Dacia

Extreme: verze, která vyhovuje dobrodružným potřebám zákazníků značky Dacia

Pro všechny milovníky dobrodružství a outdoorového designu Pro ještě více zábavy na cestách s novým motorem modelu Spring ELECTRIC 65 Pro lepší manévrování v terénu díky systému Extended Grip, který přináší verze Extreme pro modely Sandero Stepway a Jogger Extreme Pro překonání těch nejnáročnějších cest s modelem Duster 4×4 Spát kdekoli na cestách s paketem […]

Read More

Cesta kolem Mont Blancu bez emisí za méně než 20 hodin s vozem Dacia

… tohoto ohromujícího výkonu dosáhli Španěl Kilian Jornet a Francouz Mathieu Blanchard, kteří během této akce uběhli 171 km s celkovým převýšením 10 042 metrů. Závodu kolem Mont-Blancu se zúčastnilo téměř 2 500 trailových běžců, přičemž oficiálním partnerem byla značka Dacia.

Read More

Závod UTMB Mont-Blanc, s trasou dlouhou 171 km a převýšením 0 042 m, je ultimátní zkouškou

Společnost Dacia a organizátoři světové série UTMB® podepsali několikaleté partnerství s cílem pomoci lidem, aby se sblížili s přírodou, spojili se sami se sebou a našli radost v jednoduchosti. Z 25 trailových běžeckých závodů UTMB® World Series, které jsou v roce 2022 naplánovány po celém světě, je nejprestižnější Ultra-Trail du Mont-Blanc – jeden z nejnáročnějších […]

Read More

Nová Dacia Spring – dostupný elektrický automobil

Po delší době jsme do naší redakce dostali plně elektrický vůz. Jednalo se o Dacii Spring, která v současné době spadá pod koncern Renault. Je to malý, městský plně elektrický vůz.

Read More

Ekologicky odpovědný přístup k designu pro obchodní síť Dacia

Flexibilní, funkční a ekologicky orientované obchodní zastoupení Cesta zákazníka, která je v souladu se strategií značky Klíčové milníky v přeměně značky Dacia

Read More

Nová identita značky Dacia. Kapitola 3: vozidla

Po kompletní obměně komunikačních materiálů (polovina roku 2021) a poté prvních showroomů našich prodejních zastoupení, která byla započata na začátku roku 2022, je nyní na vozidlech, aby přijala novou identitu značky. Kromě prosté změny designu, nová identita ztělesňuje závazky do budoucna a staví na pevně zakotvených hodnotách, které stojí za úspěchem značky Dacia.

Read More

Nová Dacia Duster 4×4 dojede do hor i na hrady !

Do naší redakce jsme dostali k testování zahraniční automobil nejčastěji se vyskytující na našich silnicích Dacia Duster. Na rozdíl od námi testovaného předchozího typu byl tento model s pohonem všech čtyř kol. Jednalo se o vylepšenou verzi. 

Read More

10 milionů modelů Dacia

Ve středu 20. dubna pózuje Duster Extreme barvy šedá Urban na památeční a velmi symbolické fotografii v rumunském závodě Mioveni. Tento konkrétní vůz sjel z montážní linky a je desetimiliontým vozem Dacia, vyrobeným od založení značky.

Read More

Odstartoval 1. ročník Dacia Tour po českých městech

Na každé zastávce Dacia Tour si budou moc návštěvníci vyzkoušet aktuální modelovou řadu Dacia. K dispozici bude kompletně obměněná paleta modelů s dvoupalivovým pohonem na benzín a LPG, první čistě elektrický model značky, ale také klasické spalovací motory. Společnost jim bude dělat tým zkušených lektorů, kteří zájemcům o testovací jízdu vše ochotně vysvětlí.

Read More

Dacia Duster vyráží za dalším dobrodružstvím: Rallye Aïcha des Gazelles Maroko

Dacia se spojila se třemi posádkami a doufá, že na Rallye Aïcha des Gazelles v Maroku získá své páté vítězství v kategorii Crossover v řadě.

Read More