Formule 1 – 2022

MERCEDES-BENZ GRAND PRIX oznamuje nové partnerství ACCELERATE 25 se SUTTON TRUST

Partnerství je součástí iniciativy Accelerate 25 s cílem vytvořit rozmanitější a inkluzivnější tým Sutton Trust pracuje na zlepšení sociální mobility prostřednictvím vzdělávání a pracovních příležitostí Tým poskytující studentům vzdělávací a pracovní příležitosti zaměřené na inženýrství

Read More

Scuderia AlphaTauri se spojuje s Buzz Group jako oficiální partner

Scuderia AlphaTauri a Buzz Group oznamují ambiciózní víceleté partnerství zaměřené na urychlení iniciativ udržitelného rozvoje a podporu rozvoje mladých pilotů.

Read More

Závod, který jste v Kanadě nečekali

Checo rychle mířil k vítězství, když vyměnil RB18  za Zamboni před Velkou cenou Kanady

Read More

Pierre Gasly zůstane se Scuderia AlphaTauri pro rok 2023

Scuderia AlphaTauri potvrzuje, že Pierre Gasly bude i nadále jezdit za tým v roce 2023. 26letý francouzský pilot je s námi od roku 2017 a tato kontinuita bude velkým přínosem, protože se těší vynikajícímu pracovnímu vztahu se svou skupinou inženýry, a celým týmem. Pierre dokázal zvítězit v závodu, má tři umístění na stupních vítězů a […]

Read More

Velká cena Kanady – nedělní závod – tým BWT Alpine F1

Tým BWT Alpine F1 získal z Grand Prix Kanady nejlepších deset bodů za sezónu, když Esteban Ocon skončil šestý a Fernando Alonso těsně za ním sedmý na okruhu Gilles Villeneuve v Montrealu. Pozávodní penalizace pro Fernanda přidala pět sekund k jeho závodnímu času, což znamenalo, že španělský pilot skončil  na devátém místě.