Divadlo

Světová operní hvězda Eva Urbanová si zahraje v premiéře Tróji.

RockOpera Praha zahájí letošní podzimní sezónu 1. září premiérou nové rockové opery Milana Steigerwalda a Pavly Forest Trója.

Read More

Svatojánský večer na zahradě Trmalovy vily

Kotěrovo centrum architektury ve spolupráci s Klubem K2 a Folklorním souborem Šáteček Vás srdečně zvou na Svatojánský večer na zahradě Trmalovy vily, který se koná v úterý 23. 6. 2020 od 17:00.

Read More

Soubor Losers Cirque Company v září otevře v Braníku vlastní scénu – Divadlo BRAVO! a chystá dvě premiéry

Přední novocirkusový soubor Losers Cirque Company má napilno, na podzim otevírá vlastní divadlo a připravuje dvě premiéry. Novým domovem pro soubor bude branické Divadlo BRAVO!, se kterým má velké plány. Pod taktovkou renomovaného architektonického ateliéru A69 vracejí bývalému Branickému divadlu jeho někdejší lesk a slávu. V současné situaci, kdy Losers nemohli vystupovat, oblékli montérky a […]

Read More

Hvězdy DRBu vydraží lapače snů během představení VINETŮŮŮ! pro Nadační fond Pečovatel

Vlastnoručně vyrobené lapače snů od herců i vedení Divadla Radka Brzobohatého budou 19. září během představení rodinné komedie VINETŮŮŮ! vydraženy ve prospěch Nadačního fondu Pečovatel, se kterým divadlo dlouhodobě spolupracuje. Projekt divadlo společně s plány na letošní léto a podzim představilo 22. června v pražské Papilonii.

Read More

Léto na Kačině bude plné pohádek, divadelních představení a speciálních prohlídek zámku

V době prázdnin připravili návštěvníkům Národního zemědělského muzea Kačina zajímavé jednorázové akce i pravidelně se opakující programy. Léto jim tak zpestří  divadelní cyklus pohádek pro děti, sobotní představení pro dospělé, noční a oživené prohlídky zámeckých interiérů. Zámek bude plný příběhů o tom, jak se žilo v zámeckých komnatách a hospodařilo v podzámčí, o tisících vzácných […]

Read More

Divadelní seskupení 321jedem! a Marek Zelinka improvizovali v Malostranské besedě

Po dlouhé odmlce se pražská kultura pomalu vrací do normálu. Divadelní seskupení 321jedem! potěšilo minulý týden své příznivce v Malostranské besedě v Praze.

Read More

Novinka v repertoáru Divadla PALACE: NEPERTE SE, PROSÍM VÁS

Tři sourozenci se sešli v advokátní kanceláři, aby si vyslechli otcovu poslední vůli. Hvězda dětských show o bezpečnosti silničního provozu, ztahaná pracující matka samoživitelka a poněkud přestárlý, věčně zadlužený, leč stále vysmátý hipík.

Read More

Vrátit kulturu a radost do ulic. Dvanáctý ročník festivalu pouličního divadla Za dveřmi se uskuteční již v první půlce července.

Dvanáctý ročník Pražského festivalu pouličního divadla Za dveřmi se uskuteční a nabídne celou řadu novinek: více festivalových dní, nové místo i ryze český divadelní program doplněný o koncerty a workshopy pro děti. Chybět nebude ani průvodové představení se světelnými obřími loutkami, které se odehraje ve večerním srdci Prahy. Od středy 8. července do čtvrtka 16. července […]

Read More

Hrabalovy Postřižiny ožijí přímo v pivovaru

Inscenace kultovního příběhu Postřižiny v podání Moravského divadla Olomouc proběhne v pátek 26. června 2020 v dokonalých kulisách hanušovického Pivovaru Holba. Diváci tak budou mít jedinečnou příležitost prožít tuto úsměvnou a pohodovou komedii ve zcela autentickém prostředí.

Read More

Mami, už tam budem?

Převeze maminka děti svými pohádkami o patníku, stěračích a volantu, aby vydrželi cestu až do cíle?

Read More