prémiového hatchbacku, které se nevyskytovalo ani u modelů vyšších segmentů.

Read More

Peugeot e-208 GT příjemný a spolehlivý společník na cestách

Naše redakce měla možnost testovat již třetí vůz od francouzského výrobce Peugeot. Na rozdíl od předchozího modelu Peugeot 2008  byl Peugeot e-208 GT plně elektrický. Francouzská automobilka se rozhodla u tohoto typu jít cestou elektromobility do stejného typu jako klasický benzínový či dieselový motor.

Read More

Úspěšný start pro Peugeot 208 Rally 4

Rostoucí počet objednávek, neúnavné tempo dodávek, prvotřídní sportovní výsledky a nadšení jezdci. Je zřejmé, že speciál Peugeot 208 Rally 4 ve svém křtu ohněm v roce 2020 uspěl.Peugeot 208 Rally 4 má za sebou úspěšný start: nový vlajkový model stáje Peugeot Sport, který již registruje 145 objednávek, vzbuzuje nadšení a již nyní šlape na paty […]

Read More
YouTube
Share
%d bloggers like this: