Peugeot

Loňskou sezónu ecoRally zakončilo slavnostní vyhlášení v Autoklubu, Peugeot byl oceněn ve dvou kategoriích

21. února 2024 se v budově Autoklubu v Praze odehrálo slavnostní vyhlášení šampionátu PHOENIX CONTACT Česká Trophy v ecoRally 2023. Značka Peugeot převzala ocenění za druhé místo v Poháru značek, v nejvýše hodnocené kategorii, Rallye pravidelnosti, pak Kryštof a Nikola Hájkovi s vozem Peugeot e-208 obsadili bronzovou příčku.

Read More

Návrat akčních cen i oblíbených verzí: Peugeot v ČR chystá prodejní ofenzívu

Značka Peugeot v České republice uvádí výhodné akční ceny a současně vrací na trh oblíbený model Peugeot Rifter s homologací M1 a s dieselovým motorem, a to jak ve standardní, tak i v prodloužené verzi LONG. Těmito kroky značka hodlá dát svým prodejům nový impuls. 

Read More

E-LION DAY 2024: Peugeot oznamuje 8letou záruku „Peugeot Allure Care“ k novému modelu e-3008, ChatGPT

Peugeot se pustil do radikální transformace, aby se do roku 2025 stal vedoucí značkou na evropském trhu s elektromobily. Peugeot má nejširší nabídku elektromobilů ze všech evropských mainstreamových výrobců a k přechodu na bezemisní mobilitu chce motivovat i své zákazníky. Proto usiluje o to, aby tato mobilita byla pro uživatele dostupná, jednoduchá a bezstarostná. 

Read More

Tým Peugeot TotalEnergies přestavuje své piloty pro nadcházející sezónu

Do vozu Peugeot 9×8 č. 93 usednou Mikkel Jensen, Nico Müller a Jean-Eric Vergne Paul Di Resta, Loïc Duval a Stoffel Vandoorne se podělí o řízení vozu č. 94 Úvodní kolo letošní sezóny WEC se uskuteční v Kataru, prolog je naplánován na 24.–25. února 2024, závod pak o týden později

Read More

Nový Peugeot 3008 ve finále Car Of The Year 2024

Dne 27. listopadu 2023 zvolila porota Car of the Year (Evropské auto roku) složená z 59 členů zastupujících 22 evropských zemí sedm finalistů, mezi nimi i nový Peugeot 3008. O titul se ucházelo celkem 28 modelů. Vůz značky Peugeot byl vybrán mezi finalisty této prestižní ankety posedmé za posledních deset let.

Read More

Peugeot 408 získal titul Flotilové auto roku 2023

Dynamický fastback Peugeot 408 byl 21. listopadu vyhlášen Flotilovým autem roku 2023 v České republice. Cenu převzal Roman Kraus, vedoucí fleetového prodeje značky Peugeot.  I v uplynulých letech se vozy Peugeot v této anketě pravidelně umisťovaly na stupních vítězů, a to v rámci jednotlivých kategorií, nejvyšší ocenění však značka v letošním roce získala poprvé v […]

Read More

Předpremiéra modelu NOVÝ PEUGEOT 3008 se vzácným hostem, konceptem Inception

14. listopadu proběhla v pražských Letňanech předpremiéra modelu NOVÝ PEUGEOT 3008. Zatím se s touto novinkou seznámilo jen několik málo vyvolených, na jaře příštího roku však nový Peugeot 3008 dorazí do Česka se vším všudy – s českými cenami, velkým počtem uváděcích vozů, testovacími auty… atd.

Read More

S automobilem Peugeot 408 GT HYBRID 225 e-EAT8 je cesta do vzdálených cílů pohodlná a bezpečná

V současné době probíhají ve společnosti diskuse ohledně postupného přechodu na elektromobilitu. Jedním z velkých argumentů proti je krátká dojezdová vzdálenost a u hybridních vozidel vyšší spotřeba díky vyšší váze vozu. My jsme proto se rozhodli otestovat právě hybridní vůz, a to specielně model Peugeot 408 GT HYBRID 225 e-EAT8 při cestě k Jaderskému moři.  

Read More

Posádka Štefan- Vichtora vyhrála sedmý ročník Peugeot Rally Cupu

V pořadí sedmý ročník seriálu Peugeot Rally Cup opanovala posádka David Štefan – Ondřej Vichtora s vozem Peugeot 208 Rally4. Posledním letošním závodem byl 44. ročník Invelt Rally Pačejov, ale definitivní tečku za sezónou udělala až ve Vsetíně posádka Brož – Mazal. Známý český moderátor a sportovní redaktor Radek Mazal usedl na místo spolujezdce a […]

Read More

Značku Peugeot bude na Eco Rally Praha reprezentovat různorodá sestava: umělci, partneři i favorité

Na předposlední soutěži letošního ročníku Phoenix Contact Česká Trophy v ecoRally se očekává silná účast. Eco Rally Praha se totiž koná souběžně s veletrhem čisté mobility e-Salon, který na výstaviště PVA EXPO, odkud závod startuje, zřejmě přitáhne mnoho příznivců elektromobility. Za značku Peugeot bude v Eco Rally Praha bojovat velmi různorodá sestava posádek. Velký zájem […]

Read More