Komerční články

Pozor na krádež citlivých dat, chraňte svůj tablet dodržováním jednoduchých zásad

Používání notebooku a počítače si obvykle automaticky spojujeme také s instalací antivirového programu. U smartphonů a tabletů na tento krok ale často zapomínáme, přitom tato zařízení používáme podobně jako klasický počítač. Jak ochránit data na vašem tabletu? Stačí dodržovat několik jednoduchých bezpečnostních zásad.

Read More

Fit po celé léto – soutěž o tyčinky Fit

Prázdniny  pomalu končí . Než děti v září opět usednou do školních lavic a dospělí se znovu naplno ponoří do pracovních aktivit, je čas si léto ještě pořádně užít!

Read More

MIHA BODYTEC vás vráti do kondice

Co zažijete za 20 minut – dostane speciální sportovní oblečení (tričko a šortky), které zadržuje vodu, aby se impulz z elektrod dostal vodivým prostředím do těla. Přes toto oblečení se nasadí vesta s 5 páry elektrod (bedra, lopatky, velký zádový sval, svaly břicha a hrudník), pásky s elektrodami na ruce, nohy a pás na hýždě.

Read More

Kosmetika bez obalu v prodejnách Manufaktura

Manufaktura reaguje na aktuální trend minimalizace obalů a poptávku zákazníků po bezobalovém řešení, a proto na přelomu tohoto roku zavedla ve všech prodejnách v České i Slovenské republice možnost část sortimentu nakupovat bez obalu.

Read More

První jarní dny ve znamení ovoce – ZAHRAJTE SI O SOUTĚŽNÍ BALÍČKY S TYČINKAMI FIT

Zima v letošním roce již dokralovala a střídají jí první jarní dny. Je konec zimnímu lenošení, slunečné počasí nás láká k novým dobrodružstvím. Ať už se vydáte na výlet nebo se budete věnovat oblíbeným sportovním aktivitám, nikdy nezapomínejte na zdravou svačinku. Pokud vám záleží na kvalitním složení, výtečné chuti a zároveň hledáte dobrý zdroj postupně […]

Read More

Salming představuje největší kolekci playlistů pro běžce v České republice – SPOTIWEAR!

Více než 60 % běžců v České republice během tréninku poslouchá hudbu. Ta je motivuje, díky ní ze sebe dokáží vydat i poslední zbytky sil. Salming, švédská sportovní značka, která se v posledních letech významně zaměřuje právě na běžecký sektor se rozhodla tyto dvě věci propojit. A tak vznikl projekt SPOTIWEAR – největší kolekce běžeckých […]

Read More

Údolí řeky Mosely

Quis color ille vadis, seras cum propulit umbras Hesperus et viridi perfundit monte Mosellam! Tota natant crispis juga motibus et tremis absens Pampinus et vitreis vindemia turget in undis.

Read More