Nový film „The Drop“ opět láká celosvětovou BMW M komunitu do města M Town.

Úspěšná digitální kampaň točící se kolem virtuálního Eldorada emotivních BMW M momentů představuje unikátní i budoucí modely.

 „Vítejte ve městě M Town“

Novým filmem BMW M GmbH pokračuje v úspěšné kampani zaměřené na virtuální Eldorado globální BMW M komunity. Snímek „The Drop“ opět láká milovníky výkonu a automobilové nadšence do města „M Town“, kde se od roku 2018 vše točí kolem nejsilnějšího písmene na světě a vášně pro mimořádné výkony. Režisér Micky Sülzer, který je autorem dva roky starých ikonických videí o neobyčejném životním stylu ve městě „M Town“, tentokrát představuje široké spektrum současných BMW M modelů, z nichž některé se mohou pochlubit extrémně poutavými barvami karoserie, a to včetně speciálních vozů z vozového parku BMW M Heritage, mezi nimiž figuruje také červené BMW M3 E30.

„M Town je nejúspěšnější digitální kampaní BMW M GmbH zejména proto, že se jí aktivně účastní a formuje ji komunita BMW M z celého světa. Toto nadšení a sounáležitost vytvářejí velmi zvláštní „něco“, co dělá BMW M tak jedinečným. Proto jsme rádi, že můžeme v tomto úspěšném příběhu pokračovat dalším filmem, a zároveň nahlédnout do budoucnosti,“ říká Lothar Schupet, Director Global Sales and Marketing BMW M. 

Město M

„M Town“ slouží od roku 2018 jako platforma sociální a digitální komunikace pro fanoušky BMW M po celém světě. Ti se zaregistrují na internetové stránce bmw-m.com, stanou se občany města „M Town“ a vytvoří si vlastní digitální průkaz BMW M. „M Town“ znamená jedinečné příběhy, originální online videa, řadu kreativních produktů v merchandisingovém obchodě BMW M Town a velké množství akcí po celém světě. Návštěvníci mnichovského BMW Welt získají na speciálně navržené výstavní ploše o rozloze 180 metrů čtverečních velmi realistický pojem o tom, co je „M Town“ zač. 

Jak je nám známo z předchozích online videí, také v novém filmu „The Drop“ hraje hlavní role mnoho automobilů BMW M. Ve snímku se krátce či déle objeví celkem 18 různých vozů z aktuální modelové řady BMW M. Spektrum výjimečně výkonných vozů sahá od BMW M2 CS (kombinovaná spotřeba paliva: 10,4 l/100 km; kombinované emise CO2: 238 g/km) až po BMW M8 Gran Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 10,7 l/100 km; kombinované emise CO2: 244 g/km). Kromě některých utajovaných specialit se představí unikátní vozy, jako je BMW M2 by FUTURA 2000 či BMW M3 Pickup z roku 2011, které přivážejí nabíjecí stanici. Poprvé ve filmu o městě „M Town“ nabízí BMW M GmbH malý pohled do elektrizující budoucnosti a spojuje „Utopii“ s budoucností skutečnou. Rok 2021 se stane svědkem prvního elektrifikovaného modelu od BMW M v podobě výkonné verze vycházející z nového BMW i4 a následovat budou další, včetně těch vysokovýkonných. 

Hlavní protagonista filmu, na němž se podíleli i významní influenceři z automobilové scény, řídí červené BMW M3 E30 z flotily BMW M Heritage. Klasické vozy BMW M GmbH dále zastupují modely M3 GTS, BMW M3 CRT, BMW M4 GTS a BMW řady 1 M Coupé.

Nový film, zcela v souladu s koncepcí této komunity, představuje nejen stěžejní automobily společnosti BMW M GmbH, ale také obyvatele města „M Town“. Za tímto účelem poskytli členové komunity BMW M pro natáčení filmu svá vlastní vozidla. Tyto speciální role byly vylosovány v předchozí online kampani.

 

 

YouTube
Share