Vánoce

Kam si můžete zajít v Praze zabruslit – přehled kluzišť v roce 2021

Praha 1 Kluziště na Ovocném trhu Kluziště na Ovocném trhu bude letos otevřeno do neděle 31. 1. včetně. Ledová plocha je k dispozici každý den od 10:00 do 20:00. V sobotu 30. 1. bude provoz ukončen již v 16:30, v neděli se bruslí v normálních hodinách. Aktuální informace naleznete ZDE    Veřejné Bruslení Na Františku […]

Read More

Do nového roku bez vánočních kil navíc

Vánoce už jsou doslova za dveřmi. Kdo z nás by se netěšil na dlouho očekávané volno, setkávání s rodinou a přáteli a krásnou atmosféru plnou obdarovávání. Kromě toho nás však také čeká gurmánský maraton  – klasická štědrovečerní večeře, záplava chlebíčků, vánočního cukroví a dalšího mlsání. Abyste v lednu nelitovali a nemuseli hned v prvním týdnu roku 2022 zamířit do tělocvičny, zkuste letos o Vánocích mlsat střídměji. Když máte chuť na malou svačinku nebo nějakou sladkost, nesahejte hned po vanilkových rohlíčcích či poctivé vánočce. Touhu po sladkém spolehlivě zaženou i české cereální tyčinky Fit.

Read More

Provoz PID během vánočních a novoročních svátků

Během letošních vánočních a novoročních svátků a prázdnin bude tradičně upraven provoz Pražské integrované dopravy. Na Štědrý den bude Pražská integrovaná doprava jezdit podle sobotních jízdních řádů s ukončením denního provozu tramvají a autobusů v 18:00. Metro pojede až do půlnoci, večer ale v prodloužených intervalech. Od 25. do 26. prosince a od 1. do 2. ledna bude PID v provozu podle nedělních jízdních řádů. O pracovních dnech, tj. 27. – 31. prosince 2021 (tedy i včetně Silvestra) bude jezdit PID podle prázdninových jízdních řádů.

Read More

Marta Jandová rozdávala dárky dětem ve školce

Ježíšek Frekvence 1 splnil deset tajných vánočních přání, které spolu s příběhem posílali posluchači do rádia. Dárky rozváželi osobně moderátoři. Marta Jandová například udělala radost dětem v mateřské školce, Lubka Ponížilová a Míra Michálek nadějné krasobruslařce Johance, Robin Sobek dobrovolnému záchranáři Karlovi a Tomáš Fíla zdravotně postiženým v Domově Karmel.

Read More

Vánoční program Zoo Praha, děti na Štědrý den za korunu

Po celé vánoční svátky a Nový rok se mohou návštěvníci Zoo Praha těšit na bohatý program tradičních i mimořádných komentovaných krmení a setkání. Na Štědrý den mohou návštěvníci obdarovat zvířata donesením vhodného krmiva a děti mají vstup pouze za korunu.

Read More

Vánoční otevírací doba obchodů Tesco

Předvánoční doba patří už tradičně k těm nejvytíženějším obdobím celého roku.

Read More

PENNY prodlouží otevírací dobu a na ŠTĚDRÝ DEN ZAVŘE

Od pondělí 20. prosince PENNY prodlouží otevírací dobu svých obchodů. Až do čtvrtka 23. prosince bude všech 400 obchodů otevřeno vždy od 7. hodiny ranní do 22. hodiny večerní.

Read More

Vánoce v Zoo Ostrava

Areál Zoologické zahrady a botanického parku Ostrava bude otevřen i během nadcházejících vánočních svátků. Lidé mohou do zoo zavítat na Štědrý den, na Silvestra i na Nový rok. Připraven je i vánoční dárek pro děti v podobě volného vstupu (24. – 26. prosince).

Read More

VÁNOCE ve formě s S FIT SMOOTHIE – zkuste štěstí v soutěži o výběr českých CEREÁLNÍCH TYČINEK FIT

Každý rok je to před Vánoci stejné – maratón úklidu, pečení, nákupů a balení dárků. Navíc dohánění pracovních restů ještě před koncem roku. Cestou do práce i z práce tma, doprovázená lezavou zimou, k tomu bacily útočící ze všech stran. Prostě nápor na organismus, a to z hlediska psychického i fyzického.

Read More

Silné hrdinky ve vánočním programu ČT: Velké novinky chystá ČT i na internetu

Umíte si představit, že vám sudičky předpoví svatbu s někým, koho nemůžete vystát? Přesně to se stane Marku Adamczykovi a Anně Fialové v nové štědrovečerní pohádce Karla Janáka Jak si nevzít princeznu. Vánoční svátky ozdobí klasické kusy jako oba díly Anděla Páně nebo Tři oříšky pro Popelku. Pro neslyšící diváky je připravena nová pohádka ve […]

Read More