Zlínský kraj

Zaklíněnou řidičku museli hasiči z vraku vyprostit.

Krátce po šesté hodině ranní vyjížděly dvě jednotky profesionálních hasičů z Luhačovic a Zlína k hlášené dopravní nehodě osobního automobilu u obce Velký Ořechov na Zlínsku.

Read More

Náraz vozidel nepřežila řidička Fabie

Na dlouhé hodiny uzavřela tragická nehoda na Kroměřížsku silnici mezi obcemi Jarohněvice a Šelešovice. Ke střetu kamionu a osobního vozidla Škoda Fabia došlo krátce po třetí hodině odpolední.(13.05.2021)

Read More

Otevírají se turistická informační centra a turistické cíle – Východní Morava

Rozvolnění protiepidemiologických opatření je dobrou zprávou pro návštěvníky turistických cílů. Od pondělí 10. května mohou přivítat své zákazníky turistická informační centra, lidé mohou zamířit do muzeí, galerií, do hradů a zámků, i když stále ještě s částečně omezujícími opatřeními.

Read More

Největší coworking v České republice opět rozšiřuje svou působnost Ve Zlíně vzniká projekt Silo II powered by Impact Hub

Přímo v srdci Zlína, na adrese třída Tomáše Bati, vzniká na více než 5000 m2 sedmipatrové coworkingové a eventové zázemí s kavárnou pro byznys nomády, podnikatele, ale i menší či velké firmy. Projekt s názvem “Silo II powered by Impact Hub” vzniká ve spolupráci s inovačním centrem NWT, které zde hraje roli investora, a největšího a nejstaršího coworkingového centra v České republice s více než desetiletou tradicí Impact Hub. Ten má za cíl přenést do Zlína své zkušenosti, podnikatelskou komunitu, úspěšné akcelerační programy, napojení na další města a pozitivní společenský i environmentální dopad.

Read More

Nemocnice ve Valašském Meziříčí pomůže svým pacientům při sčítání lidu. Dva pracovníky nechala vyškolit na sčítací komisaře

O posledním březnovém víkendu startuje v České republice sčítání lidu a aktivně se do něho zapojí také Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí. Dva zaměstnanci se stali sčítacími komisaři, aby pomohli splnit zákonem danou povinnost hospitalizovaným spoluobčanům.

Read More

Havárie domíchávače do řeky Olšavy se obešla bez zranění.

Hned několik jednotek profesionálních hasičů zasahovalo od 13:52 hodin v Uherském Brodě u dopravní nehody domíchávače, který se převrátil do řeky Olšavy. K události byly vyslány jednotky profesionálních hasičů ze stanic Uherský Brod, Uherské Hradiště, Zlín a Otrokovice. Na místo se dostavil také velící důstojník směny.

Read More

Požár osobního automobilu ve Zlíně. Zaparkované automobily zpomalily příjezd hasičů.

Požár osobního automobilu byl hasičům ohlášen v 9:34 hodin. Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů z požární stanice Zlín a jednotce dobrovolných hasičů Statutárního města Zlín-Prštné.

Read More

Skialpové trasy na Východní Moravě

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy reaguje na aktuální situaci, kdy je žádoucí upevňovat si zdraví v přírodě. Pro milovníky turistiky v zasněženém terénu přinášíme tipy na trasy vhodné pro skialpové lyže.

Read More
YouTube
Share