Velikonoce

Velikonoce v ČD Muzeu 2019

O Velikonocích do ČD Muzea se můžete vydat za historii . V pátek a v sobotu se můžete svézt parním vlakem s lokomotivou „Všudybylka“ 354.195.

Read More

Safari Park Dvůr Králové: O Velikonocích se návštěvníkům letos poprvé otevřou brány Afrického a Lvího safari

V pátek 19. dubna bude v Safari Parku Dvůr Králové zahájena hlavní sezona a s ní i provoz Afrického a Lvího safari. Návštěvníci safari se tak poprvé projedou po nově zrekonstruovaném mostě dlouhém 150 metrů. Stavba připomínající mosty, které se kdysi budovaly v Africe, se stala největší investicí zahrady za posledních deset let. Zahájení hlavní sezony bude […]

Read More

Aspoň na víkend se připrav na tradiční Velikonoce

Za tradičními Velikonocemi teď nemusíte jezdit nikam na vesnici. Zažít se dají i v Praze, a to v Národopisném muzeu Národního muzea, které si pro své návštěvníky připravilo na sobotu 20. dubna speciální program k těmto jarním svátkům.

Read More

Parním vlakem na Knížecí velikonoce na Křivoklátě

O velikonočním víkendu  se můžete svézt parním vlakem na tradiční křivoklátské vítání jara. Z důvodu sucha je dne 21.4.2019  “štokr” 556.0506 nahrazen “bardotkou” 749.264.

Read More

O Velikonocích do divadla? Proč ne!

Už se chystáte na oslavy jara, ale něco Vám v plánech stále schází? Možná jste nevěděli, že i o Velikonocích hrajeme!

Read More

Velikonoční Mikulov přinese folklor i víno, součástí programu je i koncert Tomáše Kočka & Orchestr

Tradiční oslava jara a zmrtvýchvstání Ježíše Krista se pomalu blíží. Mikulovská pětidenní akce s jarmarkem, hudebními i divadelními vystoupeními a různými workshopy letos připadá na 18. – 22. 4.

Read More

První jarní dny ve znamení ovoce – ZAHRAJTE SI O SOUTĚŽNÍ BALÍČKY S TYČINKAMI FIT

Zima v letošním roce již dokralovala a střídají jí první jarní dny. Je konec zimnímu lenošení, slunečné počasí nás láká k novým dobrodružstvím. Ať už se vydáte na výlet nebo se budete věnovat oblíbeným sportovním aktivitám, nikdy nezapomínejte na zdravou svačinku. Pokud vám záleží na kvalitním složení, výtečné chuti a zároveň hledáte dobrý zdroj postupně […]

Read More