Časový pořad – atletika OH 2020 Tokio(2021)

Časový pořad – atletika OH 2020 Tokio

Den 1
 
30.7.2021
Dopolední program výsledek
 
 
 
 
 



 
 
 
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo  
         
9:00
M
100 m
předkolo
 
9:15 M výška Kvalifikace  
9:30 M 3000 metrů Steeplechase rozběhy  
9:45 M disk Kvalifikace A
 
10:25 ŽENY 800 metrů rozběhy  
11:20
M disk Kvalifikace B
 
11:25 M 400 metrů překážky rozběhy Vít Müller 5.místo a postup
q
12:15
ŽENY 800 metrů rozběhy    
Večerní program  
19:00 W 5000 Metres rozběhy  
19:05 W trojskok Kvalifikace  
19:25 W Koule Kvalifikace Markéta Červenková 23.místo
20:00 X 4×400 metrů štafety rozběhy    
20:30 M 10,000 metrů Finale    

 

Den 2
 
31.7.2021
Dopolední program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo  
9:00 ŽENY 400 metrů překážky rozběhy Zuzana Hejnová
9:30 ŽENY disk Kvalifikace – A
 
 
 
 
 
 
9:40 M tyčka Kvalifikace
9:50 M 800 metrů rozběhy
10:45 ŽENY 100 metrů překážky rozběhy
10:55
ŽENY disk Kvalifikace – B
11:35 M 100 metrů Preliminary kolo
Večerní program
 
 




 
 
 
 
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo
19:10 M dálka Kvalifikace
19:15 ŽENY 100 metrů Semi-Finale
19:45 M 100 metrů rozběhy
20:15 M disk Finale
20:50 ŽENY 800 metrů Semi-Finale
21:35 X 4×400 metrů štafety Finale
21:50 ŽENY 100 metrů Finale

 

den 3
1.8.2021
Dopolední program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo   výsledek
9:10 ŽENY kladivo Kvalifikace-A    
9:40 ŽENY 3000 metrů Steeplechase rozběhy    
9:50 ŽENY dálka Kvalifikace    
10:35 ŽENY koule Finale    
10:40
ŽENY kladivo Kvalifikace-B    
10:45 M 400 metrů rozběhy Pavel Maslák  
Večerní program  
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo    
19:10 M výška Finale    
19:15 M 100 metrů Semi-Finale    
19:45 ŽENY 100 metrů překážky Semi-Finale    
20:15 ŽENY trojskok Finale    
20:25 M 800 metrů Semi-Finale    
21:05 M 400 metrů překážky Semi-Finale Vít Müller  
21:50 M 100 metrů Finale    

 

Den 4
2.8.2021
Dopolední program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo  
9:00 M kladivo Kvalifikace  
9:35 ŽENY 1500 metrů rozběhy Diana Mezuliáníková

Kristiina Mäki

Simona Vrzalová

10:20 M dálka Finale  
10:30 ŽENY 200 metrů rozběhy  
10:30
M kladivo Kvalifikace  
11:50 ŽENY 100 metrů překážky Finale  
Večerní program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo  
19:20 ŽENY tyčka Kvalifikace Romana Maláčová
19:25 ŽENY 200 metrů Semi-Finale  
20:00 ŽENY disk Finale  
20:05 M 400 metrů Semi-Finale  
20:35 ŽENY 400 metrů překážky Semi-Finale  
21:15 M 3000 metrů Steeplechase Finale  
21:40 ŽENY 5000 metrů Finale  

 

Den 5
3.8.2021
Dopolední program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo  
9:00 M trojskok Kvalifikace  
9:05 M 1500 metrů rozběhy  
9:20 ŽENY oštěp Kvalifikace Barbora Špotáková

