Zpěvák Ondřej Bábor sebral odvahu a chce být Mužem roku

Muzikálový zpěvák Ondřej Bábor překvapil, když se objevil na castingu soutěže Muž roku 2023. Minulé ročníky sledoval pouze okrajově a nikdy by ho nenapadlo, že by to takové soutěže šel. Vše je ale jinak!

„Že jsem se přihlásil do soutěže, věděla pouze přítelkyně a pak jen asi dva lidé. V divadle jsem to nechtěl nijak roztrubovat, protože jsem se fakt rozhodl až na poslední chvíli,“ uvedl herec, který si je vědom toho, že přestože absolvoval bezpočet divadelních a filmových castingů, tréma ho neopouští. „To je moje slabina. Trému mám, ale naučil jsem se s tím pracovat. Rychle se aklimatizuji a věřím, že moje nejistota není navenek vidět.“

Na casting Muže roku se Ondřej Bábor se nijak zvlášť nepřipravoval. Tělo má vysekané z pravidelných tréninků ve fitku, o svůj vzhled i díky účinkování v divadle pravidelně pečuje. Zápasí jen s časem. „Pořád se něco děje. Absolvoval jsem konkurz na muzikál Troja v Divadle Broadway, oprašovali jsme Kvítek Mandragory a nově jsem se musel pouze podle záznamu naučit roli v muzikálu Tři Mušketýři. Ještě že má se mnou moje přítelkyně trpělivost a ve všem mne podporuje,“ usmíval se Ondřej Bábor a doufá, že castingem na finálovou dvanáctku projde a bude se připravovat na soutěž.

Prezident soutěže Muž roku David Novotný byl spokojený, protože o soutěž je mezi muži nebývalý zájem a za každý názor porotců je rád. 

„Rok od roku se hlásí čím dál tím víc mladých mužů. Mají zájem získat novou zkušenost a něco pro to dělají. To je velký přínos,“ uvedl David Novotný, který do castingové poroty pozval také herečku Michaelu Pecháčkovou, moderátorky Zuzanu Bubílkovou a Lenku Špillarovou, producenta Gabriela Grillottiho, zpěvačku Annu Julii Slováčkovou, místopředsedkyni představenstva PVZP, a.s. Halinu Trskovou, Muže roku Matěje Švece, Matyáše Hložka, Lukáš Veitla, Dominika Chabra a další významné osobnosti.

Nároky Míši Pecháčkové na Muže roku! Nemusí mít míry modela, staří hezký úsměv a charisma

Herečku Michaelu Pecháčkovou znají diváci z primáckého seriálu ZOO. Málokdo ale ví, že Michaela už několikrát seděla v castingové porotě soutěže Muž roku a pomáhala vybírat adepty na finálovou dvanáctku. Nejinak tomu bylo i letos.

„Doufám, že tady budou zase sympatičtí kluci, kteří nejsou jenom hezcí, ale mají to v hlavě i srovnané. Chci, aby budoucí finalisté měli hezký úsměv, charisma, byli příjemní a uměli se chovat. To pak odpustím i to, že zrovna nemají míry modelů. To je moje očekávání a doufám, že se naplní,“ uvedla mladá herečka na castingu Muže roku, který se konal v krásném sídle Pojišťovny VZP, a.s. v Lazarské ulici.

Míša přiznala, že ona zatím kluka, s kterým by jí bylo dobře, nenašla. Ale že by na velikonoční pomlázkunikdo nepřišel, strach nemá.

„Na jaře určitě neuschnu, i když mi nepřipadá fér, že holka dostane od kluků na zadek. Jako malá jsem na koledu chodila, protože jsem chtěla čokoládu a vajíčka. Od určité doby ten svátek beru jen jako svátky jara. Nejradši Velikonoce slavím s rodinou na chalupě, nabarvím vajíčka a čekám.  A když nikdo nepřijde hodovat, jistí to tatínek,“smála se Míša Pecháčková.

 

Herečka Jitka Sedláčková trávila čas před divadelním představením na castingu Muže roku 2023

Po roce se opět rozjel další ročník soutěž mužské krásy a sympatií Muž roku 2023. Porota doplněná o tváře známých osobností vybírala v prvním castingové kole vhodné adepty na finalisty soutěže Muž roku. A přestože herečka Jitka Sedláčková spěchala do divadla, několik mladých mužů si stačila vyzpovídat.

„Mám na ty mladé chlapy docela vysoké nároky, a to nemám zrovna na mysli sílu a svaly. Z toho, co jsem viděla, mne jeden hodně zaujal, jak mluvil a přemýšlel. Chápu, že ti muži musí mít nějaké fyzické dispozice, ale když je k tomu ještě bystrá hlava a hezké vystupování, je to fajn. Muž je pro mne hrdina, ochránce a obdivuji je, ale miluji, když jsou přirození a sví,“ uvedla oblíbená herečka na castingu Muže roku, který se konal v krásném sídle Pojišťovny VZP, a.s. v Lazarské ulici.

Jitka Sedláčková sice vybírala Muže roku, ale svého muže s velkým „M“ má doma. S partnerem Pavlem Töpferem mají krásný vztah a dokonce se vedou řeči, že ti dva jsou už manželé.

Tuhle fámu zapříčinil jeden ošklivý článek v bulváru, plný dohadů a fabulací. Spojila jsem se s tou redakcí a vysvětlovala jsem jim, že místo toho, aby ten křehký a krásný vztah povýšili a vyzdvihli to, co je na něm krásné, tak ho dehonestovali. A moje poslední otázka byla: A jak vy víte, že si mne už dávno nevzal? A tím to začalo! Druhý den vyšel článek, že jsem vdaná,“ vysvětlovala Jitka Sedláčková vznik šířících se drbů a pak s úsměvem dodala: „18. března jsem měla narozeniny, byla to krásná oslava a já řekla, že příští rok v tuto dobu chci mít svatbu. Pavel mlčel a pak odpověděl, že se k tomu vyjádří. Tak pravda je, že vdaná nejsem a uvidíme, co se stane 18. března příští rok.“

 

Druhé kolo castingu se koná 22. dubna v sídle Pojišťovny VZP, a.s. v pražské Lazarské ulici, mladí muži se mohou registrovat přes webové stránky soutěže Muž roku. Finálovou dvanáctku soutěže Muž roku pak představí David Novotný 5. června na tiskové konferenci. Kdo bude letošním nejsympatičtějším Mužem roku 2023, se dozvíme 25. srpna při finále v Městském divadle Jozefa Čížka v Náchodě.