AZERBAIJAN

Velká cena Ázerbajdžánu – nedělní závod – tým BWT Alpine F1

BWT Alpine F1 Team dokončil dnešní Velkou cenu Ázerbájdžánu s Pierrem Gaslym čtrnáctým a Estebanem Oconem patnáctým o víkendu plném frustrace a zklamání pro tým.

Read More

Velká cena Ázerbajdžánu – nedělní závod tým Oracle Red Bull Racing

Sergio Pérez dojel do cíle v Baku na pozici 1: 2 pro Oracle Red Bull Racing  a snižuje mezeru na titul. Max Verstappen dojel na Velké ceně Ázerbájdžánu druhý.

Read More

Velká cena Ázerbajdžánu – nedělní závod – tým Scuderia Ferrari

Scuderia Ferrari opouští Baku, když si zajistila své první umístění na stupních vítězů v sezóně díky třetímu místu Charlese Leclerca. Tým také získal svůj dosavadní nejlepší součet bodů v roce, a to díky desítce, kterou nasbíral pátý Carlos Sainz. Pódium je pro Leclerca a vlastně i pro celý tým povzbuzením morálky a odměnou za veškerou […]

Read More

Formule 1 – AZERBAIJAN GRAND PRIX 28.-30.4.2023

Po delší pauze s vrací závody formule 1 a to Grand Prix AZERBAIJAN 2023 a to se změnou v kvalifikaci a Sprint závodu .

Read More

Formule 1 : GP Azerbaijan – sobotní sprint – tým BWT Alpine F1

BWT ALPINE F1 TEAM skončil s Pierrem Gaslym na třináctém místě a Esteban Oconem na osmnáctém místě v sobotním sprintovém závodě na Grand Prix Ázerbájdžánu, když Formule 1 hostila svůj vůbec první sprint rozstřel.

Read More

2023 AZERBAIJAN GRAND PRIX  – sobotní sprint – tým Scuderia AlphaTauri

NYCK DE VRIES (AT04-03, CAR 21) SPRINT-SHOTOUT – NEJLEPŠÍ KOLO: (SQ1) 1:48,180, POS. 20 ZÁVOD SPRINT – POS. 14

Read More

Formule 1 : Velká cena Ázerbájdžánu – tým Scuderia Ferrari  ve sprintu v Baku

V prvním sprintu sezóny skončila Scuderia Ferrari druhá díky Charlesi Leclercovi a Carlos Sainz dojel na pátém místě. Závod, který byl v úvodním kole přerušen výjezdem Safety Caru po nehodě Yukiho Tsunody, byl těsný až do samého konce 17. kola. Charles Leclerc vedl až do 8. kola, než se před něho dostal Sergio Perez. Charles […]

Read More