Státní návštěva jejich veličenstva krále Karla III. a královny Camilly ve Francii : DS 7 v centru přehlídky na CHAMPS ÉLYSÉES

            

  • U příležitosti státní návštěvy krále Karla III. a královny Camilly ve Francii byly během přehlídky v Paříži použity vozy DS 7 prezidenta republiky.
  • Součástí průvodu bylo i několik dalších vozů DS 7, jejichž fotografie byly zveřejněny po celém světě jako symboly francouzské pohostinnosti. Francouzský prezident Emmanuel Macron hostil krále Karla III. a královnu Camillu na státní návštěvě Francie od středy 20. do pátku 22. září 2023.

 

Tato návštěva odráží hloubku historických vazeb, které spojují Francii a Spojené království.

Je také příležitostí představit světu vynikající kulturní, uměleckou a gastronomickou úroveň Francie a její jedinečné národní dědictví.

Po přivítání před Vítězným obloukem byli král Karel III. a královna Camilla pozváni do Elysejského paláce. Cestu po slavném bulváru Champs-Elysées absolvovali ve voze DS 7.

Obě hlavy státu jely ve voze DS 7 CROSSBACK PRESIDENTIEL, který se poprvé představil v květnu 2017.

DS 7 CROSSBACK PRESIDENTIEL byl prvním vozem DS 7 CROSSBACK, který vyjel na silnice. Již tehdy předvedl to nejlepší know-how společnosti DS Automobiles, jako je na míru vyrobená otevírací střecha a prvky, které určují identitu prezidentského vozu (nápis „République Française“ / „Francouzská republika“, držák standardy atd.). Interiér vozu je proveden v černé kůži Art Leather, kterou doplnil exkluzivní francouzský materiál Toile de Laque, který je dílem Ateliéru Maury.

Průvod doprovázely další vozy DS 7, včetně DS 7 ÉLYSÉE.

V jednom z těchto vozů DS 7 vyrobených v Mulhouse jela královna Camilla a Brigitte Macronová. DS 7 ÉLYSÉE, který byl zařazen do vozového parku francouzského prezidenta v listopadu 2021, je unikátním vozem vycházejícím z modelu DS 7 E-TENSE 4×4 300 s prodlouženým podvozkem a speciální výbavou, která z něj dělá pracovní nástroj. DS 7 ÉLYSÉE je jedním z dlouhé řady vozů DS vyrobených pro francouzského prezidenta.

Tato státní návštěva symbolizuje přátelství a důvěru mezi francouzským prezidentem a britským králem, kteří v minulosti úzce spolupracovali na ochraně biologické rozmanitosti a boji proti globálnímu oteplování. Společnost DS Automobiles se plně angažuje v oblasti energetické transformace. Od roku 2024 budou všechny její nové modely výhradně 100% elektrické.


DS AUTOMOBILES

Značka DS, která vznikla v roce 2014, se opírá o výjimečný odkaz vozu DS z roku 1955. Jejím základním rysem je avantgardní duch a ambicí přiblížit zákazníkovi umění cestování ve francouzském duchu. Díky výjimečným produktům, využití know-how v oblasti francouzského luxusu a také programu služeb na míru DS Automobiles tak zákazníkům nabízí soubor jedinečných služeb před, během i po každé cestě.

Vozy DS jsou určeny pro zákazníky, kteří usilují o osobní vyjádření, rádi cestují a chtějí si užít každý moment. Snoubí se v nich elegance a špičkové technologie. Celosvětovou modelovou řadu značky DS tvoří modely DS 3, DS 4, DS 7 a DS 9.

DS Automobiles získala od svého zapojení do Formule E v roce 2015 řadu rekordů včetně dvou dvojitých titulů v Poháru týmů a Poháru jezdců a stojí na špici elektrifikace, neboť nabízí všechny své modely v elektrifikované verzi. Pod označením E-TENSE nabízí jak 100% elektrické vozy, tak plug-in hybridy s výkonem až 360 koní a pohonem všech kol. Od roku 2024 budou všechny nové modely, které DS Automobiles uvede na trh, výhradně 100% elektrické.

Pro náročné zákazníky vytvořila společnost DS Automobiles program exkluzivních prémiových služeb „ONLY YOU, luxus pozornosti“.

Značka DS, která je přítomna ve 41 zemích, vytvořila a vyvinula exkluzivní prodejní síť, kterou tvoří po celém světě více než 450 showroomů DS STORE.

Novinky o DS France sledujte na www.DSautomobiles.fr @ DS_France a mezinárodní dění kolem značky DS na www.DSautomobiles.com    @DS_Automobiles