Klicperovo divadlo uvede derniéry Jedlíků čokolády a Velké mořské víly

Klicperovo divadlo uvede v září poslední reprízy dvou inscenací někdejšího uměleckého šéfa Davida Drábka Jedlíci čokolády a Velká mořská víla. Derniéry, které byly původně plánovány již na 21. 3. 2020 a které byly odloženy z důvodu koronavirového uzavření divadel, se uskuteční v září během dvou sobot. Derniéra Velké mořské víly se bude konat již tuto sobotu 12. září, Jedlíky čokolády pak čeká derniérové představení v sobotu 26. září.  

Lásku nebeskou při zastávce v Čechách, aneb příběh tří sester, co se stavějí na vlastní nohy po smrti otce, má Klicperovo divadlo na svém repertoáru pod názvem Jedlíci čokolády již od roku 2011. David Drábek za tuto hru získal prestižní ocenění Cenu Alfréda Radoka za nejlepší českou hru roku 2011. Derniéra bude zároveň jubilejní 100. reprízou. Stejně tak i pokračování osudů tří sester po 10 letech s názvem Velká mořská víla, které David Drábek v Klicperově divadle nastudoval o tři roky později, si získalo srdce hradeckých diváků.

Oběma inscenacím kraluje trojlístek skvělých hereček. V roli tří sester se v obou dílech představí Pavla Tomicová, Isabela Smečková Bencová a Pavlína Štorková. 

Přijďte naposledy ochutnat koktejl z lásky, poťouchlosti a kouzel, jak to má ve správné romanci být.