Vánoce

Vánoční a silvestrovské jízdy na  úzkorozchodné dráze v Solvayových lomech

Vláčky v Solvayových lomech budou jezdit dle zájmu návštevníků, minimálně však každou celou hodinu.

Read More

Staroměstské náměstí přivítá Nový rok – silvestrovská show rozproudí tisíce návštěvníků trhů

Největší Vánoční trhy na Staroměstském náměstí čekají oslavy Silvestra. Oslavenci se v rámci programu na pódiu protančí sedmihodinovou show až do Nového roku. Návštěvníky historického centra čekají současné i starší, domácí a světové hity v podání živých vystoupení kapel i D´je.

Read More

Hasiči měli pestrý Štědrý den 2019

 Během 24. prosince vyjeli hasiči celkem k 239 událostem. Jednotlivé činnosti kopírovaly trend posledních let, tedy to, že výjezdy k požárům již tvoří méně než třetinu. Hasiči na Štědrý den likvidovali 46 požárů, při kterých se 7 lidí zranilo. V níže přiložené tabulce je vidět vývoj počtu požárů za poslední roky. Pro srovnání dlouhodobý denní […]

Read More

Výstava Betlémy a vánoční tradice představí betlémy z různých materiálů i období

V areálu kostela Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí na Praze 1 můžete do 3. ledna 2020 navštívit výstavu Betlémy a vánoční tradice.

Read More

Vánoční program v Zoo Praha 2019

Vánoční svátky v Zoo Praha i letos proběhnou ve znamení bohaté nadílky, a to nejen pro zvířata. 24. prosince čekají na návštěvníky komentovaná krmení a setkání, vystoupení lachtanů nebo zlaté prasátko, a mohou také přinést například jedlé dárky, které chovatelé v následujících dnech předají zvířatům. Děti do 15 let mají na Štědrý den vstup za pouhou jednu […]

Read More

Ježíšek Frekvence 1 splnil vánoční přání aneb pět velkých příběhů

Minulý týden vyvrcholila „Splněná vánoční přání s Frekvencí 1“, která se letos nesla v duchu „Když příběhy hraji svůj velký život“. V jejím rámci rádio Frekvence 1 splnilo posluchačům pět jedinečných vánočních přání. Darovalo například elektrický invalidní vozík, štěně Yorkšíra nebo výbavu pro miminko. Ještě jednu speciální nadílku chystá Frekvence 1 na Štědrý den.

Read More

Vánoce v Zoo Ostrava

Ostravská zoologická zahrada je otevřena každý den v roce a bude otevřena i po celou dobu vánočních svátků. Lidé mohou do zoo zavítat na Štědrý den, na Silvestra i na Nový rok. Ve vybraných dnech se mohou těšit i na speciální program.

Read More

Bruslení na Štědrý den se stalo novou tradicí – zbývá už jen posledních 50 vstupenek!

Ani letos na Štědrý den nechybí v programu libereckého Sport Parku již tradiční akce – veřejné bruslení přímo v Home Credit Areně. To tentokrát proběhne od 13 do 15 hodin, a protože je kapacita ledové plochy omezená, tak v současné době zbývá posledních 50 vstupenek.

Read More

Vánoční svátky na TV Nova

Skupina Nova nabídne divákům během vánočních svátků již tradičně oblíbené filmové a animované pohádky, ale i české a zahraniční filmy. Štědrý den bude v hlavním vysílacím čase patřit české pohádce Tři bratři v režii Jana Svěráka. V hlavních rolích se představí Tomáš Klus, Vojta Dyk a Zdeněk Piškula. Během svátečního dne se diváci mohou těšit […]

Read More

Jezte, slavte a buďte veselí v Hard Rock Cafe Praha i během letošních svátků.

Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím v roce, a tak Hard Rock Cafe® Praha zve své návštěvníky na svátečně laděnou akci pro rodiny s dětmi, ale také na speciální vánoční menu, které si hosté budou moci sestavit podle svých chutí.

Read More