ČASOVÝ POŘAD – 18. HMS v atletice 18.-20.3. 2022 BĚLEHRAD
Den 1 – PÁTEK – 18.3.2022 |
||||
dopolední program |
||||
místní čas | sex | disciplína | kolo | výsledky |
9:35 | W | 60 metrů překážky | Pětiboj | výsledky |
9:55 | M | 60 metrů | Sedmiboj | |
10:15
|
W | 60 metrů | Rozběhy | výsledky |
10:40 | M | Dálka | Sedmiboj | |
11:00 | M | 400 metrů | Rozběhy | výsledky |
11:10 | W | Výška | Pětiboj | výsledky |
11:45 | W | 400 metrů | Rozběhy | výsledky |
12:05 | M | Koule | Sedmiboj | |
12:10 | M | Trojskok | Finále | |
12:30 | W | 1500 metrů | Rozběhy | |
13:00 | M | 800 metrů | Rozběhy | výsledky |
13:20 | W | Koule | Pětiboj | výsledky |
13:30 | M | 3000 metrů | Rozběhy | |
odpolední program | ||||
místní čas | sex | disciplína | kolo | výsledky |
17:45 | W | Dálka | Pětiboj | výsledky |
18:10 | W | 60 metrů | Semi-Finále | |
18:35 | W | 400 metrů | Semi-Finále | |
18:55 | W | Koule | Finále | |
19:00 | M | Výška | Sedmiboj | |
19:05 | M | Dálka | Finále | |
19:10 | M | 400 metrů | Semi-Finále | výsledky |
20:00 | W | 800 metrů | Pětiboj | výsledky |
20:30 | W | 3000 metrů | Finále | |
20:55 | W | 60 metrů | Finále | |
Den 2 – SOBOTA -19.3.2022 | ||||
dopolední program | ||||
místní čas | sex | disciplína | kolo | výsledky |
9:30 | M | 60 metrů překážky | Sedmiboj | |
9:50 | W | 60 metrů překážky | Rozběhy | výsledky |
10:30 | M | Tyčka | Sedmiboj | |
10:45 | M | 60 metrů | Rozběhy | |
11:00 | W | Výška | Finále | |
11:40 | W | 800 metrů | Rozběhy | |
12:15 | M | 1500 metrů | Rozběhy | |
odpolední program | ||||
místní čas | sex | disciplína | kolo | výsledky |
18:05 | W | Tyčka | Finále | výsledky |
18:15 | W | 60 metrů překážky | Semi-Finále | |
18:40 | M | 60 metrů | Semi-Finále | |
19:10 | M | 800 metrů | Finále | |
19:30 | M | 1000 metrů | Sedmiboj | |
19:40 | M | Koule | Finále | výsledky |
19:50 | W | 400 metrů | Finále | |
20:10 | M | 400 metrů | Finále | výsledky |
20:35 | W | 1500 metrů | Finále | |
21:05 | W | 60 metrů překážky | Finále | |
21:20 | M | 60 metrů | Finále | |
Den 3- NEDĚLE – 20.3.2022 |
||||
dopolední program | ||||
místní čas | sex | disciplína | kolo | výsledky |
10:05 | M | 60 metrů překážky | Rozběhy | výsledky |
10:45 | M | Výška | Finále | |
11:00 | W | Trojskok | Finále | |
11:10 | W | 4×400 metrů štafeta | Rozběhy | |
11:35 | M | 4×400 metrů štafeta | Rozběhy | výsledky |
12:05 | M | 3000 metrů | Finále | |
odpolední program | ||||
místní čas | sex | disciplína | kolo | výsledky |
17:05 | M | 60 metrů překážky | Semi-Finále | výsledky |
17:17 | M | Tyčka | Finále | |
17:30 | W | Dálka | Finále | |
18:05 | W | 800 metrů | Finále | |
18:35 | M | 1500 metrů | Finále | |
19:30 | M | 60 metrů překážky | Finále | |
19:40 | W | 4×400 metrů štafeta | Finále | |
19:55 | M | 4×400 metrů štafeta | Finale | výsledky |
ZDROJ : World Athletics
Změny vyhrazeny
Schválena nominace – 18. HMS v atletice 18.-20.3. 2022 BĚLEHRAD