Komerční články

Mladý podnikatel navazuje na Baťovu tradici. Jeho ručně vyráběné boty nosí tisíce Čechů

Nápad na výrobu bot se Václavu Staňkovi zrodil v hlavě již v 17 letech. Dnes už se mu podařilo obout do ručně vyrobených Vasek tisíce Čechů a prodeje každým rokem ztrojnásobuje. Momentálně mladý podnikatel proměnil dílnu Vasek na výrobnu roušek, kterými zásobují zlínskou nemocnici, záchranáře nebo tým pražského dopravního podniku.

Read More

Nenechte svou pokožku trpět a užijte si dovolenou na horách bez komplikací

Chystáte-li se během nejbližšího víkendu vyrazit na hory – aktivně si odpočinout a nasát trochu čerstvého vzduchu, nezapomeňte dodržet nepsaná pravidla péče o pleť v zimě. Ta během mrazivých měsíců vyžaduje mnohem více pozornosti než jindy – a při pobytu v jiných nadmořských výškách to platí dvojnásob. Chlad a nízká vlhkost jsou hlavními přísadami receptu […]

Read More

Seznamte se s trendy, které ovládnou domácnosti v roce 2020

Začátek nového roku je na spadnutí a nadšenci do bytového designu dychtivě hltají všechny zmínky o nových trendech. Pokud mezi ně patříte nebo jen toužíte po změně, protože vám stávající podoba domácnosti nevyhovuje, inspirujte se následujícími tipy. Oproti minulým letům se nesetkáte s šokujícími výstřelky a nevšedními barevnými kreacemi – rok 2020 se ponese v […]

Read More

Pozor na krádež citlivých dat, chraňte svůj tablet dodržováním jednoduchých zásad

Používání notebooku a počítače si obvykle automaticky spojujeme také s instalací antivirového programu. U smartphonů a tabletů na tento krok ale často zapomínáme, přitom tato zařízení používáme podobně jako klasický počítač. Jak ochránit data na vašem tabletu? Stačí dodržovat několik jednoduchých bezpečnostních zásad.

Read More

Fit po celé léto – soutěž o tyčinky Fit

Prázdniny  pomalu končí . Než děti v září opět usednou do školních lavic a dospělí se znovu naplno ponoří do pracovních aktivit, je čas si léto ještě pořádně užít!

Read More

MIHA BODYTEC vás vráti do kondice

Co zažijete za 20 minut – dostane speciální sportovní oblečení (tričko a šortky), které zadržuje vodu, aby se impulz z elektrod dostal vodivým prostředím do těla. Přes toto oblečení se nasadí vesta s 5 páry elektrod (bedra, lopatky, velký zádový sval, svaly břicha a hrudník), pásky s elektrodami na ruce, nohy a pás na hýždě.

Read More

Kosmetika bez obalu v prodejnách Manufaktura

Manufaktura reaguje na aktuální trend minimalizace obalů a poptávku zákazníků po bezobalovém řešení, a proto na přelomu tohoto roku zavedla ve všech prodejnách v České i Slovenské republice možnost část sortimentu nakupovat bez obalu.

Read More