Praha

Události v hlavním městě Praze

Pražský Semmering prochází rozsáhlou rekonstrukcí.

Dva památkově chráněné mosty na trati Praha-Smíchov – Praha-Jinonice, známé jako Pražský Semmering, procházejí rozsáhlou rekonstrukcí.

Read More

Výstaviště Praha plánuje změny podle přání občanů

Praha 4. 10. 2018 – Výstaviště Praha se ještě více otevře občanům a nabídne širokou škálu volnočasových zón a relaxačních aktivit. Primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová spolu s předsedou představenstva Pavlem Jarošem a místopředsedou představenstva Ivanem Pártlem dnes v restauraci U Primasů představila veřejnosti úspěšně dokončené projekty a plán další proměny oblíbeného prostoru.

Read More

Nově zrekonstruovaný hotel a&o Prag Rhea

Vstupní hala sloužící jako „obývací pokoj“ pro turisty z celého světa v hotelu  a&o Prag Rhea

Read More

Výstava „28. říjen“ v Obecním domě

  Rok 2018 se nese v duchu oslav stého výročí vyhlášení samostatného československého státu a tuto příležitost chce připomenout také Archiv hlavního města Prahy v rámci výstavy s názvem „28. říjen“

Read More

ZOO Praha oslaví 87. narozeniny

V pátek 28. září se v Zoo Praha uskuteční slavnost k 87. výročí otevření zoologické zahrady.

Read More

FOR ARCH 2018 se blíží …

 Ve dnech 18.–22. září 2018 se uskuteční 29. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH.

Read More

Pražský železniční den 2018

V rámci  Evropského týdne mobility se uskuteční Pražský železniční den.

Read More

Farmářské trhy na Jiřího z Poděbrad získaly jistotu své budoucnosti

Praha 3 usnesením Rady městské části formálně uzavřela proces pořádání oblíbených farmářských trhů na náměstí Jiřího z Poděbrad pod hlavičkou městské části. Radní schválili smlouvu o spolupráci při pořádání farmářských trhů prostřednictvím společnosti Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 (SZM), jejímž jediným akcionářem je právě městská část.

Read More

Projekt Centrum neformální péče startuje v Praze 4

Ústav sociálních služeb v Praze 4 startuje projekt, v jehož rámci bude v městské části zřízeno Centrum neformální péče. Aktivity centra mají zlepšit postavení neformálních pečovatelů a umožnit jim lépe kombinovat institucionální a osobní péči. Projekt, jehož realizace byla zahájena na počátku září, je podpořen evropskými finančními prostředky z Operačního programu Zaměstnanost.

Read More