Paddleboarding

Paddleboardová sezóna vrcholí Mistrovstvím ČR na Vranovské přehradě

O víkendu 17-18. srpna se na Vranovské přehradě utkají paddleboardisté z celé České republiky o mistrovské tituly a zároveň zde vyvrcholí i třetí ročník Českého poháru v paddleboardingu. Závodit se bude v klasických disciplínách sprint, technický závod a vytrvalostní závod.

Read More

Další ze závodů Českého poháru v paddleboardingu zavítá o víkendu na Koupaliště Džbán

V sobotu 3. srpna se v areálu přírodního koupaliště Džbán uskuteční druhý ročník paddleboardových závodů SNOWBOARDEL PADDLE FEST PRAHA. Na programu budou paddleboardové závody ve sprintu a technické disciplíně, workshopy pádlování s AQUAMARINA DEMO TOUR, cvičení fitness na paddleboardu, nebo exhibice novinky „wing foil” v kombinaci s paddleboardem. Pro všechny závodníky bude tento den vstup do areálu koupaliště […]

Read More

Stand up paddleboarding. Zábava nebo nový sport?

Stand up paddleboarding je anglický název pro vodní sport, který vzešel dávno v historii polynéských domorodých kmenů, kde bylo ježdění na dřevěných deskách vyjádřením sociálního statutu, zábavou i obživou. „Stand up“ = stát. Paddleboard – „paddle“ = pádlo nebo pádlovat a „board“ = prkno, deska.

Read More

Prague Paddle Fest ovládl Střelecký ostrov

Tři dny, více než 3500 návštěvníků a k tomu bouřlivá atmosféra závodů! Takový byl Prague Paddle Fest ze série Euro Tour 2019, který se letos vůbec poprvé a za velkého zájmu veřejnosti i známých osobností konal 5.‒7. 7. 2019 v Praze, na Střeleckém ostrově.

Read More

Prague Paddle Fest: Vltavu v červenci poprvé rozbouří unikátní paddleboardový závod ze série Euro Tour 2019!

Přímo v centru hlavního města, s výhledem na Pražský hrad, Kampu, Karlův most… obloukem kolem Střeleckého ostrova, se během 5., 6. a 7. července 2019 odehraje na vlnách Vltavy vůbec první oficiální Prague Paddle Race jakožto součást desátého ročníku největší evropské série Euro Tour! Závody Elite i Pro-Am a paddleboardové nadšence doprovodí bohatý program pro celou rodinu […]

Read More

Švantnerová a Jirešová poprve na Vltavě na PADDLEBOARDU

Modelka Nikol Švantnerová se společně s herečkou Ivanou Jirešovou sešly na Střeleckém ostrově, aby si vyzkoušely jízdu na paddleboardu. Měly hned tu nejlepší učitelku, věnovala se jim totiž mistryně ČR v paddleboardingu Iva Dundová. V poklidu se věnovaly lekcím, zatímco pejsek Nikoly způsobil své paničce šok.

Read More

Stand Up Paddleboarding Fest Mácháč zahajuje léto na Máchově jezeře

První červnový víkend 1.-2. června 2019 se na písečné pláži na Máchově jezeře ve Starých Splavech uskuteční třetí ročník paddleboardového festivalu pro celou rodinu Stand Up Paddleboardinng Fest Mácháč.

Read More

Sečskou přehradu ovládnou paddleboardy a dětský den v Autokempu Seč.

 O víkendu 18.-19. května se na Sečské pláži bude konat dětský den a paddleboardový festival PADDLES UP, při kterém si návštěvníci budou moci zdarma vyzkoušet jízdu na paddleboardu pod dohledem instruktorů z AQUAMARINA DEMO TOUR anebo se rovnou přihlásit do paddleboardového závodu v rámci seriálu Český pohár v paddleboardingu, který pořádá Česká Federace Stand Up Paddle společně s místním […]

Read More

PADDLEBOARDOVÁ sezona začíná první květnový víkend v nymburském přístavu

O víkendu 4.-5. května propukne na špičce nymburského přístavu paddleboardový festival PADDLEBOARD CUP NYMBURK, při kterém si návštěvníci budou moci zdarma vyzkoušet jízdu na paddleboardu pod dohledem instruktorů z AQUAMARINA DEMO TOUR anebo se rovnou přihlásit do paddleboardového závodu v rámci seriálu Český pohár v paddleboardingu, který pořádá Česká Federace Stand Up Paddle společně s místním paddleboardovým klubem Magna […]

Read More

Těšte se na paddleboardy! Tohle léto přijedou za vámi.

Možná si nejste jisti skloňováním tohoto anglického slova paddleboard, ale s tím si nelamte hlavu, pokud vaším hlavním cílem je si tento trend ve vodní zábavě vyzkoušet na vlastní nohy.

Read More