Nikola Ogrodníková

Irena Gillarová

9:45 ŽENY 400 metrů rozběhy Lada Vondrová

Barbora Malíková

10:50 ŽENY dálka Finale  
10:50
ŽENY oštěp Kvalifikace  
11:05 M 200 metrů rozběhy Jan Jirka
12:20 M 400 metrů překážky Finale  
Večerní program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo  
19:10 M 110 metrů překážky rozběhy  
19:15 M koule Kvalifikace-A Tomáš Staněk
19:20 M tyčka Finale  
20:00 M 5000 metrů rozběhy  
20:35 ŽENY kladivo Finale  
20:40
M koule Kvalifikace-B  
20:50 M 200 metrů Semi-Finale  
21:25 ŽENY 800 metrů Finale  
21:50 ŽENY 200 metrů Finale  

 

Den 6
4.8.2021
Dopolední program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo  
9:00 M 100 metrů desetiboj
9:05 M oštěp Kvalifikace Jakub Vadlejch

Vítězslav Veselý

9:35 ŽENY 100 metrů překážky sedmiboj  
9:55 M dálka desetiboj Adam Sebastian Helcelet

Jiří Sýkora

10:35 ŽENY výška sedmiboj  
11:00 M 110 metrů překážky Semi-Finale  
11:30 ŽENY 400 metrů překážky Finale  
11:40 M koule desetiboj
Večerní program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo  
18:30 M výška desetiboj
19:00 ŽENY 1500 metrů Semi-Finale  
19:05 ŽENY koule sedmiboj  
19:30 ŽENY 400 metrů Semi-Finale  
20:00 ŽENY 3000 metrů Steeplechase Finale  
20:15 M kladivo Finale  
20:30 ŽENY 200 metrů sedmiboj  
21:05 M 800 metrů Finale  
21:30 M 400 metrů desetiboj
21:55 M 200 metrů Finale  

 

den 7
5.8.2021
Dopolední program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo  
9:00 M 110 metrů překážky desetiboj
9:10 ŽENY výška Kvalifikace  
9:40 ŽENY dálka sedmiboj  
9:50 M disk desetiboj  
10:00 ŽENY 4×100 metrů štafety rozběhy  
11:00 M trojskok Finale  
11:05 M koule Finale  
11:30 M 4×100 metrů štafety rozběhy
11:55 M 110 metrů překážky Finale  
12:30 ŽENY oštěp sedmiboj  
12:45 M tyčka desetiboj
Večerní program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo  
16:30 M 20 Kilometrů chůze Finale  
19:15 M oštěp desetiboj
19:20 ŽENY tyčka Finale  
19:25 ŽENY 4×400 metrů štafety rozběhy  
20:00 M 1500 metrů Semi-Finale  
21:00 M 400 metrů Finale  
21:20 ŽENY 800 metrů sedmiboj  
21:40 M 1500 metrů desetiboj

 

den 8
6.8.2021
Dopolední program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo  
5:30 M 50 Kilometrůchůze Finale Lukáš Gdula

Vít Hlaváč

Večerní program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo  
16:30 ŽENY 20 Kilometrů chůze Finale Anežka Drahotová

Tereza Ďurdiaková

20:25 M 4×400 metrů štafety rozběhy  
20:50 ŽENY oštěp Finale  
21:00 M 5000 metrů Finale  
21:35 ŽENY 400 metrů Finale  
21:50 ŽENY 1500 metrů Finale  
22:30 ŽENY 4×100 metrů štafety Finale  
22:50 M 4×100 metrů štafety Finale  

 

den 9
 
7.8.2021
Dopolední program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo  
7:00 ŽENY Marathon Finale Marcela Joglová

Eva Vrabcová Nývltová

Tereza Hrochová

Večerní program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo  
19:35 ŽENY výška Finale  
19:45 ŽENY 10,000 metrů Finale  
20:00 M oštěp Finale  
20:40 M 1500 metrů Finale  
21:30 ŽENY 4×400 metrů štafety Finale  
21:50 M 4×400 metrů štafety Finale  

 

den 10
8.8.2021
Dopolední program
Čas Japonsko kategorie disciplina kolo
7:00 M Marathon Finale

zdroj : world athletics

 

ZMĚNY VYHRAZENY

 

YouTube
Share