Dacia

Dacia Jogger: otevření objednávek

Nová Dacia Jogger je rodinný a všestranný vůz, který v sobě spojuje to nejlepší z obou světů: prostornost minivanu, objem zavazadlového prostoru verzí kombi a vlastnosti SUV.

Read More

Dacia Duster se v Čechách neztratí na silnici má hodně kolegů společně na trati

V minulém týdnu jsme dostali k testu klasický benzínový automobil Dacia Duster s pohonem přední nápravy s automatickou převodovkou. Jedná se o automobil kategorie SUV střední velikosti. Námi testovaný automobil měl ve výbavě i vyhřívaná sedadla.

Read More

Nová Dacia Spring – elektrická revoluce vyhrazená exkluzivně pro všechny

Pár hodin do začátku jara! A spolu s ním se blíží i nová Dacia Spring! Dacia slaví jaro v ulicích a razantně a se vší pompou ohlašuje příchod Dacie Spring ztělesňující elektrickou revoluci dostupnou všem. Elektromobilita je konečně zpřístupněna i široké veřejnosti, a to s tímto elektromobilem za nejdostupnější cenu na evropském trhu, který „je […]

Read More

Nová Dacia Spring: elektromobil za nejdostupnější cenu na trhu ve Francii

Nová Dacia Spring zpřístupňuje elektromobilitu pro všechny a pro všechna užití. Spring, který je městským vozidlem se vzhledem SUV, je 100 % na elektrický pohon. Nová Dacia Spring disponuje štědrým vnitřním prostorem pro 4 dospělé a má dojezd automobilu v řádu 230 km WLTP (305 km WLTP City). Z důvodu uspokojení veškerých potřeb nových městských […]

Read More

Nová Dacia Sandero a Sandero Stepway uvedeny na český trh

V těchto dnech jsou uvedeny na český trh nové modely značky Dacia, Nové Sandero a Sandero Stepway.

Read More

Nová Dacia Spring Electric – elektrická revoluce

Dacia svými dostupnými modely způsobila automobilový převrat. Logan v r. 2004 široce zpřístupnil koupi nového vozu, Duster radikálně změnil segment SUV, Sandero se stalo  lídrem prodejů soukromým klientům v Evropě, a s aktuálně představenou třetí generací určuje novou podobu dostupného a moderního automobilu.

Read More
YouTube
Share