Zprávy

Bohnický masopust v lesním klubu

Zahrádka Troja vás zve na Masopust! Těšit se můžete na masopustní občerstvení, živou hudbu, dobrou náladu, a hlavně my se naopak nemůžeme dočkat, až uvidíme vaše masky!

Read More

Masopust na Slezskoostravském hradě

Příchozí nový rok je také obdobím půstu, které začíná po příchodů Tří králů 6.1. a končí Velikonocemi. Má daleké kořeny v naší historii. V tomto období se v minulosti opouštělo od konzumace masa a lidé se stravovali střídměji. Masopust pak představoval období hodování mezi postními dobami. V současnosti si tuto tradici připomínáme po celé České republice, a to konáním […]

Read More

Masopust na Andělu

Přijďte se 26. 2. dosyta najíst a napít na Masopustní posvícení konané na pěší zóně Anděl.

Read More

Mělnický masopust pobavil i přes nepřízeň počasí!

V Mělníku v neděli voněly jitrnice, teklo pivo, zpívalo se a hrálo. I přes nepřízeň počasí se masopustního průvodu zúčastnilo přes 300 lidí.

Read More

Mělnický masopust 2020

Tradiční masopustní průvod (vyráží v 14:00 z nám. Míru) s doprovodným programem a trhem se zabijačkou…

Read More

Oslava dnů štědrosti

Dovolujeme si vás pozvat na oslavu Bahá’í dnů štědrosti „Ayyám-i-Há“, která se bude konat ve středu 26. února 2020 od 18:30 hodin v Bahá’í centru, Lucemburská 33, Praha 3.

Read More

Poberounský masopust načíná druhou »třicítku«!

Tradičně poslední sobotu v masopustě – letos 22. 2. – se v Zadní Třebani bude konat vyhlášený Poberounský masopust. Už pojedenatřicáté! Těšit se můžete na pestrý program i stylový jarmark se zabíjačkou a desítkami stánků z celé republiky.

Read More

Nuselský Masopust 2020. Letos poprvé budeme probouzet Nusle masopustním veselím

Nuselský masopust se uskuteční v neděli 23. 2. 2020 před Divadlem Na Fidlovačce a můžete se těšit na bohatý zábavný a kulturně-vzdělávací program pro děti i dospělé, masopustní průvod masek i ochutnávku masopustních dobrot.

Read More

Masopustní rej masek na Trojce se blíží

Žižkovský masopust se koná 22., 23. a 25. února. Těšit se můžete na rej masek, zabijačkové pochoutky i na odpolední program pro nejmenší i seniory.

Read More

Hanuš Lamr nominován na cenu Czech Grand Design 2019

Hanuš Lamr byl se svou kolekcí Lust for Eden nominován na cenu Designér šperku roku v rámci ceny Czech Grand Design 2019

Read More