Pravidelné jízdy výletních vlaků vedených historickou parní lokomotivou se konají každou prázdninovou sobotu a v dalších vyhlášených sobotních termínech.
Na konečné stanici každého vlaku se pro zájemce z řad cestujících koná komentovaná prohlídka portálu bývalého místního dolu.
Vždy po návratu výletního vlaku do Mladějova začne na nádraží úzkorozchodné dráhy prohlídka Průmyslového muzea Mladějov.
Jízdní řád – Výletní jízdy
Mladějov na Moravě – Nová Ves u Kunčiny – Josefka – Hřebeč
101
103
201
105
203
107
Mladějov na Moravě
9:05
11:30
13:45
16:00
Veksl
9:28
11:53
14:08
16:23
Nová Ves u Kunčiny zastávka
9:44
12:09
14:24
16:39
Větrná
|
|
|
|
Nová Ves u Kunčiny
9:52
12:17
12:32
14:32
14:47
16:47
Josefka
12:48
15:03
Hřebeč-Gerhard
13:00
15:15
Hřebeč doly
Hřebeč – Josefka – Nová Ves u Kunčiny – Mladějov na Moravě
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.
Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlasOk