Tip na vánoční dárek

Kamenné prodejny jsou v době vánočních nákupů výhodou Dárek si můžete vyzvednou už za 15 minut od objednání

Čas do začátku štědrovečerní večeře lze počítat už v hodinách a ti, co ještě shání dárky pro své blízké, mají nervy na pochodu. Objednání zboží online v klasickém e-shopu bez prodejny je bohužel velmi riskantní podnik. Tradiční e-shopy bojují s vyčerpanými kapacitami kurýrních i přepravních služeb, což vede ke zpožděním doručení a praktická nemožnost mít dárek pod vánočním stromkem. Naštěstí existují i e-shopy s kamennými prodejnami, které nabízejí možnost expresního vyzvednutí.

Read More

ORLEN: Vánoční nákupy na poslední chvíli

Největší síť čerpacích stanic v České republice ORLEN, patřící do skupiny ORLEN Unipetrol, připravila pro svém zákazníky tradiční vánoční nabídku, díky které lze vyřešit nákup dárků v předstihu i na poslední chvíli během Štědrého dne. Nabídka zahrnuje širokou škálu produktů pod privátní značkou Stop Cafe, předplacené palivové Tankarty, ale i široký sortiment vín, bonboniér, mobilního příslušenství nebo předmětů pro motoristy.

Read More

Češi o hmotné dárky už tolik nestojí, raději spolu chtějí trávit čas

Je předvánoční shon skutečně nezbytný, nebo je mnohem lepší využít sváteční čas pro své nejbližší? I na to se Kofola letos zeptala české populace. A výsledek? Lidem vadí předvánoční stres, z více než 60 % jim brání v tom, aby si užili sváteční chvíle v pohodě. Spousta z nich se obejde bez hmotných dárků, a pokud o ně mají zájem, pak o takové, které představují originálně strávený čas se svými nejbližšími. I pro mladou generaci ale zůstávají Vánoce pevným bodem v životě a za nejlepší způsob, jak se svými blízkými během svátků trávit čas, stále považují sledování pohádek.

Read More

Bezlepkové Vánoce 2023

I letos by si mělo na 100 000 lidí odříct tradiční vánoční cukroví, vánočku, či smaženého kapra. O svém onemocnění však ví jen čtvrtina z nich. Celiakie je závažné a bohužel zatím i neléčitelné autoimunitní onemocnění, při kterém se musí celoživotně dodržovat přísná bezlepková dieta. Lepek pacientům s celiakií poškozuje střevní sliznici a vyvolává zánět. Celiak tak riskuje nejen bolení břicha, nadýmání, nebo průjmy, ale při nedodržování diety mu hrozí neprospívání, psychické potíže, anémie, gynekologické problémy jako neplodnost, nebo potraty a bohužel často i rakovina. Lék na toto onemocnění neexistuje. Jediným řešením je právě bezlepková dieta, tedy striktní vyřazení lepku z jídelníčku, a to po celý život.

Read More

Horký nápoj bez kofeinu? Zkuste Čekankové kaffe Nupreme

Kávová kultura v Česku voní nejen v domácnostech, ale také téměř na každém rohu menších městeček i velkých měst. Ale co takhle vyměnit klasickou kávu za dobrotu, která vás neochudí o luxusní chuť, je bez kofeinu, a ještě pohladí citlivé zažívání? Přesně to vám může slíbit Čekankové kaffe od české značky Nupreme.

Read More

Rok po úspěšném vstupu na český trh, otevřelo Hebe první kamennou prodejnu

 Internetový obchod s kosmetikou Hebe dál expanduje na český trh – v obchodním centru Galerii Harfa v Praze otevřel ve středu 6. prosince 2023 svou první kamennou prodejnu. Nový hráč na trhu s kosmetikou zahájil vstup do Česka loni na podzim, od té doby rozvíjí svůj online kanál a získává stále více českých zákazníků. Klienti si tak od prosince budou moci vyzkoušet exkluzivní značky kosmetiky přímo v obchodě. Ještě před Vánoci bude otevřena druhá prodejna v obchodním centru Westfield Černý Most a v příštím roce se obchody objeví i v dalších městech.

Read More

Nadělte si pod stromeček levný a kvalitní tisk

Přemýšlíte o pořízení nové tiskárny? Udělejte si na Vánoce radost multifunkcí Epson EcoTank L3250 nebo L3560, která vám zajistí kvalitní tisk za zlomek ceny. Tiskárny EcoTank je možné ovládat přímo z mobilního telefonu přes aplikaci Epson Smart Panel, a to nejen tisk a případné další funkce, jež tiskárna nabízí, ale také možnost změny nastavení tiskárny a kontroly potíží. Zařízení vám navíc ušetří až 90 % nákladů na tisk díky tankovému systému inkoustových lahviček. Inkoust se snadno doplňuje a zásoba, která je součástí balení, vám vydrží až na 3 roky tisku.

Read More

Darujte skvělý obraz s projektory Epson

Obdarujte letos o Vánocích také své kolegy, zaměstnance, nebo studenty. Každý z nás už se nejspíš někdy setkal se špatně viditelnou prezentací nebo nefunkční hybridní schůzkou. Díky kvalitnímu projektoru Epson EB-L260F můžete ale těmto problémům zabránit.

Read More

Společnost HyperX představila novinky pro video tvůrce

Nové mikrofony, kamery a další doplňky jsou určené především pro hráče a streamery. HyperX, tým herních periferií společnosti HP Inc. a lídr značky v oblasti her a esportu, oznámil vydání tří nových produktů pro herní tvůrce a streamery. K vysoce kvalitní řadě streamovacích produktů HyperX přibyla webová kamera HyperX Vision S, zvukové rozhraní HyperX Audio Mixer a první beznástrojové mikrofonní rameno s pružinou na trhu HyperX Caster.

Read More