Prestižní soutěže GRAND PRIX a TOP EXPO stavebního veletrhu FOR ARCH 2022 už mají své vítěze

 Během galavečera ve středu 21. září byla rozdána prestižní ocenění v soutěžích GRAND PRIX za nejzajímavější vystavené produkty a TOP EXPO za nejpoutavější expozice. V rámci 33. ročníku stavebního veletrhu FOR ARCH, který se koná v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA do soboty 24. září, o vítězích rozhodla nezávislá porota složená z odborníků napříč obory stavebnictví.

Veletrh FOR ARCH je tradičním místem, kde se prezentují nejmodernější technologie, produkty a řešení. Ty nejlepší z nich během prvního dne konání akce hodnotí na stáncích vystavovatelů odborná porota. Exponáty, kterých se do soutěže GRAND PRIX v rámci 33. ročníku veletrhu přihlásilo 19, se posuzují z hlediska technických parametrů, progresivní technologie, netradičního nápadu, mimořádné kvality za přijatelnou cenu, materiálu, ekologie, energetické úspornosti i možnosti uplatnění na trhu.

O vítězných produktech tentokrát rozhodovala porota v čele s předsedou, prof. Karlem Kabelem z Fakulty stavební na ČVUT v Praze. Dalšími členy byli Ladislav Brett z České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Pavel Košnar z Asociace bazénů a saun ČR a nezávislí odborníci Vladimír Galád a Zdeněk Lyčka. Cenu GRAND PRIX získaly čtyři exponáty a dvěma exponátům bylo uděleno čestné uznání. Ceny TOP EXPO si z PVA EXPO PRAHA odnesly za své unikátní expozice čtyři společnosti.

GRAND PRIX v roce 2022 získaly firmy:

FENIX Trading s.r.o. za domácí bateriové uložiště HES

JAP FUTURE s.r.o. za vchodový systém Liberty model Full

TopolWater, s.r.o. za sestavu ČOV TOPAS a odvodňovacího boxu na kaly

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. za komínový systém HELUZ SMART

 

Čestné uznání získaly firmy:

Wienerberger s.r.o. za Wienerberger Leadax Roov

2N TELEKOMUNIKACE a.s. za technologii WaveKey

V soutěži TOP EXPO byly vyhlášeny nejpůsobivější expozice, které jsou zároveň i vysoce funkční a splňují kritéria pro komunikaci se zákazníkem. Hodnoceny byly všechny expozice veletrhu v kategoriích do 60 m2 a nad 60 m2.

 

Cenu TOP EXPO za kategorii nad 60 m2 získaly firmy:

NEMA DŘEVOSTAVBY S.R.O.

ROMOTOP spol. s r.o.

PREFA Aluminium produkte s.r.o.

 

Cenu TOP EXPO za kategorii do 60 m2 získala firma:

UBC s.r.o.